Kobieta alkoholizm

Kobieta alkoholizm

Ciało kobiety, pomimo słabości i trochę siły fizycznej słabszej płci, mężczyźni są znacznie silniejsze. Kobieta trwa więcej bólu i odzyskać szybciej po chorobie. Nawet jego wytrzymałości i siły, pomimo szczególnie mięśni, kobiety przewyższają mężczyzn.

Pomimo stresu i wielu obowiązków rodzinnych, kobiety żyją dłużej od średniej silniejszej płci.

Wszystkie poniesione trudy życia kobiet ciało cierpi z godnością, ale – uzależnienia od alkoholu. Kobieta alkoholizm ma objawy. większy niż w przypadku samców uzależnienia od alkoholu. Zaczynają pokazać, kiedy kobieta jest na tyle silny, że był zaangażowany w katastrofalnym „okupacji”.

Przyczyny kobiecego alkoholizmu:

  • Problemy programu socjalnego – trudności finansowe, trudności w pracy, słaba status społeczny, braki edukacyjne i szkoleniowe;
  • Przeniesienie kryzysu emocjonalnego i doświadczeń, takich jak utrata bliskiej osoby, zwolnieniem z pracy;
  • Damski krąg społeczny, który obejmuje picia mężczyzn;
  • Kierowniczych stanowisk w firmie, zajmującej się produkcja lub sprzedaż napojów alkoholowych;
  • Choroby nerwowe i psychiczne, narażenie na wpływ innych osób;
  • Prostytucji i przestępczości.

Kobieta alkoholizm, co potwierdzają statystyki, stał się głównym wyzwaniem naszych czasów. Około 25% kobiet pije alkohol regularnie brać. 44% pijących kobiet spożywa alkohol okresy pijanych. Około 4% pić alkohol od czasu do czasu, a 28% kobiet pije okresy abstynencji zastępcy z dysku picia lub pijaństwo codziennego.

Zgadzam się, te dane są straszne.

Cechy kobieta alkoholizmu

Problem jest to, że alkoholizm kobiet w porównaniu do mężczyzn, kobiet i uzależnienie całkowite uzależnienie od alkoholu rozwija się znacznie szybciej. Jeśli człowiek stać się alkoholikiem, należy regularnie spożywać alkoholu 7-10 lat, uzależnienia od alkoholu kobiet wystarczająco stabilny na 5 lat.

Objawy choroby rozwija się tak szybko, że większość kobiet w leczeniu alkoholizmu jest znacznie bardziej skomplikowany. Szkodliwe skutki alkoholizmu żeńskiego ciała pojawia się znacznie wcześniej niż w przypadku mężczyzn uzależnionych od alkoholu. Do najczęstszych zaburzeń u kobiet w alkoholików jest wątroby i trzustki.

Pod wpływem alkoholu Zachowanie kobiety staje bezczelny, tak rozwiązłość wśród alkoholików stają się normą. W związku z tym brak higieny seksualnej, co prowadzi do różnych chorób przenoszonych drogą płciową i zakażenia układu moczowo-płciowego. Badania te wykazały, medyczna, że ​​tylko 10% kobiet z chorobą alkoholową, do utrzymania normalnych funkcji gruczołów płciowych.

Pozostali na tle nadużywania alkoholu tkanki jajnika regenerują się tkanki tłuszczowej, i funkcja reprodukcyjna jest stracona na zawsze.

Kobieta alkoholizm ma inne poważne konsekwencje na tle długiej nadużywania alkoholu u kobiet zaczynają się rozwijać problemy zdrowia psychicznego są wzmacniane, a następnie alkohol. Na tle tej choroby u kobiet zmienia się charakter. To staje się drażliwy, histeryczne, agresywny i samolubny.

Znacznie wcześniej niż u mężczyzn, kobiet od alkoholu, opracowany encefalopatii, objawia się w demencji i degradacji fizycznej.

To właśnie te zmiany patologiczne są przeszkodą nie do pokonania dla realizacji kobietom potrzebne jest leczenie alkoholizmu. Pacjent nie jest w stanie uświadomić sobie powagę ich uzależnienia, więc nawet nie próbuje sobie na alkohol. Normalna kobieta pod wpływem alkoholu staje się głupcem i opuszczony.

Nasuwa się pytanie czy utwardzany kobiet alkoholizm? Stwierdzić jednoznacznie, że samica alkoholizm jest nieuleczalna, to jest niemożliwe. Ale, aby powrócić do normalnego życia kobietę z przetrwałym uzależnienia od alkoholu jest niezwykle trudne.

Pozbyć się objawów, nawet we wczesnych stadiach choroby jest znacznie trudniejsze niż w alkoholu męża.

Jak leczyć alkoholizm kobiet

Schemat leczenia alkoholizmu u kobiet nie różni się od stosowanych w leczeniu samców przypadku uzależnienia od alkoholu. Jedyną różnicą jest to, że w przypadku słabszej płci pacjenta i lekarzy rodzinnych wymagają więcej uwagi i cierpliwości.

U kobiet, istnieją warunki fizjologiczne, powodując bardziej poważne uzależnienie od alkoholu. Czy to, że:

  • Mniej niż mężczyźni procent wody w organizmie. Dlatego też, stężenie alkoholu we krwi jest znacznie wyższa.
  • Kiedy zespół napięcia przedmiesiączkowego u kobiet zwiększa chłonność alkoholu z żołądka, co prowadzi do bardziej wyraźne zatrucia.
  • U kobiet w porównaniu do mężczyzn, obniżona aktywność enzymów biorących udział w recyklingu alkoholu.
  • Zespół odstawienia w płci pięknej jest stosunkowo miękkie, co pozwala kobiecie przez długi czas nie do poszukiwania leczenia farmakologicznego.

Często, choć nie we wszystkich przypadkach uzależnienia od alkoholu ciała kobiety jest niszczony przez wysokie dawki alkoholu. Ale mechanizm choroby w ogóle jest podobne do męskich alkoholików, więc odpowiedź na pytanie, jak traktować kobietę alkoholizm – a także mężczyzn.

Przy podejmowaniu decyzji, w jaki sposób pozbyć się kobiet alkoholizmu, główną trudnością jest rzadko korzystać z pomocy ekspertów. W naszym kraju, w przeciwieństwie do Europy, nie jest akceptowane, aby takie problemy w urzędach medycznych. Innym razem kobieta pije aż do ostatniej chwili ukrywa swój zgubny zależności od innych. To dlatego, że opinia publiczna jest tworzony przez stulecia, nie jest łatwo wybaczyć picia człowiek, ale bardzo potępia go u kobiet. Ponadto, ludzie uzależnieni od alkoholu, oszczędza rodziny. Żona, widząc niemożliwość samodzielnego żony, aby pozbyć się uzależnienia od alkoholu, bierze go za rękę i prowadzi do uzależnienia od narkotyków.

Poza tym jego żona, są siostry, córki, przyjaciół, którzy również starają się pomóc alkoholowych wrócić do normalnego życia. Okazuje się, że w przypadku człowieka alkoholizm jest problemem jego rodziny.

Jeśli kobieta pije, ona staje się obiektem powszechnego potępienia, i odwrócić się od tego wszystkiego. To z tego powodu, że słaba płeć, aby ukryć swoją miłość do alkoholu, tak długo, jak uzależnienie staje się zauważalny wygląd kobiet. Oznaki kobiecego alkoholizmu, przede wszystkim na twarzy manifestu – kolorem czerwonym, fioletowym lub niebieskawe plamy, obrzęki, siniaki pod oczami, jasne oczy niezdrowe.

Kobieta przestaje dbać o siebie, włosy tłuste i matuje nieustannie.

Innym niepożądanym alkoholu w organizmie przez długi czas jest niemal całkowity zanik tłuszczu podskórnego. Dlatego, barki, ramiona, nogi, kobiety tracą płynność, stają się nadmiernie umięśnione. Pojawienie się kobiet, które nadużywają alkoholu, zmienia się bardzo szybko, i niestety – zawsze.

Zatruty alkoholem, kobiece ciało starzeje się w zawrotnym tempie. Cierpią z niego, i włosy, które staje się szary i wczesną jesienią, i zęby, które zaczynają się kruszyć dużo.

Ponadto kobieta ma duszności znacząco zepsuć jego charakter. Niestety, tak, gdy choroba przechodzi z początkowego etapu do innych, bardziej poważny i leczenia staje się o wiele trudniejsza.

Dzieje się tak dlatego, że kobieta pije sam. Jeżeli osoba lub dorosłych dzieci były świadome problemu, mogą one spowodować, aby pacjent narkologii znacznie wcześniej, a problem jak radzić sobie z alkoholizmem kobiet, będzie rozwiązane łatwiejsze.

Kobieta więcej niż człowiekiem, potrzebuje zrozumienia i wsparcia bliskich – zarówno w trakcie leczenia i po nim. Ale ona nie dostać tej uwagi opinii publicznej i próby ukrycia jego ostatnią chorobę. W znacznym stopniu utrudnia zadanie lekarza prowadzącego.

Można stwierdzić, że aby wygrać kobiet alkoholizm jest możliwe tylko wtedy, gdy na to zwycięstwo jest, ktoś do walki. Oznacza to, że jeśli kobieta pije rodzinę. Zgadzam się z traktowaniem kobiet może odpowiedzialność tylko do bliskich i realizacji, które potrzebujesz.

Bez tych pozytywnych zachęt pozytywne wyniki w rozwiązywaniu problemu kobiecego alkoholizmu, nie zostanie osiągnięty.

Share →