Kolor w modzie na lato 2014?

Kolor w modzie na lato 2014?

Modne kolory lato zawsze ciągnęło do jasności, nasycenia i głębokości odcieniach, lub, wręcz przeciwnie, w pastelowych rozmycie i czułości. I odpowiedź na pytanie, jaki kolor jest w modzie w lecie 2014 roku, zgodnie z tradycją, nie daleko od tych znanej tezy. Więc, niech nas w porządku. Po pierwsze, zatrzymać stojących na żółty i pomarańczowy dźwięki.

Pomarańczowy kolor, zwłaszcza w akcesoria, będą najbardziej popularne – jego jasne zapał w stanie dać nawet najbardziej nudne farby szafę. Nie tak od spadnie za popularność i żółty palety i jest reprezentowana w całej jego różnorodności – od cytrynowego jasnożółty do jasnożółtego. Jako absolutne objawienie w odpowiedzi na pytanie, jaki kolor jest w modzie w lecie przyszłego roku, będzie w kolorze fuksji, a we wszystkich jego tonu, często nawet w stanie głębokiej purpury – uznanego eksperta w dziedzinie emocji. Warto zauważyć, że w odpowiedzi na pytanie w trybie kolorowym w lecie i czarno-biały klasyczny najlepszym w historii, zarówno w wersji mono, w połączeniu ze sobą. Czysta biel jest dobre, otoczona koronką i jest idealnym rozwiązaniem dla eleganckich pań doskonale, ale czarny będzie praktykował w błyszczących metalowych tkanin i skóry i koronki, a także we wszystkich eksperymentach w towarzystwie bieli.

Trochę straciły, ale jednak, zostaną spełnione w wielu kolekcjach czerwone, i to będzie podobna do odpowiedzi na pytanie, jaki kolor jest w modzie na lato 2014 roku. A jeśli przed praktykowane tylko w pewnym tonalnej elokwencji, planowane jest w przyszłości znacznie bardziej demokratyczna – odnoszą się do wszystkich odcieni czerwony, czerwony bogatych do biednych. I wreszcie kolejna odpowiedź na pytanie, jaki kolor jest w modzie w lecie będzie niebieski, i tutaj można wybrać jeden z jego odcieniach, jak w ofercie, i jasne strony.

Share →