Kosmetyki -

Kosmetyki –

– Przegląd laserowe usuwanie znamion

Nie tak dawno temu przyszedł do mnie z tyłu podejrzanych mol. Nie małe, wypukłe, z tyłu widok na port i myjka do nacierania przerażające – nigdy nie wiesz, będzie dotykać. O tan na ogół cicho – z takimi moli w lodówce, nie w solarium lub usiąść w słońcu.

Ja jakoś tego nie widzę, ale moja matka pochodzi natychmiast alarm, panikę, czytać artykuły w Internecie i wyszukiwania "dobry chirurg"Przyczyna "trzeba się go pozbyć",

Szczerze mówiąc, słowo "chirurg" Myliłem się w głowie kręciło złego słowa "onkologia"I od "to" naprawdę chciał się pozbyć.

Grzebie się w Internecie, postanowiłem, że nie było tak źle, że nie ma czegoś takiego jak laserowe usuwanie znamion. a jeśli nie wszystko na raz, to jest w porządku z moja skóra się nie dzieje. Muszę powiedzieć, że laserowe usuwanie brodawek i moli robisz i w salonach kosmetycznych i klinikach. Myśl, postanowiłem nie żartować ze zdrowiem i poszedł do poważnego klinice, gdzie mogli liczyć na wstępnej konsultacji z lekarzem. I słusznie. Po pierwsze, zanim mi przypisać usuwanie mol, lekarz zbadał ją dokładnie przez specjalną lupę. I po prostu upewnić się, że moja mol jest stabilny, wszędzie i we wszystkim w najbliższej przyszłości nie będzie się odrodzić, pisał pod laserem.

Oczywiście, oprócz zdrowia, byłem zainteresowany i wygląd, perspektywa sportu blizny na plecach nie jest szczęśliwy. Pokazali mi kilka zdjęć "w" i "później" od innych pacjentów, a na końcu przekonał ich.

W klinice, gdzie byłem do korzystania z chirurgii laserowej jednostki2. Powiedziano mi, że ta metoda jest najczęściej najbardziej, i postanowiłem, że jest to reklama, a nie wierzyć. Następnie sam internetowe sugerują, że jest to prawda. Więc jeśli ktoś ma zamiar usunąć formacje skóry – wybierz klinikę z apparatik. Sama procedura usuwania kreta była szybka – kilka minut. Przed operacją nie lokalny środek znieczulający, więc jedynie bolesne odczucie – jest wstrzyknięcie znieczulenia.

Natychmiast po usunięciu moli na skórze był wyraźnie różowa plamka, ale zapewnił mnie, mówiąc, że za kilka tygodni wszystko będzie. Rzeczywiście, nawet po 10 dniach z tyłu nie mają nawet małe wizualnie zauważalnej blizny. Podczas zabiegu lekarz wykonywane, powiedział mi, że jest to również możliwe, laserowe usuwanie brodawczaków, które nie są uznawane za wiarygodne w zakresie onkologii.

Krótko mówiąc, jestem pewien, że miał rację – niż żyć ze znamieniem i ciągle boi się skrzywdzić lub przesmażyć na słońcu, aby poważne ryzyko ból, to najlepiej skonsultować się z dobrą klinikę i pozbyć się zagrożenia.

Share →