Kręcone włosy. Jak dbać o kręcone włosy. Kręcone, faliste ...

Kręcone włosy. Jak dbać o kręcone włosy. Kręcone, falowane włosy

Kręcone włosy. Dbanie o Kręcone Włosy

Kręcone włosy – niesamowity cud natury, nawet bardziej znaczące niż wydmach lub fal morskich. Ich wygląd nie wyjaśnia wszelkie prawa fizyczne, z wyjątkiem, że genetyczna. Loki – rzadki dar, a jeśli jesteś właścicielem tego skarbu, uczyć się, aby pokazać mu miłość i troskę!

Oprócz jego zasług visokovyuschihsya, ma kręcone włosy i inne funkcje. Przede wszystkim, kręcone włosy jest bardzo niegrzeczna. Jeśli jesteś zbyt miękki ani zbyt sztywne włosy, nie jest łatwo podjąć pożądany kształt, i trzeba ostrożnie położyć je przy użyciu pianki lub żelu. W tym samym niesfornych włosów nie można nazwać niezdrowe lub słaby.

Ten upór odnosi się tylko do ich formy, ale nie stan wewnętrzny. Aby pozyskać z kręcone włosy, traktować je z delikatnym maski nawilżającej, aby zmiękczyć i przekazywania jedwabistość. Pomoc i naturalnych środków – takich jak białe włosy miękkie henny się silniejsze i trudne – bardziej delikatne.

Nawiasem mówiąc, wszystkie te narzędzia pomagają zapewnić, że Loki ma formę bardziej elastyczne!

Poważniejsze problemy mają mniej wspólnego z r kręcone włosy dużo zdrowia. Jeśli co najmniej raz poddane farbowaniu, oświetlenie, chemiczne prostowanie lub perms, takie włosy można nazwać uszkodzenia. Wyobraź sobie, w jakim są stanie się, jeśli robisz to regularnie! Im więcej farby kręcone włosy, tym bardziej, że są uszkodzone i dłużej trwa do ukończenia osłonkę odzyskiwania włosa.

Przypomnijmy, włosa – „bagażnik”, pokryty rodzaju skal, ściśle przylegających do siebie. W zimie, wilgotne włosy są w stanie znacznie poszerzyć i puchną z powodu „porowatość” górnej łuszcząca skorupy. Wagi ujawnione luki pomiędzy nimi krawędzie wzrasta, a ujawnione płatki objęte różnymi środkami, że uszkodzenia tej powłoki. Dla kręcone włosy to jest niebezpieczne, ponieważ włosy mogą zacząć pękać lub zginać w kilku miejscach. Aby tego uniknąć, na powierzchni włosa aby utworzyć cienką warstwę ochronną. Sprzęt ochronny odpowiedni do rodzaju włosów, włosy zachowują gładką powłokę, jak to możliwe.

Obowiązkowy zestaw: szampon, odżywka i maska.

Szampon do kręconych włosów (kręcone)

Aby zrozumieć rozwiązanie do szamponu czy nie, dokładnie zbadać jego składników. Szampon do włosów suchych, wymagających łagodzenia i wilgoć, powinny zawierać ekstrakt z oleju kokosowego, oleju jojoba lub wyciągi z lukrecji, chaber białego lotosu, oczaru wirginijskiego. Cienkie, łamliwe włosy posiekane potrzebę wzmocnienia i ochrony: papaina, chrzan, szałwia.

Unikać szampony, które dają głośność: praktycznie zniszczyć falowane włosy. Szampony dla objętości lub podnieść wagę (naruszających ochronę włosów i prowadzące do odwodnienia), lub utworzyć warstwę na powierzchni (pogrubienie każdego ciężarów włosów do włosów). I faktycznie, w obu przypadkach Twój już zniszczone włosy staje się bardziej kruchy.

Balsam dla kręcone włosy (kręcone)

Balsam – główne środki odżywia włosy. Wydaje się, że robi „łaty” na uszkodzonego włosa oraz zapewnia dodatkową moc. Aby dbać o włosy normalne nie jest właściwe: obciąża włosów i pozbawia objętość włosów.

Jednak, osłabione włosy jest to niezbędne.

Maski kręcone włosy (kręcone)

Maski tworzą gęstą warstwę ochronną na całej długości trzonu włosa. Jednak zbyt wysoka intensywność leczenia i ochrony – jest również dodatkowe uszkodzenia delikatnej sierści, więc trzeba stosować maski nie więcej niż raz w ciągu dziesięciu dni.

Dla ochrony wzmocnionej kręcone włosy podczas niepogody, używać produktów do stylizacji. Na przykład, spray klimatyzacji do kręconych włosów: to jest wzbogacony o składniki mineralne, pierwiastki, witaminy i ekstrakty owocowe śladowe. Nowoczesna seria nawierzchni pomóc tworzyć żadnych loki i podkreślają naturalne. Pianka do cienkiej i śmietaną na kręcone włosy przywracając miękkość i elastyczność.

Spray do włosów kręconych loków i lekkość daje lekkość.

Tajemnice kręcone włosy. Wszystko, co musisz wiedzieć o kręcone włosy

Share →