"Klinika Medycyny Tradycyjnej" i jego jednostka dominująca krymskiej ...

« Klinika Medycyny Tradycyjnej » i jej jednostka główna Szkoła krymskiej zdrowia «Nadzieja» Program prac Siemionow «Czyste i żyć bez pasożytów» Od 2002 roku, tysiące ludzi pomogło przeciwpasożytnicze programu, po odwiedzili wyścigi w Szkole Zdrowia «Nadzieja» na Krymie (rosyjskiej). Przedstawiamy środek do zapobiegania i leczenia chorób zakaźnych, w Rosji. Główne kierunki centrum programu – oczyszczanie organizmu z toksyn, przeciwpasożytnicze leczenia organizmu, oczyszczanie wątroby, chłonnych i naczyń krwionośnych oczyszczającą, detoksykacji, hirudotherapy, apiterapia (pszczoły leczenia), medycynie oraz w leczeniu: łuszczycy, stłuszczenie wątroby, zapalenie wątroby, cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, gruczolak, kamień żółciowy „choroba Jana, zapalenie gruczołu krokowego, zapalenie cewki moczowej, mięśniaki macicy, niepłodność, zapalenie stawów, otyłość, alergie, udar mózgu, choroby skóry i choroby przenoszone drogą płciową. Nasze techniki również pomóc pacjentom, którzy wymagają leczenia chorób, takich jak rak piersi, torbiel jajnika, wola, zawał serca, niedoczynność i nadczynność tarczycy, wole guzkowe, choroba Hashimoto.

Jeśli potrzebujesz, aby oczyścić organizm z toksyn i szukasz klinik i sanatoriów dla zapobiegania i leczenia tych chorób, to trafiłeś we właściwe miejsce. Najważniejszą rzeczą w Szkole Zdrowia – Praca ta ma na celu zapewnienie, że żadne z pasożyta (bakterie, wirusy, pierwotniaki, grzyby, robaki) nie pozostaje w organizmie. Im więcej, tym więcej objawów.

Starożytne przysłowie mówi: «Jeśli jesteś chory, więc można jeść robaki», Oczyść swój organizm z pasożytów, można pozbyć się wielu chorób, które nawiedzają cię od lat, poprawić swoje zdrowie, zdrowie swoich dzieci. Jako lekarz, które specjalizuje się w epidemiologii i wie z pierwszej ręki Mikrobiologii i Parazytologii, podzielam pogląd niektórych słynny rosyjski mikrobiolodzy lub choroba zakaźna nie stało.

Ludzkie ciało jest domem dla ponad 500 gatunków bakterii. Większość mikroorganizmów, zatęża się w jelitach. Żywo flora drobnoustrojów cienkie i jelito grube w postaci pokryw «Wąż» ściany jelit, tworząc jedną «niewidzialne ciało»,

Waży 01:59 kilogramów dorosłych i zatrudnia dziesiątki miliardów mikroorganizmów.

Wszystko skład mikrobiologiczny można podzielić na trzy grupy: 1) Elementy normalnej flory; 2) roztocza (przychodzą, robią swoje i idź); 3) patogenów.

Brak równowagi w środowisku drobnoustrojów liczby poszczególnych gatunków (wole) prowadzi do patologicznych objawów różnych rodzajów zaburzeń pracy jelit, choroby skóry, zaburzenia czynności seksualnych, chorób sercowo-naczyniowych. Jeśli ta wspólnota interweniować poprzez środki, takie jak antybiotyki i sulfonamidy – Nie czekaj dobre. Bakterie prostu umrzeć (lub mutacji), wirusy i grzyby, ale pozostanie częścią. Święte miejsce nigdy nie jest pusty. I ta pusta nisza zacząć wypełniać najbardziej złych mikrobów – wirusy.

Stąd dzisiejszy świat z najczęstszych chorób wirusowych. Tak to jest ludzie sami ułożone. I, przede wszystkim przy pomocy specyficznych biologicznej – antybiotyki. Są one używane wszędzie w postaci suplementów diety w paszy (czynniki wzrostu i rozwoju) jako konserwanty. Lekarze przepisują je z lub bez przyczyny.

Program «Czyste i żyć bez pasożytów» Siemionow – to kompleksowy system do rehabilitacji nie medicamental, to znaczy, że stosować się do naturalnych (naturalnych) metody zwalczania szkodników (co jest wszystko na raz), nie niszcząc elementy normalnej flory.

Ten program, zapraszamy do opanowania prawdę o zdrowie. Życzymy, aby dowiedzieć się program i otrzymać wpływ leczniczy z pełnym odzyskiem i czystości ciała.

Z poważaniem, Główny Lekarz «Tradycyjna medycyna klinika lekarz Kleshnёva» – Kleshnёv Wiaczesław.

Licencja Ministerstwa Zdrowia Ukrainy: numer serii 282733 AE na 17.10.2013

Share →