Krosty na nosie

Krosty na nosie

Wysypka może być na nosie u młodzieży i dorosłych. Jeśli młode istoty nie może szczególnie martwić i po prostu monitorować czystość skóry, więc odetchnęła, dorośli muszą zwrócić szczególną uwagę na problem. Jeśli dorosły pryszcz na nosie nie przechodzi musi skonsultować się z dermatologiem, aby pomóc zrozumieć przyczyny i odpowiednie leczenie.

Czerwony, biały, trądzik ropny jest przejawem trądziku.

Czerwone krosty na nosie powstają wokół zapalenie zaskórników. Na skórze pojawiają się fioletowo-czerwone bolesne węzły, które długo nie ujawnione. Leczenie jest powolny i kończy się tworzenie blizn. Te powiększenie węzłów można łączyć, tworząc skupiony (skumulowane) węgorze, które są bardziej powszechne u mężczyzn.

Mogą one mieć wiele otworów, przez które sanies przydzielone. Ale skupiony trądzik na nosie tworzą rzadko, najbardziej typowy lokalizacja dla nich na stronach policzków, szyi, klatce piersiowej i plecach.

Białe plamy na nosie, lub Potrzeszcz, są białe gęste guzki pod skórą, czasem osiągnąć wielkość główki od szpilki. Towarzyszą one procesy zapalne, choć nie są one stan zapalny. Najpewniejszą drogą do usunięcia im elektrokoagulacji.

Pryszcze ropa na nosie jest zasłonięty przez Staphylococcus czerwone krosty. W tym przypadku, na górnej części jest utworzona krosty ropne bańki. Obszar nosa ma wiele zakończeń nerwowych jest wysoce czuły, tak bolesne krosty występuje. Ważne jest, aby rozpocząć leczenie we wczesnych etapach ich powstawania.

Ponadto, uważa się, że w kierunku nosa zlokalizowane trądziku u pacjentów z chorobami serca i wątroby.

Krosty na nosie

Innym powodem, dla dużych pryszcze na nosie może być trądzik różowaty choroby trądzik różowaty. Jego wystąpienie jest zaangażowany roztoczy-Zheleznitsa który saprofityczne (naturalne) pasożyty skóry. Z zapalenie długoterminowe i zastój żylny skóry coarsens, pogrubia pojawiają nierówna eksplodować, może rozwijać Rhinophyma (szyszynka nos). Działalność roztocza wzrasta przeciw t zaburzeń żołądkowo-jelitowych i regulacji neuroendokrynnych. Po prostu, należy unikać żywności (i inne), zatrucie, załamania nerwowe i stres, zadbać o tarczycy i stanu hormonalnego w ogóle. Są to główne przyczyny krosty na nosie, lista jest długa.

Jeśli jest przewlekłą chorobą serca i wątroby, konieczne jest przeprowadzenie ich leczenia.

Bez względu na formę i stadium choroby, opieki nad pacjentem, jak leczyć pryszcze na nosie sam. Gdy stan zapalny krosty lub potrzebujesz kompleksowe leczenie. Wewnątrz trihopol wziąć 2 tabletki 2 razy dziennie na pół godziny przed posiłkiem, w ciągu 10 dni. Jednocześnie zastosowanie zewnętrznego żel leczenia metrogil dwa razy dziennie, po dokładnym oczyszczeniu staranne. Przy niskiej skuteczności leczenia, aby przejść na antybiotyki: JUnidoks wewnątrz i na zewnątrz Dalatsin surowo po czyszczeniu i dezynfekcji skóry.

Gdy czerwone, zaognione pryszcze płyny chłodzące z przydatnymi kory dębu, korzeń calamus i strug Tsindol. Część leczenia należy przyjmowanie witamin, lepiej jest wybrać złożone, odpowiednich do wieku i uspokajające (nowy wszechstronny, afobazol). Natychmiast rzucić palenie czy palisz.

Pamiętaj, że nasza skóra jest zwierciadłem stanu zdrowia.

Share →