Krem z rozstępom z mumią

Krem z rozstępom z mumią

Jeśli szukasz jak pozbyć się rozstępów. to ten przepis ze śmietaną mumii pomoże usunąć znienawidzonego odcinek.

* * * * *

Recepta Krem na rozstępy Następny: Przygotować 4-5 gramów mumię. Zagotować wodę i trochę fajnie, dodać łyżeczkę wody w mumię ( należy użyć naturalnego Mumie zamiast tabletek ) Wymieszać masę – nie powinno być żadnych grudek (trochę trwa). Weź krem, które wykorzystują zwykle rano lub wieczorem, i dodać do balsam jednej porcji (70-100 g, w zależności od zawartości tłuszczu w śmietanie).

Ponownie wymieszać i pozostawić na 15 minut mumii – "zaparzać", Ponownie mieszaj. Twój krem ​​jest gotowy!

Efekt śmietany z mumii:

Lepiej podjąć niemowląt krem ​​- większość, który jest sprzedawany w rurach metalowych 20-30 rb. On jest najbezpieczniejsza, poza tym, można zapisać tak wielka, bo w domu będzie krem ​​dość tanie. Nawiasem mówiąc, tłusta śmietana mamusia nie może w pełni rozpuścić, więc tłuszczu zwrócić uwagę też.

Uwaga, jeśli masz jakiekolwiek podrażnienia skóry, należy skonsultować się z lekarzem.

Istnieją inne recepty krem ​​na rozstępy z mumii. Zamiast śmietany można wziąć mleko ciała, dodać z powrotem 4 gramy mumię i dokładnie homogenizacji mieszaniny (czyli do munduru w składzie).

Jak zrobić krem ​​na rozstępy dla problemu suchej skóry?

Program jest w następujący sposób: 4 gramy mumia sama rozpuszcza się w łyżeczce ciepłej wody dodaje się do niej łyżeczkę dowolnego iglastego lub olejek różany; Substancja ta jest stosowana codziennie na skórę. Nawiasem mówiąc, niewielka ilość olejku Zaleca się, aby dodać kremu z mumii, gdyż pomoże zabić specyficzny zapach żywicy.

Ugotuj sobie balsam do mumii, musimy nauczyć się je stosować. Istnieje wiele przepisów:

  1. Aby proces wchłaniania była najbardziej aktywna, przed zastosowaniem balsamu wziąć ciepły prysznic, dobrą skórę rasparte: to pomoże pozbyć się martwych komórek skóry, a co ważne, rozszerzenie porów.
  2. Przed wcierać krem, przetrzeć ściereczką skóry (nie czerwone, lekko) – ten uzupełni działanie duszy.
  3. Gdy pocieranie krem, nie naciskaj.

    Ruchy powinny być miękkie, okrągłe. 

  4. Wiedząc, jak usunąć rozstępy po porodzie za pomocą żywicy leczniczego, nie idź do wściekłości: jeden «masaż» Dzień po porannym lub wieczornym prysznicem wystarczy.

Instrument ten powinien być stosowany ostrożnie w czasie ciąży i karmienia piersią, aby nie zaszkodzić dziecku. Jeśli wykonane prawidłowo, można pozbyć "świeży" rozstępy w zaledwie miesiąc, a na dłuższych procedur usuwa nawet stare, problematyczny odcinek i przywrócić skórze elastyczność i młodość.

Co to jest mamusia i dlaczego jest to dobre dla skóry?

Żywica ta, która jest produkowana w obszarach górskich. To dość szybko utwardza ​​się poprzez wystawienie na działanie powietrza, a także zwykłą żywicę drzewa, tak więc musi być przechowywany w lodówce w szczelnie zamkniętym pojemniku. Ta lepka, błyszczące czarno-brązowy substancja – najlepsze "Aibolit" Skóra: zawiera około 50 mikroelementy substancje biologicznie czynne, 30 witaminy i kwasy tłuszczowe wiele cennych.

Nic dziwnego, że wszyscy, którzy są zaznajomieni z tym niesamowitym górskim balsam, starając się kupić krem ​​na rozstępy z mumii.

Oprócz rozciągania, leczy żywicznych i innych problemów skórnych: trądzik, blizny, plamy starcze, uszkodzenia i stanu zapalnego w skórze i przywraca i odmładza starzenia się skóry, nadając jej elastyczność. Składniki aktywne mumia sprzyja regeneracji i gojenia się skóry, poprawia wymianę substancji na poziomie molekularnym, pobudza produkcję elastyny ​​i innych substancji odpowiedzialnych za nieskazitelny wygląd skóry.

To prawda, w trakcie takich skuteczne "współpraca"Żywica Górski zwraca naszą skórę nie tylko dla zdrowia, ale także piękno. Jednym z najbardziej popularnych aplikacji mumii – walka z rozstępami, które pojawiają się u kobiet w ciąży. Ale to nie wystarczy, aby uzyskać mumię, nadal trzeba odpowiednio przygotować krem ​​na nim oparte.

Mumia – to więcej niż tylko uzdrawiania żywicy; Spektrum działania balsamu jest bardzo szeroki, wyniki – hit, prędkość jego pracy – jest imponująca. Krem na rozstępy, których opinie mówią same za siebie, pozwala poradzić sobie z nawet najtrudniejszych problemów i chorób skóry.

Share →