Kosmetyki medyczne - rozwiązanie problemów skóry - blizny

Kosmetyki medyczne – rozwiązanie problemów skóry – blizny

Korekcja blizn

Trudne do odróżnienia od keloid blizn. Przede wszystkim należy pamiętać, że niektóre z blizn całkowicie rozwiązać bez leczenia w ciągu kilku miesięcy, podczas gdy inni tylko gorzej z czasem, zniekształcić kształt i pozostanie na zawsze, i keloidów często występują ponownie nie wcześniej niż 0,5 -2 lata po zabiegu.

Żel silikonowy

Korekcja blizn przerosłych i keloidów, stosując żel slikonovogo jest szeroko stosowany w warunkach klinicznych od 1980. Żel silikonowy jest głównie stawów podłodze lub na powierzchni. Przy kontakcie z powietrzem tworzy żel stosowane do powierzchni skóry odporne oddychająca folia elastyczna.

Piętro suszone przezroczysta folia może być stosowana do Kosmetyki Kosmetyki – czy używać go w pełni. Ta właściwość sprawia, że ​​żel idealny produkt do stosowania na twarz. Żel należy stosować dwa razy dziennie w postaci cienkiej warstwy w ciągu kilku tygodni lub nawet miesięcy.

W rezultacie, może poprawić elastyczność blizny zmniejszenie grubości tkanki bliznowatej i zmniejszenia blizn contracture zmniejszenie rumienią.

Share →