Klasyczny manicure krok po kroku

Klasyczny manicure krok po kroku

Aby zachowywać się krawędzi manicure, minimalny zestaw narzędzi, które każda kobieta. Aby przeprowadzić nożyczki do manicure z zaokrąglonymi ostrzami niezbędności skórek lub szczypce do cięcia—nakozhnitsy, pilnik i szpatułka lub pomarańczowy kij. Również, gdy szorstki naskórek może trzeba oleju do zmiękczają skórę wokół paznokci.

Przyjrzyjmy się, jak zrobić własne manicure krok po kroku.

1. Jeśli paznokcie są lakiery do paznokci należy usunąć za pomocą zmywacza do paznokci.

2. Niezbędne jest, aby dokładnie kontrolować gwoździ, a jeśli to konieczne, w celu ich skrócenie i w tym samym pożądaną długość przy użyciu nożyczek i kleszcze.

3. Użyj gwoździe plików paznokci formowane w pożądanym kształcie. Gdy zgłoszenie paznokci nie rób nagłych i gwałtownych ruchów. Plik powinien być paznokcie długie, delikatne ruchy tylko z rogu do centrum paznokci, pilniczek do paznokci stosującego lekko ukośnie.

Kiedy złożyć gwóźdź z centrum do rogu, paznokci może zacząć foliowane.

4. Kiedy paznokcie dodane do pożądanego kształtu, paznokci smarowane olejem do zmiękczania skórek i zanurzone w ciepłej wodzie z mydłem z garstką soli.

5. Gdy skórki wokół paznokci zmiękcza i zmienia kolor na biały (około 15 minut), za pomocą szpachelki lub pomarańczowy kij do naskórka delikatnie, uważając, aby nie uszkodzić podstawę paznokci, skórek z paznokci odsunął. Ponadto muszą odejść z poduszkami bocznymi paznokci, a następnie, aby ułatwić wyciąć.

6. Gdy skórka jest przesunięty, paznokcie muszą być suche i nożyczki lub obcinacz starannie wyciąć pierwszego boku rolki, zaczynając od rogu paznokcia. Odciąć martwe skórki trzeba, nie biorąc instrument do skóry. Pierwsze cięcie rolki boczną i naskórka oraz na drugiej stronie do paznokci jest cięty sekund podpory boczne ponownie poczynając od narożnika. Obrzezanie skóra wokół paznokci jest bardzo ważnym krokiem do manicure. Skórek wyciąć bardzo ostrożnie, pamiętając, że naskórek chroni macierz paznokcia i zbyt głębokie usunięcie naskórka może prowadzić do nierównego porost paznokci i zakażeń.

Ponadto, rannych, zaczerwieniona naskórka zdobi dłoń kobiety.

7. Wszystkie etapy są powtarzane dla drugiej strony i opłukać ręce czystą wodą.

8. Aby zakończyć manicure, paznokcie dokładnie sprawdzić i, w razie potrzeby, odciąć wszelkie zadziory lewo.

9. krawędź paznokcia musi być idealnie gładka i równa. Kształt i długość paznokcia powinna być równa. W razie potrzeby, inny spiłować paznokcie.

10. Nałóż niewielką ilość kremu szczotek skóry złuszczające i pocierać ręce przez kilka minut, peeling złuszczają górną warstwę skóry.

11. Wypełnij cięcia klasyczny manicure stosowania gęstą warstwę nawilżającego i lekkim szczotki do masażu.

12. Jeśli chcesz, aby pokryć lakier do paznokci, usuń krem ​​z narzędzia do usuwania paznokci polski, nie zapomnij o warstwy lakieru—fundacje i zbrojarzy.

Spróbuj zrobić manicure w domu, w komfortowych warunkach, spełniając krok po kroku przez wszystkie etapy i wiedząc, jak zrobić manicure bez uciekania się do mistrzów.

Share →