Kocham kobiety tłuszczu!

Kocham kobiety tłuszczu!

Kocham kobiety tłuszczu, grube kobiety, ponieważ są one dobre, cały żal i spróbować pomóc. Są współczucia.

Fat kobiety lubią śmiechu we wszystkich jego przejawach. I są one lepsze niż chuda kierowane do śmiechu. Nie trzeba pytać, na przykład, mamy ** t. Wszystkie są wykonane w ich miękkie, ciepłe ręce. Śmiej się z gruba kobieta jest równoważne śmiać, w związku z czterech – pięciu cienkie. Wiesz, że szansa, aby przekonać liczbę cienkich kobiet w śmiechem grupy. jest w zasadzie równa zero.

Fat kobiety wydają się być dobrze przygotowani, gospodarcza i schludny. Będziesz zawsze dobrze karmione, zadbane i ładnie ubrana.

Fat kobiety nie lubią się na długi spacer, a nie często pojawiają się publicznie. W ten sposób, będzie ubezpieczony trwałe i uciążliwe „spacery” w sklepach i innych miejscach masowych zgromadzeń.

Fat kobiety kochają rozrywkę. Ale raczej, że to było chleba i igrzysk w sensie dosłownym. A do tych rozrywek to było wygodne do zabawy. Cóż, na przykład, w łatwy kina krzesło z popcorn, i nawet lepiej na kanapie przed telewizorem.

Co najważniejsze, nie wyglądają tłuszczu kobieta z rozrywki przez liczbę pijany swoim piwem. Patrzą tylko w jego obecności. Ale co do zasady, do rozrywki gruba kobieta starannie przygotowuje się tak, że na piwo i przekąski, nie martw się.

Fat kobiety nie robią wielkie wymagania do swoich wybranych przedstawicieli, dla nich główną treść.

Fat kobiety zaufania i nie muszą pochodzić z wymówek beznadziejnych.

Fat kobiety chronią i nie rzucać się w kłopoty. Nie daj Boże nikomu cię skrzywdzić. Wszystko potężna siła i moc, aby włączyć tłuszczu kobieta na swoim prześladowcą.

Po tym wszystkim, słowa wielkiego rosyjskiego poety Niekrasowa – „zatrzymać galopujący koń. W płonącej chaty „jest o niej.

Jednak, podobnie jak wszystkie inne kobiety – grube kobiety są narażone, są miękkie i puszyste. Nie obrażaj grubą kobietę! Jeśli nie masz grubą kobietę, spójrz.

Na pewno go zobaczyć.

Przejdź do jej dziobem w talii i powiedzieć – Bądź moją.

Share →