Krem zwiększyć piersi z bio-kompleks 150ml

Krem zwiększyć piersi z bio-kompleks 150ml

Crema seno volumizante INTHENSO

Środki na zwiększenie rozmiaru piersi – na tyle popularne produkty. To wydajne i wysokiej jakości kosmetyków. Poza tym efekt zwiększenia krem ​​wykonuje korektę piersi, funkcję wyglądać. Krem do powiększania piersi guam, opinie, o których można przeczytać i zostawić dla kobiet forach internetowych, ma wyraźny efekt anty-starzenia się skóry piersi.

Obecność w średnim ekstraktu z korzenia Pueraria mirifica skutecznie chroni skórę przed negatywnymi wpływami i odżywia ją.

Uniwersalny krem ​​do powiększania piersi, sklep Intermag umożliwia szybkie zamówienie, zawiera się w jego strukturę olejku różanego, co znacznie zwiększa elastyczność skóry piersi, jej miękkość, natychmiast eliminuje i zapobiega powstawaniu rozstępów. Kup krem ​​klatki piersiowej nie jest dziś trudne. Kupić krem ​​do powiększania piersi naturalnych składników może być w dzisiejszych sklepach internetowych lub salonach kosmetycznych.

Wynik: Po 2 tygodniach codziennego użytku znacznie poprawiła piersi okrągłości elastyczność i jędrność skóry. Po miesiącu stosowania piersi znacznie zwiększa się objętość i stają się bardziej atrakcyjne zaokrąglone. Po dwóch miesiącach leczenia wyniki są nawet bardziej widoczne – piersi dostaje więcej objętości, stają się zaokrąglone, podniósł i atrakcyjne.

Składniki aktywne: GEZHIMU TM (mieszanka ekstraktów roślinnych z czerwonej algi gelidium Sesquipedale, azjatyckich korzeni roślin Zhi korzeń mu, Sorgo bicolor), oleju z owoców dzikiej róży.

Zalecenia: nakłada się na skórę sutka z cienką warstwą z kolistymi ruchami w kierunku od podstawy piersi szyjki, unikając sutków. Zastosuj na 2 miesiące, do korzystania konserwacji 2-3 razy w tygodniu.

Share →