Kołdry i poduszki wykonane są z bambusa

Kołdry i poduszki wykonane są z bambusa

Każdej nocy, poduszki i koce z włókien bambusa wydają wyjątkowy. Po koc włókien bambusa i poduszek jednego rodzaju przyjazny dla środowiska włókna celulozowego wykonane z masy surowca bambusowego. Teraz delikatnie zawinięty w tropikalnych rajów naszej planety jak poduszka i koc bambusa, a także innych produktów zawierających naturalne bambusa uprawianego w odległych krajach słonecznych.

Poduszki i koce bambusowe ma unikalną zdolność do termoregulacji. Koc i poduszka jest łatwo oddychać, ponieważ pozwalają one swobodny przepływ powietrza wewnątrz, doskonale absorbujące i odparowanie wilgoci. Produkty te pomagają stworzyć optymalny klimat, wyrównanie temperatur, wilgotności, posiada właściwości antybakteryjne i jest hipoalergiczny.

Kołdry i poduszki wypełnione są bambusa również utworzyć efekt chłodzenia, co orzeźwiający was.

Sprzedam pościel (Eco Line) wnosimy w naszym sklepie internetowym. Możesz łatwo zakupu tych wspaniałych produktów (poduszki i koc z wypełniaczem), które również mają właściwości antyseptyczne. Fakt, że bambus rośnie szybciej niż na wolności wszelkie roślin.

Dlatego kiedy urośnie, nie używać pestycydów i innych sztucznie syntetyzowane przyspieszacze wzrostu, pozwala włókna bambusowego, aby być w 100% przyjazne dla środowiska.

Jeszcze kilka lat temu, naukowcy odkryli, że koce wypełniacza ma specjalne właściwości: antybakteryjne i zapachów – zatrzymuje namnażanie się bakterii. Wyniki wykazały, że około 75% bakterii umieszcza się na kocu, niszcząc w sposób naturalny. Dlatego koce i poduszki bambusowe wypełnione nie tylko dobre dla zdrowia, ale także przyjemne w użyciu. Efekt odwaniania również przyczyniły się do przeszkody na pojawienie pluskwy i roztoczy. Te same badania pokazują, że poduszki i koce z włókna bambusowe stabilne i trwałe.

Pozwoli to wykorzystać poduszkę wypełnioną naturalnego włókna bambusowego i koce na dość długi czas.

Włókno bambusowe, jest naturalnym produktem, ma naturalne właściwości antybakteryjne, będąc biodegradowalnych (nie zaszkodzić środowisku). We włóknie jest przekrojem mikroskopijne pęknięcia i otwory, które zapewniają szybsze wchłanianie wilgoci, a tym samym poprawę przepuszczalności powietrza. Właściwości materiału, zbliżonym do lnu.

Zanurz się w fantastyczny strumieni tropikalne czułości. Rezerwuj wspaniałe kołdry i poduszki wykonane z bambusa w naszym sklepie internetowym, a zobaczysz, jak sen stopniowo przekształcić się w bajce. Sprzedam poduszki i piękny kołdrę, nasz sklep internetowy w Petersburgu jest otwarty dla Ciebie.

Wygodne łóżka, koce można kupić od nas, bez wychodzenia z domu. Możesz też kupić poduszkę i koc, aby przedstawić je jako dar.

Share →