Kiedy i jak jechać do szpitala?

Kiedy i jak jechać do szpitala?

Kiedy nadszedł czas, aby udać się do szpitala?

Nie rodzice szybki proces. Nawet najbardziej gwałtowne dostawy rzadko trwa mniej niż 34 godzin. I średni czas pracy w kobiecych-1220 pierwiastek godzin 612 godzin povtornorodyaschih-. Dlatego ważne jest, aby nie denerwować.

Czując pierwszą walkę, zebrać worek (jeśli nie jest jeszcze gotowy), wziąć prysznic. Po drodze, liczy się częstotliwość i intensywność skurczów, aby upewnić się, że nie jest to zwiastują, a w rzeczywistości pracy. Regularne skurcze, osiągając 15-20 minut, trwający do 2030 sekundy, na znak, że nadszedł czas, aby udać się do szpitala. Typowo, faza latent pierwszej fazie porodu trwa 46 godzin.

Gdy skurcze są więcej niż jeden raz w 7 minut, a potem zaczął aktywnej fazy pierwszej fazie porodu, szyjka macicy jest już wygładzone i aktywnie ujawnione, więc trzeba się spieszyć.

Wszystkie powyższe nie stosuje się do kobiet, które mają wody płodowe. Typowo, woda wlewa się do końca pierwszego etapu pracy, szyjki macicy okres dylatacyjnego. Czasami jednak odbiegać od razu po rozpoczęciu pracy lub nawet przed rozpoczęciem pracy.

W tym przypadku, przez długi czas, aby zebrać nekogda- powinien natychmiast spowodować samochód «Ambulans» i udać się do szpitala.

Jak dostać się do szpitala?

Nawet jeśli przyszła mama do ostatnich dni ciąży pojechała samochodem do szpitala, należy przejść na siedzeniu pasażera. Pozycji siedzącej podczas porodu lekarze nie akceptują, więc samochód powinien starać rozkładanie pozycji, schowany pod dolną powrotem poduszki. Jest to bardziej wygodne, aby na tylnym siedzeniu samochodu. Niepożądane jest dostać się do szpitala, w metrze.

Jeśli praca zaczyna się nagle, i nie ma nikogo, kto by cię, możesz zadzwonić specjalną jednostkę macierzyńskiego sluzhbu- «Ambulans»,

Jakie dokumenty należy przynieść do szpitala i gdzie się udać po przyjeździe?

Wszystko przychodzi do szpitala, powinien skontaktować się z Biurem Przyjęć. W celu rejestracji do szpitala trzeba paszport, kartę wymiany, politykę obowiązkowego lub dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego. W ostatnich tygodniach ciąży lepiej dokumentów z nimi-nosić może rozpocząć pracy nagle i bez kart walutowych ryzykujesz być w domu opieki noninvestigated kobiet.

Jakie są rzeczy, które można zabrać ze sobą do szpitala?

W oddziale położniczym wystarczy zmywalne kryte buty. Niektóre szpitale pozwalają młodych matek przynieść pokoju dostawy telefonu komórkowego, aparatu i odtwarzacza, kasety z przyjemnej muzyki i szopki, która trwała w klasie dla kobiet w ciąży. Ale taka możliwość, trzeba wiedzieć z góry.

Wszystkie inne rzeczy można wtedy odebrać krewnych. Oto lista próbka tego, co musisz zebrać dla działów po porodzie:

· Higieniczne;

· Szorty (najlepsze, jednorazowe, 57 sztuk);

· Higiena i kosmetyki (pasta do zębów, szczoteczka do zębów, grzebień, szampon, krem ​​do twarzy i ciała potrzebne kosmetyki, itp);

· Szlafrok i piżama z przednim zamknięciem;

· Skarpetki i pończochy przeciw;

· Krem przeciw popękanych brodawek (może być również przydatna specjalna podkładka silikonowa do karmienia);

· Ochraniacze klatki piersiowej;

· Dwa Nursing Bra;

· Piersi;

Bandaż po porodzie;

· Telefon komórkowy i ładowarkę do niego;

· Pieluchy Pakowanie dziecka (waga 2 do 6 kg);

Jeśli jest to dzięki szpitala administratora lub napisane w umowie o zarządzanie pracy, które zostały dokonane w tym szpitalu.

Share →