Krem białka przepis - białka budyń krem

Krem białka przepis – białka budyń krem

Właściwy Krem białka przepis Byłem poszukiwania. Bałem się zrobić białka budyń przepis która zawiera surowy białka. Po tym wszystkim, niestety, i kurczaka i jaj przepiórczych zarazić się salmonellą.

Ponadto bakterie te mogą następnie przenikać przez powłokę i na jajka, więc powłoki ocet przetwarzania zawsze wystarcza. Jeżeli jesteś pewien, że jaja dokładnie świeże, to wystarczy, aby trzymać je przed nałożeniem przez około 5 minut w wodzie z octem, a następnie dokładnie umyć pędzla powłoki.

Istnieje wiele przepisów na budyniu białka. Gotować i traktować każdym obawiać się o jego bezpieczeństwo, szczególnie dla dzieci, aby mnie dość złym opcji. Dlatego szuka receptury, które nie budzą obawy.

Teraz nie boję się zrobić krem ​​białek – przepis z gotowania w kąpieli wodnej może być uważane za bezpieczne. ponieważ wykazano, że po ogrzaniu do temperatury 72 stopni Celsjusza Salmonella śmierć w ciągu 10 minut. Nie ma informacji, które nie potrzebują 10, ale 5 minut, myślę, 15 minut, jak w przepisie, tylko tyle.

Krem receptury protein – białko krem ​​Krem (ogrzewano w łaźni wodnej)

Krem musi:

Share →