Kraj rzemiosła mistrzów z własnych rąk do 8 marca

Kraj rzemiosła mistrzów z własnych rąk do 8 marca

W produkcji życzeniami wakacje mogą być stosowane małe figurki z masy solnej. Sól do ciasta — najbardziej dostępnym materiałem dla kreatywności, które w każdej chwili może zostać wykonany z mąki, wody i soli. Sól zawarta w cieście i pomaga zachować kształt figury, a następnie przed szkodnikami i pleśni.

Sól Ciasto można przygotować się na klasycznym przepis: szklanki wody (200 ml) filiżanki soli, dwie szklanki mąki. Wyrobić ciasto i — Naprzód! Dzieci lubią angażować się w modelowaniu, więc dziecko będzie bardzo ciekawe pierwsza Sculpt małe figurki (może to być cokolwiek: motyle, kwiaty, ludzie), a następnie udekoruj swoje kreacje, a na końcu trzymać dane na pocztówce.

Nie zapomnij do dekoracji zawartość ulotek, można to zrobić, malowane z jej wewnątrz ołówki, kolorów, i można być kreatywnym i wklej zdjęcie, to nie ma znaczenia, fotografię ślubną lub jakiekolwiek inne, które szczególnie jak moja matka (moja ciotka, siostra). Ciepłe słowa, że ​​piszesz w ulotce, będzie najdroższym i słodkie serce wypełnione!

Pocztówka 08 marca własnymi rękami spełni swojego podstawowego celu — podać swoje postawy i uczucia do krewnych lub przyjaciół, ponieważ w pocztówce, rękodzieło, człowiek stawia kawałek mojego serca, kawałek jego duszy.

Rysunek w przedszkolu z ich rąk

Share →