Konkursy dla dzieci dla "dorosłych dzieci"

Konkursy dla dzieci «dorosłe dzieci»

Zasady i przykłady organizowania konkursów na uroczystości

Konkursy dla dzieci «dorosłe dzieci»

Informacje dostarczone przez: «Świętowanie życia»

Na każdy temat można myśleć zawsze jest wyłącznym, «animusz» urlop. Każdy dorosły wesoły, żartobliwy ukrywa, złośliwy dzieciak, którzy tylko czekają na okazję, by wygłupiać i igraszki.

Konkursy, gry, rozrywka — ustawiona. Ołów pomoże Ci wybrać te, które pasują dokładnie swój temat, organizować je w jednym wakacje kontekstowego, dynamiczne łącze z programem pokazu i przejmie funkcję silnika, silnik tego «Maszyny Rozrywka»,

A być śmiały, nawet jeśli ruch wiodących prowokacji widać dla swoich gości. Czasami niektóre konkursy wątpliwości klienta, a następnie skręcić w najbardziej udany i niezapomniany. Na przykład, w następujący sposób:

Niespodzianka

Goście są lub siedzą w kręgu. Muzyka zaczynają nadawać na tyle duże pole. Jak tylko przystanków muzycznych wiodących Gość, który był okno otwiera ją, a nie patrząc, zajmuje pierwszą dostępną pozycję.

Zgodnie z warunkami gry ten temat ma do zakładania i noszenia przez pewien czas. Przykładzie — pół godziny, aż do końca wakacji. Jak tylko muzyka zaczyna się na nowo, goście zaczynają ponownie przejść pole wokół do następnego przystanku.

W oknie można określić szereg odzieży z maską do dużych specjalnie uszyte majtki i biustonosze.

Pogodny wieczór panieński

Przygotowując święto nie zapomnij przygotować wcześniej niezbędny sprzęt: rękawice gumowe, lokówki, makijaż, peruki, szale, biżuteria, odzież damska, buty. Na drzwiach wisi ogłoszenie «Mężczyźni nie są dopuszczone», Wszystkie kobiety są zaproszeni do sali.

1 master:

Drogie kobiety! Gratulujemy wspaniałego wiosennego wypoczynku! Niech wasze twarze kwitną uśmiech, i niech zmartwienia i smutki znikną na zawsze.

2 Moderator: Niech nam przynajmniej jeden dzień przerwy roku od naszych codziennych problemów — z mycia, czyszczenia, spraw kuchennych.

1 Katedra: Tak, tak, i mężczyzn, też! Zgadzasz się? (W tym czasie, nie jest głośne walenie, upaść, usłyszał gniewne głosy: «Ale co to jest o nas czymś i zapomnij!» W sali są ludzie ubrani w kobiet: ktoś ubrany w szaty, szalik; ktoś ma na sobie perukę, noszenie butów; a ktoś z wentylatorem na pokrycie wąsy lub brodę.)

Lider 2: A kim ty jesteś? Czy naprawdę możemy zapomnieć o kimś? Mimo to, mamy świetny zespół. (Niektóre z wiodących papieru samolot wylądował gładko anonimową wiadomość: «Myśl, że ludzie uciekli z?

Mężczyźni w pokoju! Podpis: sympatyk»).

1 master: Nie! Postanowiliśmy zrobić bez mężczyzn i kobiet zaproszonych tylko.

2 Host: Chwileczkę. I przybysze nie wzbudzać podejrzeń? Pozwól nam zorganizować test. (Proponowane zorganizować dwa zespoły. Jeden z nich — ubrany jak człowiek, inne — chcąc kobiet około

6 os.)

1 KONKURS.

1 master: Wszystkie kobiety — doskonała gospodyni — i spędzają dużo czasu w kuchni. Nawet z zamkniętymi oczami są doskonale zorientowane w ich posiadłości.

2 Prezenter: Nasz pierwszy konkurs — dla dobrych gospodyń domowych: zawiązanymi potrzebę określenia, co jest w spodku. (Na talerzu posypać cukrem, solą, proso, gryka, ryż, jęczmień).

2 KONKURS.

1 master: Czasy są trudne we wsi bez krów nie może zrobić.

2 Moderator: Zobaczymy, jak nasi uczestnicy mogą wydoić krowę. (W roli krowy — rękawica wypełnione wodą. Na palcach, aby małe otwory. Kto to będzie?)

3 KONKURS.

1 master: Gospodarstwo jest rolnictwo, ale także o sobie nie zapomnieć. Kobieta powinna być zawsze piękna, tajemnicza, magiczna.

2 Lead: Nie najmniej rolę w tym jest fryzura. Przedstawiciele zespołów szybko i dokładnie taktowany lokówki?

4 KONKURS.

1 master: Przez włosy potrzebują odpowiedniego makijażu.

2 Główny: Zadanie dla uczestników kolejnego konkursu — nałożyć wieczorem makijażu. Wybierz asystentów z jego zespołu — oraz przyczyny! (Tak długo, jak uczestnicy są przygotowane, przeprowadziła konkurs muzyczny dla najbardziej wesoły Ditty. Wydano uczestników malowane. Zachęca się jak manekiny. W tym przypadku konieczne jest, aby ludzie, aby przygotować z wyprzedzeniem obcasach, im wyższa tym lepsza, co najmniej 41 rozmiar).

5 KONKURS.

1 master: Życie czasem stawia nas w najbardziej nieprawdopodobnej sytuacji, a my w jakiś sposób sobie z nimi radzić. Jak zachowywać się w następujących okolicznościach:

1. Na stronie, można zauważyć mężczyznę swoich marzeń. Jak starają się zwrócić jego uwagę?

2. W sklepie przyniósł «wściekłość» — garnitur, których wartość jest równa 3 pensji swoim mężem. Jak się przekonać męża, aby ci prezent?

3. Na 02:00 mąż wraca z «miejsc pracy» pijany w jedwabie, szminką i wystaje z kieszeni bardzo intymne rzeczy kobiet WC. Twoje działania?

6 KONKURS.

1 master: Nie tylko kobiety — nieprzewidywalne stworzenia, są również bardzo oszczędny. Znajdź aplikację poszarpane rajstopy. (Wersje polecenia.)

7 KONKURS.

2 Moderator: Teraz blitz — Turniej! Ile bochenek chleba? Litr mleka? Ile kosztuje kilogram gwoździ? Tuzin jaj? Proszek do prania?

Szminka? Litr benzyny?

1 master: Wygląda na to nasze podejrzenia nie były uzasadnione. Dajemy Ci (bok przebrany polecenia) przeprosić. Widzieliśmy, że Ciebie — nie mężczyźni.

I to nie był urazy, oferta drinka «Świat», (Asystent przynosi tacę pełną okulary i przekąskami. All drinka. Mężczyźni zwykle łyk, jeden wielki łyk, a kobiety stopniowo, małymi łykami.)

2 Host: więc siebie i wybitne. Żadna kobieta nie będzie tak pić wódkę. A ponieważ jesteśmy narażeni, powiedz mi, w jakim celu jesteś tak bardzo chce dostać się do naszego wieczór panieński? (Gratulacje dla mężczyzn. Święto.)

I pamiętaj, że nikt, nawet najbardziej profesjonalne i niestrudzony host nie jest w stanie utrzymać uwagę i zainteresowanie 50, a nawet 250 dla 4 — 06:00. Dlatego pokazać — Program na Zachodzie potrzebne.

Share →