Klasa godzin (klasa 7) na temat:

Klasa godzin (klasa 7) na temat:

W dynamicznej 21 wieku, są bardziej nowe zawody. Nazwy atrakcyjne, piękne, ale to, co kryje się za fasadą?

Pobierz:

Podgląd:

Klasa godziny na temat: „10-ka nowych miejsc pracy w 21 wieku.”

Cele edukacyjne:

Wstęp:

W dynamicznej 21 wieku, pojawia się coraz więcej nowych miejsc pracy. Nazwy atrakcyjne, piękne, ale to, co kryje się za fasadą?

Nowy zawód – termin określający zestaw zawodów, którego pojawienie się na rynku pracy, głównie z powodu przejścia Rosji do gospodarki mieszanej z odpowiedniej infrastruktury rynku. Wśród innych przyczyn – wprowadzanie nowych technologii, znaczące ulepszenie funkcji pracowników w ramach stanowisk formalnie zachować starą nazwę.

Wiele nowych nazw nie są rejestrowane w słownikach i nie stać się faktem języka literackiego. Choć mogą one należeć do żargonu. Czasami są one znane tylko dla fachowców w tej dziedzinie.

Użycie takich słów przeraża niewtajemniczonych, to jednak i powinien być.

Ale musisz zrozumieć tę terminologię, tak i dzisiaj będziemy rozmawiać o nowych zawodów, które pojawiły się na rynku pracy w 21 wieku, ponieważ najlepiej prowadzone są na rynku pracy, bardziej prawdopodobne, aby dokonać właściwego wyboru kariery.

Powiem ci, o 10 nowych zawodów 21 wieku. Myślę, że wielu z nich słyszałeś. Może nawet ktoś, kogo wybrać jedną z tych zawodów jako przyszłego zawodu.

Dlatego dzwoniąc zawód, będę pierwszą okazją, aby powiedzieć nam, co wiesz o tym zawodzie ci. A potem mam zamiar podzielić się z wami, co wiem o tym zawodzie.

REM: Następny klasy godzin jest zbudowany w formie rozmowy: nauczyciel wzywa zawodu, studenci mówią, co wiedzą o zawodzie nauczyciel słucha i dodaje do ich postrzegania zawodu.

Dystrybuuje produkty dla firm detalicznych (sklepy, restauracje i inne.). Przygotowuje towar na sprzedaż, kontroluje lokalizację towarów na półkach, wspiera wizerunek towaru, monitoruje ceny reklamowych i surowców, pozyskiwanie nowych klientów, pomagając prowadzić ewidencję zapasów, doradza klientom po cenach w strategii reklamowej.

Regały można podzielić na trzy rodzaje:

    Stacjonarny merchandiser:

Wykonuje merchandisingu przez cały czas pracy w jednym sklepie. Merchandiser pracy w terenie w określonym sklepie lub hurtowej sprzedaży detalicznej, z określonych produktów i zapewnia, że ​​produkty te zostały zakupione lepiej. Również w jego obowiązków może obejmować regulację cen towarów i dostawców konsultingowych.

Raz w miesiącu lub co tydzień, to jest raport, który rejestruje zmiany cen na towarze, jego zapotrzebowanie rynku, cen konkurentów, itp

    Mobile (firma) Merchandiser:

Zwykle, jeżeli wyloty nie są zbyt duże, merchandiser służy nie jeden, ale kilka sklepów, stale poruszając się po mieście.

    Uniwersalny (hybrydowy) merchandiser:  

Takie merchandiser ma pływającą dnia na dzień funkcji osuschestvlyayuschet harmonogram danego telefonu komórkowego lub stacjonarnego merchandiser w zależności od wymaganego prądu.

Cechy osobiste:

    Towarzyskość funkcjonalność prezentuje, Szkolnictwa Wyższego

Udane odpowiedzialne sprzedawcom przejść do następnego kroku w drabinie kariery i stać nadzorcy.

Share →