Królowa kwiatów - Paciorek

Królowa kwiatów z koralików

   Ogólnie uznane królową kwiatów jest róża. Królowa, pozostaje on w swojej naturalnej postaci, w różnych formach powtórzeń malarstwa, rzeźby i rzemiosła. I zwrócić uwagę na klasę mistrzowską w tkactwo róż koralikami.

Wyplatania róże istnieje wiele sposobów. Artykuł jest przykładem tkactwo róż z francuskim techniki tkania.

Płatki na 2 rzędy róż

Na drugim rzędzie 3 musi splot schematu stożkowym płatki 5 kulek na osi 9 i łuków. Kiedy tka się pierwszy 5 rzędów płatków łuki mogą być wygięte wokół osi wewnątrz płatków oraz z pozostałych 4 łuku muszą przejść wokół zewnętrznej osi.

Na trzecim rzędzie mają splot trzy ostre płatki w ramach programu: 5 kulek na oś i 10 łuków. Kiedy tka się pierwszy 5 rzędów płatków łuki mogą być wygięte wokół osi wewnątrz płatków oraz pozostałe 5 arc musi przejść po zewnętrznej stronie osi.

Kształt płatków. Aby to zrobić, końcówka każdego Płatek wyginać się na zewnątrz, a Płatek rozkładana oś.

 Płatki dla 4 rzędami róż

Płatki dla 4 rzędy muszą splot złożoną technikę francuskiej plecionki, ale na dwóch osiach. Dzianina w następujący sposób: zarobić 2 Oś 1 Oś nanizhite koraliki 2 i 3. W drugiej osi w pierwszym rzędzie nanizhite 3 kulek, a następnie zwiększyć liczbę kulek.

Każdy płatek powinien składać się z 12 łuków 5 łuki, zaokrąglenia oś wewnątrz i 7 łuki, listwy oś zewnątrz. Weave 4 płatków. Dostarczenie formularza płatków w taki sam sposób, jak w przypadku serii trzech płatków.

 Płatki róż 5 liczba

Wyposażenie jeszcze bardziej skomplikowana: muszą splot płatki na 3 osiach. Na pierwszej osi 1 kulki nawleczone na średnich osi 2 koralików i skrajnej osi 3 kulki. Pomiędzy osiami pierwszych perełek wiersz nanizhite 3, a następnie rozpędzania.

Każdy płatek powinien składać się z 14 łuków 5 łuki, zaokrąglenia oś wewnątrz i 9 łuki, w zaokrąglaniu oś zewnątrz. Weave 4 płatków.

Kształt płatków: zginać płatków na centralnej osi. Pętle szwu C entral musi być wewnątrz płatków, a końce płatków na osi muszą zginać zewnątrz.

 Kolekcja pąk róży

W grubym drutem, który będzie rdzeniem (macierzystych), przykręcić pierwszy wiersz płatków, ich wzmocnienie w okręgu.

Wtedy również dołączyć drugi rząd płatków; inwestowania w preparacie płatków siebie. I tak dalej, trzeci, czwarty i piąty wiersze.

Sam kwiat wydaje się gotowy. Ale to nie wszystko!

Share →