Konsekwencje aborcji

Konsekwencje aborcji

Poronienie – Aborcja.

Wierzący twierdzą, że ludzka dusza pojawia się w momencie poczęcia, a jeśli tak, aborcja – zabijanie nienarodzonego dziecka .

Następujące metody aborcji:

 • Aborcja do 4 tygodni ciąży jest uważane mini aborcja. Techniki mini aborcja następujące: szyjki uchwycone szczypce z pomocą specjalnych narzędzi rozszerza szyjki macicy, a następnie wprowadzono do macicy metalowej rury połączonej z użyciem podciśnienia. Następnie ciało malutkie człowiek trzyma się rurki i ssać, a następnie udaje się do banku do odpadów. Uszkodzone endometrium w tym miejscu nigdy nie odzyskać. Pompki próżniowe wykorzystywane do aborcji do 12 tygodni, w tym przypadku ciała dziecka rozdartych i po prostu namoczone w słoiku końcówki.
 • Aborcja do 12 tygodni odbywa się za pomocą specjalnych narzędzi, które są rozerwanie dziecka w macicy, a następnie wyczyścić części macicy. Jeśli aborcja odbywa się po 10-11 tygodniach w celu wyodrębnienia głowy dziecka jest to konieczne do rozdrabniania kleszcze w macicy. Takie szorstkie manipulacji podejmowane oślep do jamy macicy, zranić warstwę mięśni macicy, co prowadzi do krwawienia, zakażenia i rozwoju, itp
 • Późne aborcji po 12 tygodniach tylko ze względów medycznych. Dzieci na czas co najmniej 18 tygodni w pewnych żywych już opieki medycznej.

  W tych warunkach odbywa operację cesarskiego sekcji niskiego, po usunięciu dzieci z ciała matki jest nadal opłacalne, poruszają się ręce, nogi. Te dzieci utopić w wiadrze z zimną wodą.

 • Maksymalnie 27 tygodnie w aborcji podawać leków stymulują pracę. Na tym etapie żywych dzieci rodzi się, że są po prostu podsycane.

  W takich warunkach aborcje wykonywane są tylko na ściśle określonych powodów medycznych, gdy istnieje zagrożenie dla życia matki lub poważnych wad w rozwoju dziecka.

Mini konsekwencje aborcji

Konsekwencje aborcji

Konsekwencje aborcji

Konsekwencje aborcji

 • Obecnie najbardziej popularna metoda jest mini aborcji, kobiety oferują tabletki, które niekorzystnie wpływa na funkcjonowanie macicy, to znaczy, że będzie w stanie zachować i utrzymać ciążę. Po otrzymaniu takich tabletek rozpoczyna się obfite krwawienie, czasami trwać do 2-3 miesięcy. Istnieją przypadki, gdy macica nie jest całkowicie „czysty”, a następnie rozwija się proces zapalny. Zdarzały się przypadki, w których kobiety w toalecie czuli zgniły zapach.

  Takie skutki aborcji zwykle 80% prowadzi do niepłodności.

 • Konsekwencje aborcji – Chorób macicy. Konsekwencją aborcji pęknięcia macicy instrumentów medycznych.

  Wszelkie zgarniania powoduje zmniejszenie grubości ścianek macicy, co prowadzi do bezpłodności.

 • Konsekwencje aborcji – Choroby zapalne macicy, co prowadzi do nawracających poronień i wtórnej niepłodności (numer może zajść w ciążę w Rosji jest blisko 20%).
 • Konsekwencje aborcji – Choroby zapalne miednicy.

  Proces zapalny może rozprzestrzeniać się tkanki parauterine, zaczynają się tworzyć ropnie, które są poddawane jedynie chirurgicznie. Gdy proces zapalny jest często przedłużony do jajowodów i jajników, wynikające jajowody są maloprohodimimi, która prowadzi do ciąży pozamacicznej i niepłodności. 

 • Konsekwencje aborcji – Zapalenie otrzewnej. Otrzewnej – zapalenie otrzewnej, co może prowadzić do śmierci.

  Zapalenie otrzewnej, jak często prowadzi do wtórnej niepłodności.

 • Konsekwencje aborcji – Sepsa. Sepsa – zakażenie krwi, śmiertelność jest bardzo wysoka.
 • Konsekwencje aborcji – Zespół po aborcji.

  Zespół stresu charakteryzuje się aborcji. Kobieta objawia depresja, złość, strach, zaburzenia seksualne, poczucie winy, itp

 • Konsekwencje aborcji – Zwyczajowe poronienie, która jest spowodowana przez niezdolność ścian i szyjki macicy.
 • Konsekwencje aborcji. przedwczesny poród, macicy bezwładności, Przedwczesne odklejenie łożyska, Nieprawidłowe położenie w macicy, niewydolności łożyska, itp

To tylko niewielka część Konsekwencje aborcji. Wiele kobiet może twierdzić, mówią, lepiej się na aborcję, niż do prokreacji ubóstwa, itp NIE!

Lepiej jest, aby nie doprowadzić do niechcianej ciąży i nie doprowadzić rakietę.

Share →