Ketamina i włosy

Ketamina i włosy

W medycynie ludowej, a także w kosmetykach, od czasów starożytnego Egiptu do chwili obecnej jest używany olej rycynowy. W celu poprawy leczenia skóry i zniszczonych włosów. przy użyciu różnych receptur, w których jest ona zawarta. Olej rycynowy jest wykonany z nasion fasoli rycynowego i użyć same dla celów przemysłowych przy wytwarzaniu mydła.

W strukturze, olej rycynowy zawiera szereg kwasów. Główne właściwości lecznicze oleju rycynowego, w zależności od liczby retsinolevoy lub jak to nazywano, kwasu rycynolowego. Co więcej, w różnym stopniu w oleju zawiera: inne kwasy linolowy, kwas stearynowy, oleinowy, palmitynowy.

W kosmetyce wykorzystywane tylko dobrze oczyszczone z oleju obcych wtrąceń. Z tego, że staje się prawie bezbarwny lub lekko żółtawy. Najbardziej olej rycynowy stosowany w różnych roztworów alkoholowych, ponieważ nie rozpuszcza się w wodzie i stosować w postaci czystej, nie zawsze jest skuteczne.

Jako przykład, możemy ograniczyć alkohol oczyszczanie cery rycynowego.

Ponadto, różne kompozycja na bazie estrów olej rycynowy często stosuje się w celu zmiękczenia i suchej wrażliwej skóry i redukcji zmarszczek na twarzy. Ponadto, olej ten jest stosowany do leczenia włosów i poprawę i wzmocnienie rzęs.

Ostrożnie stosować olej na rzęsach, szczotki mascara lepiej. Oczywiście, konieczne jest płukanie pędzel, tusz do rzęs oraz usuwania nadmiaru Lashes czyste. Dlatego stosuje się olej na rzęsy lepszego snem.

Przechowywać w słoiku z szczelną pokrywką.

Często niektóre kosmetyczki zrezygnować z oleju ze względu na stabilny i nie bardzo przyjemny zapach. Ponadto, naturalne oleje roślinne, trudno umyć. Zazwyczaj jeden wniosek z szamponem nie jest wystarczające oleju rycynowego do mycia i wyeliminować zapach.

Ale jeśli masz wystarczająco dużo wolnego czasu, będzie można ocenić efekt jego stosowania.

Jednym z najlepszych sposobów, zapobiec wypadaniu. jest mieszaniną soku oleju rycynowego i cebuli, miesza się w równych ilościach. Sok z cebuli i zawsze powinny być świeżo przygotowane. Kompozycja musi być stosowane na skórę głowy, a następnie umieścić na plastikowej pokrywie i owinąć głowę ręcznikiem. W celu poprawy wzrostu włosów, mogą być stosowane do korzeni włosów roztworu alkoholowego oleju rycynowego z świeżego soku z cytryny. Mieszaninę należy stosować wieczorem i przytrzymaj aż do rana.

Pod wpływem tych masek, obudzić „uśpione” mieszków włosowych i stymulują wzrost włosów.

Poza tym, istnieje wiele przepisów kulinarnych i wiele różnych metod pielęgnacji włosów przy użyciu oleju rycynowego. Jest bardzo prosty przykład, wcierać w skórę głowy, mieszaninę oleju rycynowego z wódką w proporcji 1: 2 Inne maski do włosów wymagają pewnego przygotowania. Na przykład, mieszanina oleju rycynowego i kefiru, ogrzano na łaźni parowej. Kompozycja ta jest stosowana na głowie, trzeba piętro – stoisko godzin pod ciepłym ręcznikiem, a następnie zmyć szamponem.

Istnieją przepisy i trudniejsze, na przykład, takie. W pół litra wrzącej wody, zagotować i zaparzać przez godzinę, dwie łyżki rumianku lub pokrzywy. Po tym, w przygotowaniu Obecnie trzeba moczyć i dokładnie zagnieść, dwie kromki czarnego chleba.

W tak otrzymanej bazy, należy dodać 20 kropli olejku rycynowego i jedno żółtko. Następnie postępujemy tak jak zwykle. Nałożyć mieszankę na głowie, zawinąć w celofan i ogrzanym ręcznikiem.

W każdej z tych receptur, podstawa jest olej rycynowy. Inne składniki w różnym stopniu zwiększać efekt odzyskania i pomaga do osiągnięcia pożądanego stężenia oleju.

Share →