Kolejność ząbkowanie dziecka. Konieczne jest, aby obniżyć temperaturę ...

Kolejność ząbkowanie dziecka. Konieczne jest, aby obniżyć temperaturę, gdy dziecko jest ząbkowanie?

Erupcja Pierwsze zęby u dzieci pokazuje, że dziecko dorastał. Pierwsze dziecko ząb jest zwykle wybuchają, gdy dziecko ma 6 miesięcy. Jednak proces ząbkowania dla każdego dziecka jest różny i zależy od charakterystyki rozwoju i żywienia. U niektórych dzieci pierwsze dziecko zęby mogą wybuchnąć w 3-4 miesiącu życia, a czasami przez 8-10 miesięcy.

Jedno dziecko z 2000 dzieci od urodzenia ma kilka zębów.

Zamówienie ząbkowanie wszystkie dzieci sam i zdecydowany charakter. Dwa niższe pierwsze siekacze wybuchają, a następnie do góry dwa. Następnie wyciąć górne siekacze boczne i wtedy niższa. Ponadto jeden ząb korby górna i dolna. Następnie kły góry, a następnie na dole, a ostatnia para rdzennej, góry i dołu.

Trzyletnie dziecko powinno mieć pełną gamę podstawowych zębów, które nie muszą spadać do około szóstego roku życia, kiedy on będzie wyciąć stałych zębów.

Dla wielu dzieci i ich rodzice podczas uzębienia jest bardzo trudne i bolesne. Jednakże, istnieje kilka szczęśliwych rodziców, gdy ich dziecko podczas ząbkowania oznak i rodziców zauważyć pierwsze zęby przypadkowo. Najczęściej towarzyszy ząbkowania dyskomfort dla dziecka w tym czasie stał się markotny, złe spanie, traci apetyt i zauważył wydzielanie śliny.

Miesiąc przed ząbkowanie dziąseł dziecka puchnąć i można zauważyć, białawy występ.

Podczas ząbkowania Dziecko często brała ani żuć na coś, aby złagodzić dyskomfort na dziąsła. Zazwyczaj guma miał w tym okresie swędzenie, stara się wziąć wszystko w ustach. Aby poprawić samopoczucie dziecka i odwrócić jego uwagę od bólu, musimy zaoferować mu specjalny gumowy pierścień lub inny elastyczną gumową zabawkę, która jest wygodne do trzymania w dłoni i żucia. Można kupić specjalne gryzaki z wodą.

Jeśli woda w zimnych gryzaki, to przyjemnie chłodzi i koi dziąsła dziecka. Niektórzy rodzice dziecka rozmazany dziąsła specjalne dentystycznych leki przeciwbólowe zawierające żel. Jak również dziecko, jeśli mama czyni go dziąseł masażu.

Aby to zrobić, czyste palec należy masować dziąsła. Wiele dzieci w okresie karmienia piersią w czasie uzębienie ugryźć mamę piersi sutek. Nie jest konieczne ze względu na odstawienie od piersi i ukarać go. Podrapał dziąseł, łagodzi ból w ten sposób.

Podczas ząbkowania rodziców dziecka musi zapłacić dwa razy więcej miłości i opieki. Nie bój się zepsuć dziecka, ponieważ ciągły płacz i kaprysy zepsuć jego charakter o wiele bardziej

Wiele dzieci ząbkowanie towarzyszy gorączka i biegunka. Często bezpośrednio gorączkę i biegunkę, nie wiążą się z uzębieniem. W tym czasie, dziecko jest osłabione obronnych, a więc w tym okresie łatwiej zakażeniu jakimkolwiek zakażeniem.

Pediatrzy uważają normalnie dziecko podczas erupcji utrzymuje temperaturę 38,5? -39? C przez 1-2 dni. Jeśli dziecko bawi się i nie bardzo kapryśna, temperatura do 38? Z stopni nie trzeba zestrzelić. Ciało dziecka sam musi walczyć.

Jeśli dziecko nie śpi i płacze, temperatura jest jeszcze lepiej wbić leki. Może się to opierać na leków paracetamolu. Na przykład, efferalgan, tsefekon. Zanim jednak uciekać się do środków przeciwbólowych, sprzedawane w aptekach bez recepty, należy porozmawiać z lekarzem.

Lekarz powinien pomóc w wyborze leku przeciwbólowego i zaproponować odpowiednią dawkę dla dziecka.

Czasami dobre samopoczucie dziecka Podczas uzębienia pogorszeniu ze względu na niewielki biegunki. Wynika to z faktu, że wiele poglativaet child śliny i przyspiesza perystaltykę jelit. Biegunka występuje obecnie nie więcej niż 2-3 razy dziennie i trwała nie dłużej niż 1-3 dni. Jeśli Twoje dziecko ma biegunkę, częste i krwawe, to najprawdopodobniej jest to zakażenie jelitowe.

W tym przypadku dziecko powinno pójść do lekarza.

W niektórych dzieci podczas ząbkowania nieżyt nosa i kaszel związany ze zwiększonym śluzu w jamie ustnej. Jeżeli te działania utrzymują się przez 3 dni, dziecko pewnie złapał przeziębienie. Z pogorszeniem potrzeby skontaktować się z lekarzem w domu dziecka.

Gdy zęby kochanie pojawiły się, a następnie przez rodziców powinna zacząć dbać. Dziecko do 1-1,5 roku, można myć zęby raz dziennie specjalną szczotką z miękkiego plastiku, który pasuje na palec matki. Dzieci z dwóch lat, może już myć zęby samodzielnie.

W tym celu musimy go kupić szczoteczkę do zębów wygodny rozmiar pierwszych dzieci i pasta do zębów przyjemny smak. Zęby mleczne u dzieci bardziej kruche, niż stałe i są dotknięte próchnicą szybko. Dlatego konieczne jest, aby kontrolować ilość słodyczy i słodkich napojów w diecie dziecka.

Zdrowie liściaste zębów jest bardzo ważne dla prawidłowego tworzenia i próchnicy ochrony stałe.

Treść tematu "Metaboliczny sodu i potasu.":

Share →