Kremowy kolor włosów jasny brąz odcień

Kremowy kolor włosów jasny brąz odcień

3. Paleta

4. WELLATON

5. L’Oreal Excellence Creme

6. Brillance

Zwycięzcy: Londa, paletowe

Wybór Ludowej

Najwięcej głosów oddano na barwnika marki Garnier Krem Kolor włosów Naturals, Palette, WELLATON. Według wyników głosowania powszechnego w ołów-śmietanowym farby do włosów marki WELLATON. Ponieważ w pełni docenić jakość barwnika krem ​​do włosów w sklepie, nie jest możliwe, wszyscy uczestnicy udali się do półfinału.

Wybór zwycięzcy "Zakup sterowania"

N.Orlovskaya centrum testowe ekspert: "W półfinale, wszystkie próbki były oceniane pod względem stabilności farbowanie włosów i sprawdzane pod kątem zgodności z zasadniczymi wymaganiami bezpieczeństwa. Podczas testów nie stwierdzono naruszenia",

I.Buligina, szef centrum badań: "W badaniach laboratoryjnych stwierdzono, że wszyscy finaliści równomiernie farbowane włosy i nadaje jej naturalny blask. Jednak kolor włosów, krem ​​Garnier malowane marki Naturals, WELLATON kolorów, L’Oreal Excellence Creme, Brillance, nie pasuje do tonu producentowi. Tak więc, zwycięzca programu staje marki krem ​​Londa i palety",

Wszystko pod kontrolą

Istnieją trzy poziomy trwałości koloru: "1" – Środki odcienie zmyć po 6-8 razy; "2" – Pół-stałe środka barwiącego są zmywane przez 28 razy; "3" – Stabilny skład farby są w amoniaku. Do farb odpornych, ważne jest, aby w ramach prowitaminą B5, ekstraktów roślinnych, filtry UV.

Wybierz kolor łatwiej z pomocą book-układ, który przedstawia loki. Pierwsza część numeru modelu odnosi się do intensywności koloru farby, drugi – cienia. Jeśli nie chcesz, aby radykalnie zmienić obraz i swój cel – po prostu odświeżyć włosy, użyj ton farby jeden wyższa lub niższa niż twój naturalny.

Wybierając farbę do włosów, należy zwrócić uwagę na datę ważności.

Cenne informacje

Odpowiedzi na pytania przez prawnika Stowarzyszenia Ochrony Praw Konsumentów Alisher Zahidov

P: Jak chronić się przy zakupie towarów za pośrednictwem Internetu?

: Przed rozpoczęciem procesu finalizacji transakcji poprzez handel on-line, należy zwrócić uwagę na, czy jest jakiś sposób informacje zwrotne na miejscu, nie ma prawnej, adres zamieszkania, adres do korespondencji. Jeśli ten adres nie jest obecny, nie jest już ukryta pułapka: ludzie nie rozumieją, kto iw jaki sposób przekazać pozew. Często zdarza się, że kupujący nie dać zobaczyć dostarczony towar, zanim podejmie on.

A po osoba podpisał wszystkie dokumenty, ciężar dowodu, że sprzedał towary o niewłaściwej jakości, jest już na użytkownika. Karta gwarancyjna musi być wypełniona. Zdarza się, że czek wystawiony przez jedną organizację i gwarancji – inne.

To jest złe",

Share →