Krwawienie z pochwy - jeśli miesięcznego zwrotu, gdy ...

Krwawienie z pochwy – jeśli co miesiąc zwrot, gdy nie były używane,

Krwawienie z pochwy jest normalny w czasie miesiączki i przez jakiś czas po urodzeniu. Nieprawidłowe krwawienia międzymiesiączkowe, a także bardzo silne krwawienie podczas miesiączki – jest problemem wielu kobiet.

Nieprawidłowe krwawienie z pochwy

Nieprawidłowe krwawienie z pochwy są jakieś, które nie są miesiączkować. Ich ogólna nazwa medyczna – maciczne lub dysfunkcyjnych krwawienie z pochwy.

Zbyt ciężkie krwawienie miesiączkowe nie jest również normą; ich oficjalna nazwa – krwotok. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli wystąpienie jakichkolwiek krwawienie z pochwy, które wydają się nietypowe. Jeśli bardzo silne krwawienie towarzyszą objawy takie jak zawroty głowy, ostre bóle brzucha ostrego bólu brzucha lub gorączką, szukaj natychmiastowej pomocy medycznej.

  • Ciąża. Ciąży pozamacicznej, poronienia i inne powikłania ciąży może powodować krwawienia z pochwy. Jeśli jesteś w ciąży i rozpoczęciu krwawienia, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem.
  • Menopauza.

    W starszych kobiet w okresie okołomenopauzalnym od czasu do czasu mogą być dysfunkcjonalne krwawienia z pochwy.

  • Łagodne guzy i nowotwory.

    Nieszkodliwe polipy, torbiele jajników Torbiele jajników – normalny lub niebezpieczne? i mięśniaki mogą powodować nieprawidłowe krwawienia z pochwy. W rzadkich przypadkach, wiele z ich przyczynami są rak pochwy, szyjki macicy, macicy lub jajników.

  • Przyjmowania niektórych leków. Niektóre leki, takie jak leki przeciwzakrzepowe, może pogorszyć krzepliwość krwi i powodować krwawienia z pochwy.
  • Szkoda. Czasami przyczyną krwawienia z pochwy są Obrażenia poniesione podczas stosunku płciowego, a także z powodu problemów z wkładki.

Inne przyczyny krwawienia może być zespół policystycznych jajników, drastyczny spadek wagi i bardzo intensywnych ćwiczeń, nie spełniają poziom wykształcenia kobiet.

Share →