Konkursy na Nowy Rok dla dzieci

Konkursy na Nowy Rok dla dzieci

Dla dzieci Nowy Rok – jest to najbardziej wspaniały, pełen magii, dobre i przyjemne wakacje. Widoki dzieci nieświadomie uwięziony w świecie światła Bożego Narodzenia i blasku paciorków szklanych i girlandami. Oprócz prezentów i pyszne słodycze na nowy rok strony dla dzieci muszą być obecne i świąteczne konkursy dla dzieci. 

Nowy konkurs dla dzieci „udekorować choinkę wraz z Dziadek Mróz”

Główny ten konkurs powinien być ubrany w kolorze Santa Claus.

Zgodnie z ołowiu: „Chłopaki! Spójrz jak jodełka – piękna na święta przyjechał do nas! To jej zabawek i latarki! A jak przyszła do nas? To prawda, z lasu!

A w lesie rośnie wiele choinek: zarówno wysokich jak i niskich i szerokich i cienkich. Zagrajmy!

Jeśli powiem „wielki” – stojąc w kręgu szerszym, „cienkie” – stał koło, „wysoki” – podnieś uchwyt nad „niskim” -. Squat „

Główny obejmuje muzykę i Święty Mikołaj gry z dziećmi i próby ich mylić.

Konkurs na nowy rok dla dzieci „śnieżkami”

Konkursy dla niemowląt Nowy Rok powinien być przeprowadzony w świetle żartobliwie i zapewnienia, że ​​cele ich były proste, inaczej dzieci będą szybko tracą zainteresowanie konkursem. Dzieci Boże Konkurs „śnieżkami” – przykład udanej konkurencji w tym zakresie.

Dzieci powinny być podzielone na dwa zespoły. Jeden zawodnik z każdej drużyny posiada szeroko otwarte duży papieru lub plastikową torbę. Każda drużyna ma swoje rezerwy kilka „śnieżkami” wykonane z papieru lub waty. Na sygnał, prowadząc zespół zacząć rzucać śnieżkami w swoim odtwarzaczem.

Jest to konieczne, aby uzyskać jak największą ilość razy. Sama etykieta jest zwycięska drużyna.

Nowy konkurs dla dzieci „Magiczny sanki”

Taka konkurencja może spędzić święta na ulicy, czy jest wystarczająco dużo śniegu. Dzieci podzielone są na dwie drużyny (lub więcej, jeśli więcej niż czworga dzieci i mieć odpowiednią ilość sanki) z równą liczbą uczestników.

Dwoje dzieci z tej samej drużyny siedzieć na sanki z powrotem do siebie. Cel: jak najszybciej rolki razem na sanki do mety, począwszy od stóp śniegu. Złożoność konkurencji jest to, że jedna osoba będzie osobą, a drugi – z powrotem.

Jest to konkurs Nowy Rok bardzo wesoła i żywa dzieci.

Konkurs dla dzieci „nowy cel”

Konkurs Nowego Roku dla dzieci odbywają się również na świeżym powietrzu. Prowadzący wyjaśnia, że ​​celem tego konkursu będzie wiadro na głowie bałwana. Dwóch członków zespołu zbliżyć się do linii kontrolnej. Każdy zespół wznosi się w kolumnie pierwszej. Zespół wiodący uczestnicy starają się obniżyć wiadro z głowy bałwana śniegu.

Każdy uczestnik może przedstawić trzy próby. Można połączyć z konkursu i każdej nagrody hit, na przykład, 2 punkty za dotknięciem wiadro śniegu – 1 pkt. Zespół jest bardziej sumę punktów i zwycięzca i właściciel nagrody Nowego Roku.

Nowa gra dla dzieci i ich rodziców

Jest to popularna gra, która może być związana z obchodami Nowego Roku. Konkursy te noworoczne dla dzieci, jak również nadaje się dla osób dorosłych.

Główny informuje, że Święty Mikołaj miał ukryć wszystkie prezenty w sekretnym miejscu. Aby je znaleźć, trzeba użyć wskazówki, uwagi. Na każdej nocie napisano miejsce, gdzie obok nuty. Znaleziony kawałek papieru, aby doprowadzić dzieciaki prezentu. Wszystkie oprócz pierwszych nut ukrywa się w odpowiednich miejscach.

Pierwszy trop jest podana w ręce dzieci, tak aby mogły one rozpocząć wyszukiwanie.

Dzieci Boże Konkurs „Artysta”

Cele konkursu: Każdy uczestnik musi zwrócić określony wzór (znaków lub obiekt) przy użyciu długopisu lub ołówka przywiązany do słupa narciarskiego.

Organizacja konkursów na Nowy Rok – to świetny sposób na dobrą zabawę dla dorosłych i dla rodziców, którzy mogą odegrać rolę wiodącą święto Nowego Roku. Pomyśl wcześniej o tym, jak bawić młodych uczestników festiwalu i będą długo pamiętać ten wspaniały dzień.

Magazyn dla kobiet Glola.ru życzy zabawy z okazji Nowego Roku!

  1. Konkursy na nowy rok
  2. Boże Narodzenie i Nowy Rok: włoskiej tradycji
  3. Nowy randki: miłość krwi
  4. La vie est belle – nowy zapach od Lancome
Share →