Kobieta niepłodności

Kobieta niepłodności

Kobieta niepłodności. Taki skład spermy potrzebne do mężczyzn jako strategii zdolnej do walki z ukrytym owulacji u kobiet.

Kobieta niepłodności

Substancje Niezwykłe odkryte przez amerykańskich naukowców w nasieniu. Odkrycie może wskazywać, że plemniki podejmowania własnych decyzji i w pewnym momencie rzeczywiście myśli i mężczyzna i kobieta.

Płyn nasienny jest tradycyjnie uważane tylko pośrednikiem – pojazdy dostarczanie plemników do komórki jajowej. Według powszechnej opinii, zwiększa mobilność plemników i siłę, ale nie ma innego znaczenia. To ma kliniki koincydencjalne zaangażowane w zapłodnienia in vitro, są oddzielone od płynu nasiennego i spermy odrzucone jako zbędne.

Rebecca Berch z Uniwersytetu Stanu Nowy Jork w Oswego nie zgadzają się z ogólnie przyjętym Veris. Otrzymała dane sugerują, że płyn nasienny również są w bezpośrednim kontakcie z ciała kobiety.

Badanie Berch znaleźć w nasieniu nieoczekiwane i tajemniczej substancje, w tym hormony folitropinę (hormon folikulotropowy, FSH), estradiolu i hormon luteinizujący. Są one znane jako wywołania owulacji – to znaczy uzyskania dojrzałego żeńskich komórek rozrodczych od jajnika do jamy ciała. Inne hormony takie jak ludzki hormon chorionic gonadotropin i pochodzenia laktogen łożyskowy, odgrywają rolę w utrzymaniu ciąży.

Według Berch podobny do składu plemników potrzebne dla mężczyzn strategii zdolnego do walki z ukrytym owulacji u kobiety. Chociaż chemiczne "dowód" że kobieta owulacja, zawsze, nie istnieje żadne oczywiste oznaki tego procesu. Dlatego chciałbym wyhodować człowieka mogą spędzić swój czas zmarnowany.

Tak więc, nasienia, która sama jest w narządach płciowych u kobiet, jest zdolny do indukowania owulacji w odpowiednim czasie, byłby bardzo przydatny do przedstawicieli silnym pół ludzkości.

Jego hipoteza Berch postanowił udowodnić "rewers", Jeśli powyższa strategia reprodukcyjna naprawdę osobliwe człowiek w nim, przeciwnie, nie powinniśmy gatunków, że kobiety, które owulacji nie jest ukryte.

Badacz zwrócił się do kolegów z Narodowego Prymasa Research Center w Atlancie Yerkesa i poprosił ich analiza nasienia 6 samców szympansów. W przeciwieństwie do kobiet w kobiecej szympansa gotowe do zapłodnienia obrazowo wyraził i przejawia silne zaczerwienienie i obrzęk dolnej części ciała.

Cum szympansy naprawdę bardzo różne od człowieka: jest całkowicie nieobecne hormon luteinizujący i stężenie FSH były znacznie gorsze. W zeszłym tygodniu Berch zgłaszane na swoim badań na konferencji Międzynarodowego Stowarzyszenia Ludzi Etologii w Detroit.

Ogólny konsensus środowiska naukowego jest odzwierciedlone w komentarzach Roger Gosden Center w Nowym Jorku dla Medycyny Rozrodu i niepłodności. Gosden wątpliwości, że znaczna część zidentyfikowanych komponentów jest w stanie przeniknąć do gniazdowego krwioobiegu, ale, podobnie jak wielu innych, "zaintrygowany" skład nasienia. W szczególności, ponieważ to odkrycie było ciosem dla sereznim koncepcji "bezpieczny" (Co jest niemożliwe koncepcja) dni, które są bardzo lubi ludzi, którzy wyznają seks nezaschischenny.

Share →