Kryzysy Wiek: Kryzys dziecka 7 lat

Kryzysy Wiek: Kryzys dziecka 7 lat

Wiek kryzysy tym okresie zmiany interakcji dziecka z innymi. Okresy kryzysowe występują w czasie, gdy zupełnie inne spojrzenie na aktywność dziecka: pojawienie się w grze, a następnie zmienić działania gier na szkolenia, itp Eksperci zidentyfikować kilka poważnych kryzysów związanych z wiekiem: kryzys noworodka, rok, trzy i siedem lat.

Po pierwsze, najbardziej kompletny kryzys został przedstawiony 7 lat z nim i zacząć.

Okres kryzysu 7 lat aktywnego przyswajania role, począwszy od 4 lat, dziecko uczy się ról społecznych i związanych z płcią. Dziecko bierze na roli mężczyzn i kobiet na przykładzie rodziców, chłopcy stają się coraz potężniejsze, agresywny i naśladowane przez ojca i dziewcząt, naśladując matkę, staje się bardziej miękkie i bardziej kobiece.

W tym wieku po raz pierwszy pojawia się sumiennością, co bezpośrednio zależy od tego, jak rodzice dziecka są, to znaczy, że opracowanie przejaw sumienia, czy nie podkreślić w tej sprawie.

Wiek 7 lat, charakteryzuje się tym dziecinnym i impulsywnych zachowań zmieniają działań motywacyjnych intelektualnej. Teraz, między doświadczenia dziecka i jego działania inteligentnego komponentu. W wieku 7 lat, dziecko ma wyraźnie świadomy swojego stanu emocjonalnego, że rozumie, co to znaczy, cieszę się, że jestem wściekły, że jestem dobry. Doświadczenia dziecka znaleźć dla niego znaczenie i jest nowe podejście do siebie, tak, że są takie nowotwory jak samooceny i poczucia własnej wartości.

Istnieje rosnący poziom wymagań do siebie, do swojego własnego sukcesu i ich pozycji w społeczeństwie.

Teraz dodaj do tych innowacji, szkoły rekrutacji i nowe wymagania dla dorosłych. Chodź doświadczyć wiele nowych dziecka w wieku 7 lat, nie zawsze jest łatwo dostosować się do zmian w życiu.

Kryzys 7 lat bardziej oczywiste dla rodziców, dziecko staje się kapryśna, a nie fanaberie zaczyna zachowywać się jak zwykle. W tym przypadku dziecko może odmówić iść do szkoły, odrabia lekcje i przedkłada dyscypliny. Jest to, że dziecko dorasta, rozumie siebie i swoich emocji, poznaje społeczne i seksualne role, wyszukiwania i zajmuje jej miejsce wśród rówieśników.

Uwaga:

  • Weź sympatyczny na los i wymagany okres w życiu Twojego dziecka, utrzymać ją, niech wie, że wszystko, co się z nim dzieje jest zrozumiałe i jesteś zawsze tam, aby służyć radą.
  • Dziecko nie powinno czuć się tych, do których tylko stawiać żądania i nie rozumiem jego stan.

    Porozmawiaj z nim, rozwiązać to wszystkich napotkanych trudności.

  • Bądź przykładem dla swojego dziecka, należy pamiętać, że zachowanie odpowiednich ról w społeczeństwie, weźmie ze sobą, pomyśleć o samo jak pragnienie jako dziecko powinno zachowywać i własnego zachowania.
Share →