Kolka jelitowa - leczenie kolki jelitowej u dzieci

Jelitowe kolki jelitowej leczenie kolki u dzieci

Wszystkie dzieci płaczą dla jednej lub innego powodu. Czasami nie wiem co może być nie tak. W rzeczywistości, niektóre dzieci płaczą rozczarowujące. Jeśli dziecko płacze prawie nie ma powodu, może on kolki. Zazwyczaj są one określone przez to, że niemowlę płacze więcej niż trzy godziny dziennie.

Oczywiście, w tym przypadku, dziecko powinno płakać 03:00 dni i więcej niż trzy dni w tygodniu. Dla wielu osób jest to pierwszy poważny problem, że twarz staje się rodziców. Dziś będziemy mówić o pewne rzeczy, które powinieneś wiedzieć, aby wiedzieć, co prawidłowe leczenie kolki jelitowej u dzieci.

Dystrybucja. Mimo, że nie wszystkie dzieci mają tę chorobę, każdy może je zmierzyć. Problem ten dotyczy zarówno chłopców jak i dziewcząt.

Należy również pamiętać, że wszystkie rasy są na równi wobec nich często. To może być nieprzyjemne dla niektórych rodziców. Mówiąc o liczbie, mówią, że około 25% przypadków, te dzieci w tarapatach.

Ale to zwykle bywa u dzieci bardzo szybko.

Objawy. Fakt, że Twoje dziecko jest niespokojne, nie oznacza, że ​​ma kolkę. Jeśli Twoje dziecko jest karmione i zdrowe, istnieje kilka rzeczy, które mogą być objawy choroby.

Po pierwsze, najważniejsze z nich będzie regularne okresy płaczu. Jeśli dziecko płacze w tym samym czasie każdego dnia bez powodu, to, najprawdopodobniej, kolka jelitowa go. Płacz rozpocznie się i zakończy w ogóle bez powodu. Czasami dziecko będzie iść do toalety, czy będzie on w wydzielonych gazów. Ponadto, jeśli dziecko płacze intensywnie, bez konkretnego powodu, może to być znak. Wreszcie, dziecko może być zmiany położenia ciała. Czasami są dociskane nogi podczas ataku.

Jest to spowodowane faktem, że mogą one być bóle brzucha.

Diagnostyka. W większości przypadków, problem określania lekarza wystarczy badanie lekarskie. To jest, aby być w stanie skontaktować się z lekarzem, aby ustalić, co jest przyczyną cierpienia dziecka. Zasadniczo będzie szukać oznak niedrożności jelit.

Jeśli dziecko jest w porządku, że zdiagnozowano u niego „kolki jelitowej.” Oczywiście tak się nie stanie, dopóki wyniki będą znane rentgenowskie i inne badania. Jedynym powodem, że trzeba zabrać dziecko do lekarza, jest zidentyfikowanie innych kwestii, które dają takie same objawy.

Leczenie u niemowląt kolki jelitowe. Istnieje kilka opcji leczenia. W istocie, jest to więc problem jest rozwiązany przez siebie.

Najlepszą rzeczą jaką możesz zrobić dla swojego dziecka jest zapewnienie mu wystarczającej ilości żywności, która jest niezbędna do stworzenia dobrych bakterii w przewodzie pokarmowym. To pomoże wygładzić kolki i zrobić dziecko szczęśliwe. Bez względu na to, co wybrać, lekarz też prawie nic nie może pomóc. Najlepszym rozwiązaniem byłoby spróbować środków domu, aby pomóc dziecku.

Szukaj leczenie będzie zależeć od Twojego dziecka i przyczyny kolki.

Środki ludowe. W celu leczenia kolki jelitowej u dzieci, istnieje wiele środków domu, które można spróbować. Pierwszy z nich, że można go używać Przestęp biały. Pomoże to dziecku poradzić sobie z każdym zamkiem, który może być. Ponadto, można spróbować rumianek.

Pomoże to dziecko jest zdenerwowany i nie przestaje płakać. Z jakiegoś powodu, rumianek pomaga im. Potem przychodzi Arbuz kolokwinta. Jest on stosowany w leczeniu dzieci, które mają bólu bez znanej przyczyny.

Jak widać, istnieje wiele środków, które można spróbować. Bez względu na to, czego używasz, musisz coś zrobić. W przeciwnym wypadku, po prostu zwariować.

Wnioski. Ogólnie rzecz biorąc, jest to dość łatwe do uzyskania przez ten okres życia. Znajdź leczenia kolki jelitowej u dzieci nie jest łatwe, ale jeśli znajdziesz coś, co naprawdę działa, nie trzeba nic więcej.

Wkrótce dziecko wyrośnie z tego problemu i nie trzeba już do czynienia z kolką. Dobry stan zdrowia swojego dziecka, a wy mocne nerwy!

Share →