Kawowca własnymi rękami. Zdjęcie Master Class.

Kawowca własnymi rękami. Zdjęcie Master Class.

Podczas pracy nad kolażu – 04:00. Miska do malowania i suszenia – 1 dzień. Tworzenie baryłkę – 01:00 (chyba, że ​​używasz farby), sadzenie drzew i wlać – 02:00.

Wystrój pot – dnia (w tym suszenia kleju).

Czas całkowity – 2 dni.

Kompleksowość – 3.

Modne stało się urządzić wnętrze sztuczne drzewa ozdobne. Europejski drzewo kwiatowym są w różnych kształtach, rozmiarach, kolorach. Kawa Drzewo częściej okrągłe Oczywiście fasoli kolory i małe rozmiary. Przyczynia się do wnętrza to nie tylko radość dla oka, ale również zapach świeżo mielonej kawy.

Jednym z jego drzew zdecydował się pod nadzorem obiektywu aparatu.

Na zdjęciach moje dwa drzewa, wykonane w różnych stylach, jeden  Topiary – warstwowa i to jest również lampa, druga – jednowarstwowa przeplatane koralikami. Ale to jest autor fantasy, nawet tutaj można znaleźć wiele możliwości dekoracji. I wymyślił pokaz podczas tej klasie mistrzowskiej.

I So.

Podstawą korony są kule plastikowe zwykłej dzieci.

I malować je farby z pojemnika z kolorem ziaren.

Po barwieniu ziemi nie mniej niż jeden dzień. W międzyczasie można przygotować własne fasoli. Mam je posortowane według wielkości, tak jest łatwiej i szybciej znaleźć sobie prawo w szczególności części ziarna. I usuwa brzydkie lub połamane.

Ale z takim spotkaniu jest gotowy do pracy. Używam gorącego kleju, jest szybki, wygodny i dobrze utrzymane. Nałóż kroplę kleju na zboża i szybko trzymać się we właściwym miejscu.

To jest właściwe miejsce Dbam wcześniej, spróbuj na ziarno – atak i dopiero wtedy użyć kleju.

Klej i gładką stroną ziarna i jeden z wycięciem, w zależności od tego, jak ziarna lepiej (gęstsze) spoczywa. Ale ja wolę więcej rowków na górze, jak faktura powierzchni jest bardziej ulga, lubię go bardziej. Ziaren może trzymać jedną warstwę, i możliwe jest, aby dwie, tak drzewo bardziej trójwymiarowy dwuwarstwowy fotografowane ponownie.

Aby rozwiązać ten otwór trzpienia musi być wykonana z ostrym nożem, tak tutaj.

Kontynuować klejenie, widać tutaj i drugą warstwę.

Crohna gotowy.

Pień jest włożona w otwór, włożyć do oporu, aż "sufit" Piłka przylega tak mocno będzie trzymać.

Uszczelnić przed końcem ziaren tak, że klej i czego dotykały bagażnik, otaczają ściśle ziarna dla większej wytrzymałości.

Chcę zwrócić uwagę na bagażniku, a nie na opcji dla niego.

Dobry oddział tzw kozy wierzba (na zdjęciu zielony i czerwony)

Ta wersja jego stosowania, jeżeli kolor baryłkę – byłoby miło, aby pokonać kolor w całej kompozycji.

To rolka papieru faksowego, można użyć prostego kija lub, na przykład, zwykłym ołówkiem, to musi być cięte wokół liny lub innej grubej nici, dopasowanie i kraj wnętrze lub kuchni w stylu rustykalnym.

Można również płacić TEIP-taśmę lub

wstążka satynowa, dobrym rozwiązaniem prezent. Możesz używać kulek dopasować taśmę (jak na zdjęciu).

Ponadto, wokół tułowia można pociąć po ratanu, wysuszono w postaci spirali.

Tutaj tułowia wstępnie malowane w kolorze miedzi z farbą akrylową.

Cóż, najprostszym sposobem, aby uzyskać żądany kształt gałązkę i przetwarza je przy użyciu konwencjonalnych papieru ściernego. W opisanej właśnie takiego drzewa wziąłem.

I wciąż wolą gotować garnki. Wybierz filiżankę, a następnie wyjaśnić, dlaczego.

Do sadzenia w ceramicznym naczyniu, musimy pianki lub innego lekkiego materiału porowatego. Cement na sucho może spowodować pęknięcia na powierzchni ceramicznej.

W dolnej części prosvelit lufy

i to jest sposób, aby to naprawić przewód.

Dzięki tej procedurze, drzewa pozostaną w roztworze "martwy",

Pianka obkladyvayut

W cementu wlać wodę,

dobrze wymieszać na gładką masę,

Wytnij lub plik kulechka Area, wlać do roztworu

i ścisnąć go w garnku z drewna, gładkiej powierzchni. Po całkowitym krzepnięcia wylać warstwę kleju PVA 2 mm i wlać kawę, posiłek.

Dzień dać klej do wyschnięcia, cios cząstki nie są klejone, do dekoracji do swoich potrzeb ziaren kawy.

Tutaj używam suszony szczaw konia. Inne opcje wystrój powierzchnia garnka można zobaczyć na zdjęciach wykonana mi drzewa, takie jak sizal, a po prawej stronie można zobaczyć naturalne suszone mech.

To drzewo jest z sizalu.

I dlatego właśnie zasadził drzewo w filiżance. Chcę podzielić twórcze opcję instalacji z drewna – jest taki okres przydatności lampy, abażury wykonane z filiżanki kawy. Ale jest to dzieło mojego męża, tak, że master class z niego.

Share →