Kto będzie się urodzić - chłopca czy dziewczynkę?

Kto będzie się urodzić – chłopca czy dziewczynkę?

Niebieski lub czerwony?

Kiedy rodzice mówią, że nie są ważne, kto urodzi się – chłopiec, czy dziewczynka – są one złe. Szczerze. Ponieważ zarówno mama i tata przyszedł z nazwą już psychicznie przyszłego dziecka i tych szczęśliwych chwil, które będą związane z jego narodzin.

Taka jednostka dominująca się spieszyć rzeczy i przed siebie (a więc idealna do rodzenia bliźniąt przeciwnej natychmiast sex). Tak więc, choć domniemane Sasha i Masza nieistniejący zajmują myśli rodziców, gra w piłkę nożną i koronkową sukienkę, staramy się pomóc im planowania płci dziecka, tak aby były one nie spieszy się kupić albo czerwoną lub niebieską wstążką.

Planowanie płci dziecka

Istnieje kilka metod i kalendarze planowania płci dziecka. Jednak przyszli rodzice powinni wiedzieć, że żaden z nich nie gwarantuje narodziny dziewczyna lub chłopak, do natury tutaj wszystkie pytania, określa dokładnie, kim będziesz. Mimo to, spróbujmy. Istnieje kilka sposobów, które są bardziej lub mniej podatne na:

  • dietetyka;
  • Japońska technika;
  • Sposób wyznaczania ciężaru.

Najdokładniejsza metoda planowania płci dziecka do owulacji (można jednak korzystać ze wszystkich metod kompleksu). Co jest cechą owulacji? Plemniki, które zapewniają męskiego chromosomu Y, mają większą mobilność niż nasienia, pod warunkiem, chromosom X przyszła dziewczynka. Dlatego też, różnica polega na tym, że bardziej mobilny Y i X są bardziej żywotne.

Dlatego też, dla koncepcji córka współżycia powinny odbywać się 2-3 dni przed owulacją i urodzić chłopca w dniu owulacji. Jak ustalić, długo oczekiwany dzień? Dość proste.

W ciągu dwóch do trzech miesięcy miarą temperatury podstawowej, na podstawie danych, zbudować wykres, gdzie będzie widział, że w dniu owulacji temperatura spada o 0,3 – 0,4 stopni, w porównaniu z danymi przed i po tej dacie. USG może pomóc w tym. Jeśli oglądasz rosnący pęcherzyk w jajniku od dziesiątego dnia cyklu miesiączkowego, jest możliwe, aby uchwycić moment, kiedy opuszcza go. Podjęte w celu ustalenia okresu płodności od ósmego do dziewiętnastego dnia cyklu. Metoda żywieniowa jest oparta o wyższości określonego typu wyrobu.

Pokarmy bogate w potas i sód (mięso, fasola, ziemniaki, itp) Przyczyniać się do narodzin chłopca, diety z wykorzystaniem potasu i sodu (produkty mleczne, świeże zioła) gwarancji Birthday Girl.

Technika japoński jest tabela zawierająca listę miesiąc urodzenia matki i ojca, na podstawie tych danych, płci nienarodzonego dziecka. Metoda określania masy sugeruje, że kobiety o wadze do 54 kg są bardziej narażone na urodzenie dziewczynki, niż matki z większą wagę.

Metoda Chiński

Bardzo ciekawe obliczenia wykonane chińskie (swoje statystyki wiarygodne, jeśli badania były prowadzone na podstawie każdego dziecka w rodzinie). Sposób pokazuje, że planuje płeć dziecka zależy od wieku matki i miesiąca, w którym nastąpiło poczęcie.

Chiński planowanie tabeli płeć dziecka

Share →