Krajobrazu działce - porady ekspertów

Krajobrazu na działce porady ekspertów

Wiele osób uważa, że ​​ich własne, aby stworzyć piękny design bramkowe – jest to prawie niemożliwe. Jednak przy odrobinie wysiłku i wyobraźni, można dokonać krajobrazu działce, bez wysiłku i bez przyciągnięcia operacje zagraniczne.

Przede wszystkim, marzyć, jak chciałbyś, aby zobaczyć swój ogród. I nie zapominaj, że trzeba naprawić i domy prywatne. że był harmonijny zespół. Wcześniej, prawdopodobnie będziesz musiał spędzić kilka godzin przed obszaru projektowania książki i przeczytać wiele forów, z których każdy obiecuje uczyć się szybko i pięknie wykonywać taką pracę.

Po utworzeniu obrazu przyszłej działce w umyśle, spróbuj przenieść projekt działce na papierze.

Starannie rozważyć obszaru planowania, oraz jego podział na kilka obszarów (rekreacja, gości, ogród, itp), zakup niezbędnych roślin, które upiększają miejsce w przyszłości, a także ogólnego stylu, który zostanie urządzony Twój ogród (japoński, niemiecki rustykalnym stylu).

Potem przychodzi etap, na którym porady ekspertów nie boli.

Podziel swój plan z doświadczonym projektant krajobrazu, a on poprawić swoje błędy, a także doradzi, jak najlepiej zrobić to czy tamto obszar pracy, przeprowadzenie projektu witryny ogród z własnymi rękami.

Określić styl

Oryginalne dekoracje ogrodowe

Obecnie istnieje wiele różnych stylów projektowania ogrodu, historycznie ukształtowane i gotowe do użycia w danej dziedzinie .

Oto najważniejsze z nich:

  • Regularne;
  • Krajobraz;
  • Japoński;
  • Chiński;
  • Muzułmaninem.

Ponadto, można zrobić stronę w języku niemieckim, rosyjskim lub innego stylu.

Najważniejsze jest to, że atmosfera w nowym ogrodzie odzwierciedla poglądy i prawdziwy stosunek do natury. Dokonywanie sekcję, należy rozważyć model naprawy prywatnych domów własnymi rękami. zrobiłeś.

Tak, fanów klasyki byłby najlepszy regularne stylu. Taki ogród krajobrazowy, a średnia geometryczna Wystarczy zauważyć ogólny skład i żywy przejaw jego powstania.

Często – to jest duży droga biegnąca bezpośrednio z domu, czyli małych szlaków przeznaczonych dla różnych miejscach ogrodu.

Styl krajobraz kochankowie romans. Nierówny teren, asymetrii i wiele struktur architektonicznych w obszarze – są to charakterystyczne cechy tego stylu.

Zwróć uwagę! Dla stylu krajobrazowym używa tylko dzikie kwiaty i dzikie krzewy. Korzystanie z kwiatów ozdobnych ściśle dozowane i musi pasować do całego obrazu.

Jeśli chcesz zaprojektować mały ogród, jeden z odpowiednich opcji, aby być muzułmaninem w stylu projektowania.

Główną cechą tego stylu jest podział ziemi na 4 części, w centrum znajduje się fontanna i sztuczne jezioro. Obecność wody w ogrodzie dla muzułmanów oznacza życie i łaskę.

Miłośnicy egzotycznych stylów orientalnych idealnie nadających się. Zakrzywione mosty, pawilony, delikatna woda wiśnia i otwarty – to jest coś, bez czego nie może żyć japoński czy chiński.

Możesz również korzystać z projektowanie ogrodów – ten film może pokazać więcej cech różnych dekoracji ogrodów.

Wykonujemy kwiat łóżko

Alpine slajdów

Kwietnik – tylko elementem całego projektu, ale może odegrać ważną rolę w tworzeniu atmosfery pokoju i piękno w ogrodzie .

Głównym problemem łóżka – obszary deficytowe. Zamiast sadzenie trawy wymaga nawadniania obfite i różnorodne składniki odżywcze, lepiej jest sadzić odporne pnącza ogrodowe lub krzewów zimozielonych

Możesz roślin kwiat łóżko, i tuż przed domem, ale upewnij się, że naprawa fundamentów starego drewnianego domu z własnymi rękami wykonane prawo.

Przez wiele lat, konstrukcja łóżka ogród nie zmieniła się i sama forma starożytnych miejsc z trawy i kwiatów.

Aby dodać zielony stosowany w preparacie świerk, cis, bukszpan i niektórych gatunków bambusa. Twój ogród będzie wyróżniać się nie tylko latem, ale zimą, ponieważ rośliny te są zimozielone.

Pomarańczowe i czerwone kolory – jasne i niezastąpionym elementem klombów. Roślin w pobliżu wilczomlecz, montebretstsiyu, astry i żółtym Daylily Corydalis – takich roślin doskonale zaaklimatyzować w okolicy i kwitną długo i obficie.

Oryginalny pomysł na organizację wielopoziomowych łóżek lądowania. Podstawowym założeniem jest sadzenia na wzrost – najniższe w pierwszym rzędzie, najwyższa – z tyłu.

Kwietnik, oczywiście, być oddzielony od chodnika. Zazwyczaj korzystanie z naturalnych kamieni oznaczać granice wzrostu i zawartości próchnicy, ale także służyć jako konkretny występ z ich usług, nawet wygląda mniej atrakcyjne.

Drewniane listwy często stosowane w celu ograniczenia łóżka, ale na łóżku będzie stworzyć iluzję doniczce i harmonijnie wpisują się w składzie.

Bardzo organiczny wygląd kwietnik obok fontanny lub sztucznym strumykiem. I wody do nawadniania będzie łatwiej zatrudnić.

Rodzaje łóżek

Przykład holmovoj łóżka

Okazuje się, że istnieje kilka rodzajów łóżek, każdy z własnym rodzaju i charakteru.

Internet jest łatwo znaleźć projektowanie ogrodów – film na wielu stronach internetowych będą uczyć się, jak zrobić różne rodzaje łóżek.

Usiądź obok ogrodu kwiaty w tym samym kolorze. Minimum opieki i wysiłku, zwłaszcza gdy używa się wiecznie zielone drzewa iglaste.

Mała powierzchnia ogrodu jest ekranowana cegła, drewno lub kamień. Kwiaty tego samego koloru będzie stworzyć atmosferę jedności.

Czy wzór z niskich roślin ozdobnych i kwiatów.

Bezpłatne forma i różnorodność kwiatów i roślin.

Share →