Książka kucharska Evi.Ru

Książka kucharska Evi.Ru

Aby wybrać schabowe lub cielęcina, mięso może być żadnych smug i filmy. Lepiej, jeśli kotlety będą kupił świeżego mięsa. Jeśli chcesz gotować kotlety z kurczaka, kupić pierś kurczaka zamiast kurczaka.

Trzeba wyciąć w poprzek włókien, ale nie razem. Chop należy położyć na dobrze ogrzewanym pan – jeśli temperatura jest wysoka, a następnie mięso szybko tworzą skorupę, która nie pozwoli, aby spuścić sok.

Składniki:

– mięso (filet) – 500-700 g,

– jaja – 2-3 szt,

– mąka

– sól

– pieprz.

1. Filet cięte w poprzek włókien na kawałki o grubości około 1 cm. Każdy element jest dobrze, aby odeprzeć specjalny młotek po obu stronach, stawiając między dwiema warstwami folii i pieprzem jadalnych. Jeśli nie ma młotek użyciu tępej strony noża, "rolka" Mięso rolling pin.

2. Jaja przebić do miski. Lekko roztrzepane widelcem lub trzepaczką je, trochę soli i pieprzu. Odzwierciedlenie filet w mące rolki, a następnie zanurzyć w jajku.

W zasadzie można to zrobić bez panierki, zwłaszcza jeśli jesteś na diecie.

3. Połóż kotlety na patelni z podgrzewaną wodą oraz roztopionym masłem (mały kawałek) i smażyć z jednej strony na dużym ogniu na złoty kolor, około dwie lub trzy minuty.

4. Następnie obrócić na drugą stronę i smażyć pół minuty lub dwóch (w razie potrzeby, zmniejszyć ogień trochę).

Posiekać "W Astrachaniu"

Przepis Kristinast

Składniki:

– 1 kg. wieprzowina,

– 100 g majonezu,

– 3 jajka,

– 3 ząbki czosnku,

– 3 łyżki mąka

– sól, pieprz.

Pomimo faktu, że popularność majonezu na forum Eva.Ru spada, śmiem sugerować, kotlety, w którym majonez jest jednym z głównych składników. Ten przepis jest w mojej skarbonki na wiele lat. Przez lata prawie przestał używać majonez w kuchni, ale te kotlety przetargowe w naszej rodzinie zawsze „go z hukiem”.

Jestem pewien, że wielu nowych postów zauważyć i docenić ten przepis.

Share →