Która pasta do zębów jest lepszy?

Która pasta do zębów jest lepszy?

Nawet najbardziej naiwnych ludzi może uwierzyć, że Pasta do zębów Glister, Prezydent, Colgate i innych markowych produktów są w stanie leczyć próchnicę lub przyzębia. Ale, że jakość Pasta do zębów Prezes. jak również inne rodzaje drogich past nie można leczyć próchnicę, nie każdy wie.

Prawdopodobnie, wiele sobie sprawę, że kwestia « pasty do zębów są lepsze » ma jednej odpowiedzi. Wybierz higieny może po prostu wkleić «smak»: Aromaty maliny, grejpfruty, kiedy to słynna Pasta do zębów Skały. zadowoli każdego smakosza. Jeśli zdecydujesz profilaktyczne pasty, opinie o swoich niezależnych ekspertów mogą być również użyteczne.

Ale przy wyborze terapeutyczny przewodnik agenta nie powinna być reklamy pasty do zębów. i zalecane lekarza, który ma pomysł na temat stanu ust swojego pacjenta. Zakup scentralizowanego środków, takich jak Glister pasty do zębów. spędzić go podczas szczotkowania zębów powinien być bardzo oszczędnie. Dla zębów dzieci jest dopuszczalne tylko Pasta do zębów dla dzieci. opracowany z uwzględnieniem charakterystyki uprawy organizmu.

Na przykład, w zakresie jakości sieci "Akvafresh" (Aquafresh, GlaxoSmithKline) presentedin pasta do zębów dla dzieci od 6 miesięcy do 6 i 12 lat.

Zawsze cena pasty uzasadnione

Wiele w wyborze myśleć: «Jeśli mogę kupić pastę droższe, to wyczyścić zęby lepiej niż tanie past», Jednakże, jak wspomniano powyżej, kompozycja drogie i tanie obrotu pasty przybliżeniu identyczne. Dlatego wysoka cena pasty do zębów jest często spowodowane przez czynniki, które nie mają większego wpływu na jakość czyszczenia zębów.

Podobnie jak to, Perły pasty do zębów tańsze niż w wielu rówieśników, nie dlatego, że jest zły. Tylko jest on dostępny w aluminiowej rury, których koszt jest niższy niż plastik. Natomiast Pasta do zębów Colgate nawet odmiany tanie są pakowane w folię. Wpływ na cenę makaronu i smaków – od egzotycznych, opublikowane Japoński pasty do zębów. tradycyjne (mięta, cytryna), część takich produktów jak Pasta do zębów Rocs .

Dlatego czasami trzeba zapłacić nie tylko o czystość zębów, ale na przyjemny smak w ustach. Szczególnie istotne jest to teza, jeśli przeprowadzone prawidłowo mycia zębów, a osoba nie jest pytań kłopotliwy « Jak wybrać szczoteczkę do zębów »?

Share →