Kostka Rubika 3x3

Kostka Rubika 3×3

Co to jest?

Kostka Rubika – liderem wśród zabawek na ogólnej liczby sprzedaży puzzle mechaniczne wymyślony w 1974 roku przez węgierskiego rzeźbiarza i profesora architektury Erno Rubik.

Układanka jest kostka, składa się z mniejszych sześcianów, które mogą obracać się wokół osi niewidoczne na zewnątrz. Każdy z kwadratów każdej strony sześcianu malowane określonego koloru. Włącza strony umożliwiają różne sposoby, aby zmienić kolejność kolorowych kwadratów.

Zadaniem Player – obrócenie sześcianu, aby je w taki sposób, że są skierowane ku sobie składał kwadratów tego samego koloru.

Oryginalnego Kostka Rubika: ponad 350 milionów sprzedaż

To jest ten Rubika Kostka znane tych, którzy dorastali w Związku Radzieckim wciąż. Tradycyjna Wielkość 3×3, aby zapewnić wystarczającą złożoność montażu, który pozwala na wystarczająco długo, aby grać w kości.

Kto to jest ten model?

 • Ten klasyczny prezent dla dzieci, przyjaciel lub przyjaciółka;
 • 3×3 cube – doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy muszą często oczekiwania (na przykład, w pracy).

  Zbiór zagadek może zmniejszyć wszelkie oczekiwania;

 • Ta kostka – jedna z najlepszych zabawek na drodze, odpowiednie dla jednego gracza;

 • W tym zespole turnieje kostki. W 2010 roku rosyjski zespół rekord prędkości było nieco ponad 13 sekund. Rekord świata zespołu kostki – 7 sekund.
 • Zalety legendarnego zabawki

  Kostka Rubika aktywizuje pracę mózgu, nietypowe rozwiązania, znalezienie uczy, logikę rozwijających się, myślenia systemowego i wyobraźnię przestrzenną.

  Dlaczego model z tej serii – najlepszy na rynku?

  Seria „Rubiks” – to jedyny na świecie, Erno Rubik prawdziwa zagadka sam wymyślił. Są one produkowane w Anglii w nowoczesny sprzęt Seven Towns Ltd, która posiada wyłączną licencję na całym szeregu zagadek mechanicznych.

  Jak odróżnić oryginalny kostki Rubika?

  Odróżnić je od nieoryginalnych kostki Rubika jest bardzo prosta: są charakterystyczne chrupnięcie po włączeniu, wyraźnie powrócił do pożądanego kąta i zawsze bardzo wysoka jakość wtryskiwania tworzyw sztucznych wylewanych. Ta kostka jest trudne do zerwania, to jest praktycznie niemożliwe, aby przerwy w grę: to znaczy, że będzie doskonałym służyć wielu lat.

  Share →