Kotlet panierowany kurczak soczysty

Kotlet panierowany kurczak soczysty

14 listopada

Dzień dobry, drodzy czytelnicy!

Drodzy przyjaciele, po raz kolejny z przyjemnością podzielę się z wami przepis na gotowanie smaczne, obfite i soczyste kotlety z kurczaka w cieście.

Kotleciki z kurczaka są przepisy z szybkim kategorii żywności, ale pod koniec procesu będzie cieszyć się prawdziwie wartościowego i eleganckie danie. Smak kotlety z kurczaka naprawdę mile zaskoczony, myślę, że po przygotować się do tego przepisu kotlety, nie musisz już szukać nowej receptury, a na pewno to kochają, a to jestem pewien. Jak zapewne się domyśla, takie soczyste steki uzyskuje się tylko poprzez odpowiednie przygotowanie i, oczywiście, wiele zależy od ciasta, smażonego kurczaka, które z ciasta czuć swobodnie eksperymentować i znaleźć swoje nowe smaki.

Aby przygotować kotlety z kurczaka nam potrzebne następujące składniki:

  • Filet z kurczaka – 500 gramów;
  • Jaja – 2 szt;
  • Majonezu lub kwaśnej śmietany – 2 łyżki;
  • Mąka – 4 łyżki;
  • Sól – do smaku;
  • Olej roślinny;
  • Zmielony pieprz – do smaku.

Proces gotowania kotlety drobiowe panierowane

Filet z kurczaka bardzo nam pomyje w biegu, zimną wodą i delikatnie nożem można wyciąć nie za grubą płytę. Wtedy z pomocą młotka kuchni pozytywnie wpłynie każdy filet płyty, o taki stan jak na zdjęciu.

Teraz przygotowuje ciasto bezpośrednio. W dość głębokiej miski rozbić jajka, dodać śmietanę lub majonez, radzę spróbować obu i wybrać odpowiedni kurs, o soli szczyptę soli. Wszystko to za pomocą korony, beat, aż będzie gładkie.

Teraz dodaj mąkę i tyle wagi intensywnie mieszać rzeczy.

Otrzymany ciasto powinno być od gęstości płynnego kremu, nie powinno być zbyt płynny, zależy od gęstości ciasto soczyste kotletów z kurczaka, jeśli ciasto ma postać płynną, odpowiednio kotlety wychodzących raczej suchy. Spójrz z ciasta, jeśli jest to konieczne, można dodać trochę więcej mąki.

Następnie przejdź do smażenia.

Weź nie bardzo duży, ale dość ciężkie dnie patelni, wlać olej roślinny w nim i umieścić go na piecu, aby się rozgrzać. Gdy olej jest wystarczająco gorący dobre, zabierze nas odzwierciedla filety warstwy po obu stronach i zanurzyć go w cieście, a następnie wysłać go do patelni, smażenie, około pięciu – siedmiu minut.

Po kotlety smażyć kurczaka, z jednej strony, delikatnie odwrócić i smażyć po przeciwnej stronie, w tym samym czasie.

Wszystko odbywa się tak samo dobrze z wszystkimi plastrami polędwicy. Pod względem kotlet pokazuje, jak się okazuje, kruchy i soczysty.

Dobrze, że to wszystko, drodzy przyjaciele, teraz jesteś właścicielem tajemnicę dokonywania bardzo kruchy i soczysty kotlet z kurczaka, mam nadzieję, że pobyt w tym przepisie i należy go gotować. Smacznego. Nie zapomnij zostawić komentarze, z góry dzięki!

Wszystko co najlepsze!

Share →