Kobieta choroby ginekologiczne Słownik

Kobieta choroby ginekologiczne Słownik

Wizyta u ginekologa – nie najbardziej przyjemne, ale konieczne procedury. Jednak warunki, stosowane przez lekarzy ginekologów, rozumieć, z wyjątkiem siebie. Staraj się wypełnić lukę w wiedzy i krótko opisać główne choroby ginekologiczne.

Więc przedstawiamy kobiet choroby ginekologiczne: Słownik.

Brak orgazmu. Brak orgazmu nie jest tak rzadkie choroby ginekologiczne kobiet. Ten n Ёvozmozhnost osiągnięcia orgazmu, pomimo silnego podniecenia seksualnego Ciebie i Twojego partnera. Przyczyną może być strach przed ciążą, jak i życie w ciągłym napięciu.

Jeśli podejrzewasz, że brak orgazmu trzeba zobaczyć ginekologa. Ponieważ choroba ta jest traktowany sprawiedliwie i psychologicznych metod lub farmaceutycznych. Może to być wynikiem neurozy, niechęć do płci, oraz zapalenie dróg rodnych.

Endometrium. Lekarze często używają pojęcia endometrium. Endometrium – zmienia macicy podczas cyklu miesiączkowego. Hormony stymulują jego rozwój. Jeżeli w trakcie owulacji koncepcji Forum, membrana jest odkleić i wyróżniać się z krwi menstruacyjnej. Zdarza się, że ciało rośnie nadmiernie i pojawia się w innych miejscach, takich jak jajniki.

W rezultacie, kobiety mają do czynienia z endometriozą. Choroby ginekologiczne tym kobiet do leczenia, ponieważ może prowadzić do niepłodności.

Hormonalna cyklu. Wezwał również cykl menstruacyjny. Jest to okres od pierwszego dnia menstruacji do pierwszego dnia następnego. Dla większości kobiet cykl trwa od hormonów 25 do 30 dni.

Cykle krótsze niż 25 dni wskazują, zaburzenia hormonalne. Konieczne jest zbadanie poziomu hormonów oraz ewentualnie przydzielić odpowiednie leki. Normalnie, po cyklu leczenia wraca do normy.

Cytologia. Cytologia – to badanie mikroskopowe komórek pobranych z szyjki macicy. Zatem, możliwe jest określenie nieprawidłowości w strukturze komórek, powodując rozwój raka.

Wyniki Cytologia: I i grupy II – stan prawidłowy, III grupa – są zmiany, które wymagają leczenia, grupa IV – utworzone komórki nowotworu szyjki macicy lub macicy.

Estrogeny. Estrogeny – jest hormonem wydzielanym przez jajniki. Pobudzają one ważne procesy w komórkach.

To estrogeny tworząc postać kobiety, aby włosy błyszczące i powodować chęć na seks.

Hormonalna terapia zastępcza. Hormonalna terapia zastępcza jest przywrócenie równowagi hormonów estrogenów i progesteronu podczas ich deficytu. Terapia hormonalna jest stosowany u kobiet w wieku 45-55 lat, aby złagodzić nieprzyjemne skutki menopauzy (skoki temperatury, kołatanie serca, itd.).

Jajnika. Jajniki – to gruczoły, które produkują komórki jajowe. Uczestniczyć w rozwoju hormonów estrogenów i progesteronu.

Libido. Więc nauka nazywa pożądanie seksualne. Każdy z nas ma indywidualne potrzeby seksualne.

Libido zależy od czynników dziedzicznych i poziomu hormonów płciowych.

Menopauza. Tak zwane rozwiązanie miesiączka. Dla większości kobiet, menopauza pojawia się między 50 a 55 lat. Menopauza jest często poprzedzone nieregularnych cykli miesiączkowych, uderzenia gorąca, depresyjnych nastrojów.

Aby przejść stosunkowo bezbolesne menopauzy, ginekolog może być przypisany do hormonalnej terapii.

Erozja. Dziś rano błony śluzowej szyjki macicy. Ginekolodzy mówią erozji szyjki wystarczająco poważne choroby kobiety. Ale wielu pacjentów czasami «zapomnieć» choroby.

Erozja nie należy lekceważyć! Musi być utwardzona. Nieaktualne erozji szyjki macicy może przekształcić się w nowotwór złośliwy.

Owulacja. To wyjście z ovary ovum, który sam przemieszcza się do jajowodu macicę. Niektóre kobiety w tym okresie obserwuje się krwawienie i ból brzucha.

Progesteron. To g Ormont, który jest wytwarzany w drugiej części cyklu jajniki i nadnercza. Progesteron przygotowuje endometrium zagnieżdżenia zarodka.

Progesteron jest również niezbędne do prawidłowego przebiegu ciąży.

Torbiel. Chodzi o tech, wypełnione cieczą. Większości postaci rozwijają się torbiele jajnika lub jajowodu na skutek braku równowagi hormonalnej.

Torbiel może powodować bóle brzucha i nieprawidłowości miesiączkowania.

Zapłodnienie in vitro. Ten nawożenie przez plemników poza ciałem sztucznie. Jest on używany w celu uzyskania ciąży u kobiet, które z jakiegoś powodu nie może zajść w ciążę w zwykły sposób. Kobieta podjęła zapłodnienia i «in vitro» plemnik. Zapłodnione jaja jest umieszczone w macicy.

A potem ciąża jest powszechne.

Zapoznanie z chorób ginekologicznych kobiecych, słownik, który jest podane powyżej, można zrozumieć, co mówi ginekolog w recepcji.

Share →