Kobiet moda jeans 2014 - zdjęcie

Kobiet moda jeans 2014 zdjęcia

W każdej nowoczesnej dziewczyny w szatni powinna wynosić co najmniej dwa rodzaje dżinsy.

Przed zakupem dżinsy należy wziąć pod uwagę kilka punktów

Nie bój się eksperymentów. W 2014 wraca 60s mody styl.

Musisz zakupić co najmniej jedną parę spodni klasyczny ciemny niebieski odcień. Pomoże to stworzyć biznesowe i biurowe stylu.

Należy pamiętać, najbardziej ekskluzywne dżinsy w tym sezonie – dżinsy, które mają różowy kolorów.

Trendy mody na 2014 Jeans mają bogatą paletę kolorów. Najmodniejszym kolorze – to odcienie letnie, jasne i wesoły.

Są to odcienie niebieski, różowy i kwiatów pomarańczy. Modne ubrania sugerują marki uwalniając duże ilości niebieskim, białym, czarnym i niebieskie dżinsy.

Większość dżinsy popularne w tym sezonie „Varenkov”. I z wieloma otworami i cięć. Pierwsze miejsce w rankingu zajął szare cegły i cegły kolor.

Obecna moda jest bardzo różne formy. Warto zauważyć, że dżinsy z niskim pasie w tym sezonie nie mają wiele sukcesów. Ale przecenienia talia jest na wysokości mody.

Moda na rok 2014 nie ogranicza szerokość dżinsy. Jednak należy zauważyć, że coraz większą popularność klasycznej szerokości. Jednak szczyt popularności stonowane dna.

W 2014 roku, popularne dżinsy w stylu „minimalizm”. Nie jest konieczne, aby ozdobić swoje dżinsy różne cekiny, hafty, cekiny i tak dalej. Ale jeśli nadal chcesz ozdobić swoje dżinsy, można używać kulek, szale i paski.

Czarne dżinsy w połączeniu z swetry, dzianiny duża lepkość, stworzyć „wiejskiej” obrazu. Jest to idealne miejsce dla natury dzieje i innych aktywności na świeżym powietrzu.

Szorstki golfem połączeniu z kurtka dżinsowa sprawi, że obraz Sportowy i dopasowanie.

Ponadto, nie spodnie jeansowe niezauważony. Co dziwne, pasują absolutnie żadnych kobiet z każdej figury. Dla kobiet z figurą pełniejsze one szczupła biodra.

Na chudych dziewczyn, tworzą iluzję rodzaju „kompletności” i subtelność talii.

W tym sezonie modne dżinsy bardzo przywiązują do dna lub do szarego włosów goleń. W 2014 roku, dżinsy powinny wyglądać trochę zaniedbany. Musisz znaleźć jakiś kompromis między zaniedbania i łaski.

Jeśli masz, możesz założyć, że uda Ci się dostać do trendu mody 2014 roku.

Share →