Kreda i farbowania włosów pastelowe

Kreda i farbowania włosów pastelowe

Niekonwencjonalne fryzury i niezwykła kolorystyka teraz u szczytu popularności. Wiele dziewcząt już dawno porzucił znajome klasyczne fryzury, decydując się na modnej asymetrycznej fryzury. W lecie 2012 roku w sposób dosłownie złamał nowy trend wielobarwne nici.

Tutaj fashionistka zadał pytanie: jak zrobić loki lub końce włosów bez jasnych barwników i barwiących szamponów? I bardzo szybko znalazł pomysłowe rozwiązanie: tradycyjne kredki pastelowe rysować!

Mel włosów: stary cud w nowy sposób

Chcesz zaskoczyć wszystkich oryginalnych fryzur osobowości i mnóstwem kolorowych nici? Użyj kredy do włosów! Ta oryginalna metoda barwienia nie wymaga dużo czasu, wysiłku i pieniędzy.

Hit wszystkich przyjaciół i znajomych. a następnego dnia po prostu umyć włosy szamponem regularnie przywrócić jej naturalny kolor.

Pastel kredy: zwrócić nie tylko na papierze

Włosy to płótno, na którym można stworzyć jak artysta. Spróbuj je malują!

Aby to zrobić, trzeba zwykle pastelowe kredki do rysowania. Są suche i oleju.

Kreda olej nie jest bardzo dobrze daje pigment włosów, Dlatego zaleca się, aby używać suchej pasteli.

Jest w zakresie sztuki na każdym sklepie tej samej półce z farbami i ołówki.

Kolorowe kredki: wybrać cień pod nastroju

Z kolorowych pastelowych kredek można malować pasma włosów w kolorze, który pasuje do nastroju jest dziś. Szczególnie piękne są podkreślone loki wyglądały w pęczki i włosów. Inną opcją stosowania interesujące gradient, płynne przejście od jednego koloru do drugiego lub z ciemności do światła.

Ta technika jest często wykorzystywana kredę barwiących końców włosów.

Jak farbować włosy z pastelami

To bardzo proste. Postępuj zgodnie ze wskazówkami i będzie sukces!

 1. Ciemne włosy nieco lepszy kontrast światła i mokro, na sucho, ponieważ mokre pastelowych form pyłu światła barwnikowych, które mogą przypadkowo farbowania blond włosy też.
 2. Przed zastosowaniem nici pigment toczyć wici, jak równo malować.
 3. Farba drobnym splocie dowolnym kolorze!

By The Way, na ciemne włosy, można użyć światła i kredy. Kolor będzie rozwijać, zwłaszcza jeśli woda do nawilżania czesania nić przed malowaniem!

 • Najlepiej jest użyć miękkiej rodzaj pasteli. Lepiej kruszą, a w konsekwencji lepszego pada na włosy. Co dziwne, ale również zachowuje się lepiej i dłużej.
 • Nie mylić suchy pastel z olejem! Ostatnia gorsze zmyć i sprawia, że ​​włosy lepkie, tłuste i nieprzyjemne w dotyku.
 • Obejrzyj film jako użyteczny farbować włosy za pomocą pasteli:

  Jak korzystać z kredy: niuanse i porady

  1. Aby rozpocząć, należy spróbować namalować niezbyt wyraźne pasma. Jeśli nie podoba się wynik, zawsze można zmyć lub zamknąć włosy.
  2. Pamiętaj: Pastele bardzo odkruszany gdy stosowane, więc zawsze chronić swoje ubrania z ręcznikiem lub malować usta w starej koszulce, nie masz nic barwienia.
  3. Po zastosowaniu pastele mogą zepsuć swój strój, więc wybrać ten, który pasuje do koloru barwionych zamków, lub czynią na kucyku. Nie martw się, nawet jeśli są lekko zabrudzone ubrania kredę, a następnie zmyć plamy łatwo.
  4. Nie używaj zbyt często kredką pastelową, wszakże są trochę suche włosy, więc częste korzystanie z kredą może im zaszkodzić.
  5. Klimatyzacja i odżywienie włosów maska ​​lepszą ochronę przed wysuszeniem, traktować włosy po użyciu kredy.

  Dla małych i pastelami

  Bardzo często moi czytelnicy są zainteresowani tym, jak dużo pastelowych włosy? Ceny pastelowych kredy w zakresie od 400 do 2000 rb w zależności od liczby kolorów i produktów. Średnio zestaw pastelowych kolorach 10-12 kosztuje około 1000 rubli.

  Opinie naszych czytelników

  Share →