Kubki dla dzieci (warsztatowe)

Kubki dla dzieci (warsztatowe)

Obrazy na płótnie (batik)

Wiele osób spędza dużo pieniędzy za pracę na tkaninie nieznanych autorów, nie wiedząc, że taka praca może być wykonywana w letnim obozie Orlik.

Batik – ta sztuka malowania tkanin, która przyciąga dzieci w każdym wieku, a także przed chłopakami z zwykłym kawałkiem tkaniny z różnych wzorców.

Na specjalnej drewnianej ramie rozciągnięte tkaniny. To jest przerysowana na rysunku obrabianego przedmiotu. Z szklane rurki wypełnione "rezerwa", Zarys przyszłego obrazu.

Po wysuszeniu obrabiany rozpoczyna zabarwienie.

Sylwetka dzieci mogą wymyślić i narysować siebie. Rezultatem jest wspaniała pamiątka, że ​​można dać komuś powrocie z obozu, lub po prostu spędzać czas w swoim pokoju.

Warsztaty muzyczne "Zapłon"

Nastolatków nie marzy o własnej grupy muzycznej. Każdy, kto posiada trochę wszelkie instrumenty muzyczne, czy naprawdę chce się uczyć, może zrealizować swoje marzenie gry w grupie w naszym letnim obozie i uzyskać tutaj Orlik taką chwałę, które nigdy nie marzył o innej grupie początkujących!

Pod kierunkiem zespołu jednoosobowego, szef facetów koło zapłonowe uczą swoje ulubione piosenki i wykonywać na dyskotece!

Jazda konna

Pokaż nam dzieci, które nie kochają te mądre i pełne wdzięku zwierzęta – konie! W obozie dla dzieci Orlik ma własne stajnie. Każdego dnia można jeździć konno na specjalnie wyposażonej torze wyścigowym.

Doświadczony kruzhkovody Orlёnka uczyć dzieci, jak siedzieć na koniu, zarządzanie i wiele więcej.

Dzieci mają okazję do opieki nad zwierzętami i spędzać czas ze swoimi zwierzętami, tak długo, jak chcą!

Bardzo małe dzieci jeździć w wózku wąskimi uliczkami obozu.

Dzieci mają dużo energii i zabawy, bo co może być lepsza komunikacja między dzieckiem i konia wolności kochający?

Frezowanie

Ten okrąg w obozie dla dzieci Orlik popularne nie tylko wśród dziewcząt, ale również chłopców. Zanim zaczniesz, musisz zdecydować, co chcesz robić i dla kogo.

Możesz zrobić Fenichka oznaczony (nazwa matki, ojca, przyjaciela lub ulubionej drużyny piłkarskiej), można zwykłe koraliki, i może być naszyjnik, kolczyki i wiele innych.

Obóz Kruzhkovod dzieci zawsze będą udzielać porad w zależności od wieku dziecka i jego pragnień. Kolejnym krokiem jest wybór spośród różnych koralików reprezentowanych barw i kształtów. Następnie można rozpocząć pracę.

Produkcja wyrobów z koralików na tyle pracochłonne ćwiczeń, ale wynik jest warte. Hack jest miłe dla oka przez wiele lat, i pamiątkę z wakacji na obozach wakacyjnych dla dzieci Orlik.

Filcowanie (Wełna)

Każdy, kto kiedykolwiek był w neponaslyshke targi mody hendmeyda wie ile istnieją prawa autorskie biżuteria, torebki, portfele, zabawki wykonane w technice filcowania wełny.

Drodzy Mamo, nie spiesz się, aby kupić! Twoje dzieci będą cię wyprowadzić z obozu nowy zestaw biżuterii – naszyjniki, kolczyki, bransoletki i – nie tylko niepowtarzalne piękno, ale również sobtvenno ręce z miłości do Ciebie!

Jasne kolory wełny, modne pomysłów dyrektor okręgu, łatwość wdrożenia tworzy niesamowitą popularność tego kubek w Orlenko!

Papier mache

W tej grupie, pod kierunkiem doświadczonego nauczyciela ze wspaniałym smaku, dzieci są zaangażowane w produkcji tektury i papieru: posiadaczy ołówkiem o fakturze drewna lub różnych obrazów, wazony w różnych kształtach, pudełek, płaskowyże z malarstwa i decoupage, udają maski, ramki do zdjęć, modeli owoce i warzywa, figury zwierząt.

Praca w papier-mache dość pracochłonne, wymaga wytrwałości. Produkt jest wytwarzany stratyfikacji klejenia małe kawałki papieru na przygotowanym modelu. Następnie szpachla pod warunkiem fakturę, a następnie jest malowany farbami akrylowymi.

Wynik jest element do dekoracji wnętrz.

Dziennikarstwo

Ten okrąg w obóz wakacyjny Orlik dla dzieci przeznaczone dla tych, którzy już własne pióro, jak i dla tych, którzy naprawdę nie są zaznajomieni ze słowem "dziennikarstwo", I nie za nic, tutaj jest dużo dzieci, bo praca jest bardzo ciekawa i wcale nie czasochłonne.

Stało się w obozie lub Przypadek – dziennikarzy młodych tam – wszyscy będą wiedzieli o wszystkich zapytań i napisać artykuł. Papieru natychmiast wysłał do gazety, że wychodzi w sposób ciągły podczas całej zmiany.

Dzieci, które są zaangażowane w kręgu, a rozmowa jest łatwe do zbiegają się wokół ich zespołu. Działa w ten sposób!

I jak miło zobaczyć napisać wiersz w najnowszym numerze gazety Camp Orlik.

Sól do ciasta

Czy kochasz rzeźbić z gliny? Więc gorsze ciasta: Obecnie tak słone. W tej fascynującej lekcji jest prosta: mała woda, mąka, sól – a dzieci je kształtować swoje pragnienia serca.

Następnie zatrudniony przez suche liczby, spalonych i powracających do rąk dzieci – do kolorowych farb powlekane produktów. Faceci w obozie od małych do dużych są bardzo lubił tego okręgu – bo gdzie indziej można bawić: proste i gustowne.

Malarstwo na drewnie

Dzieci uwielbiają rysować, ale niestety, nie jest to zwykły papier trwałe i dzieła młodego artysty często żyją krótki okres.

Obóz Orlik, w kręgu "malarstwo na drewnie" Możesz zrobić wielki obraz na wstępnej obróbce płytki.

Kruzhkovod pomóc określić wzorce, nauczyć się robić ciekawe wzory, skorygować niedociągnięcia w pracy i pomóc dzieciom lakier rzemiosła.

Gotowych prac można powiesić na ścianie piękna lub powrocie z wakacji z obozu, aby korzystać z kuchni, jak deska do krojenia chleba.

Konsole do gier (Sony Playstation)

"Sonya"Jak dzieci uwielbiają nazywać ten krąg. Jednym z najbardziej popularnych klubów w obozie dla dzieci Orlik. Dzieci wybierają grę, że chcesz grać.

Ty mi powiedz: "Za oknem lato, a dziecko siedzi przed monitorem!" Odpowiedź brzmi – czas przeznaczony na grę, ściśle obliczone i ograniczony.

Na koniec turnieju sesji obóz wśród dzieci z różnych gier.

Spalanie

Jednym z najbardziej popularnych klubów w obozie Orlik. Dzieci lubią się palić wiele specjalnych urządzeń graffiti. Wymyślanie rysunek, rysować na papierze i przesuwając ją za pomocą kalki do tabletu, można zacząć się palić.

Obóz Kruzhkovod powiedzieć dzieciom, jak korzystać z urządzenia i pomóc, jeśli coś, dziecko nie będzie nagle zgasnąć.

Pracy farba może być w kręgu malowane na drewnie, lub tej samej maszynie vizhigatelnim. Następnie łajdaku dzieci lakier.

Wyroby z filcu

Produkty wykonane z filcu – to nowy styl robótki. Czułem się modne, wygodne i jasny materiał, z którego można zrobić zabawki, broszki, wisiorki, kolczyki, breloczki.

Spektakularny drań nie wymaga specjalnych umiejętności, proces rzemiosło jest zabawa, a gotowy produkt jest dziecko szczęśliwe w obozie w Moskwie! Czy nie chwalić się swoim znajomym!

Malarstwo na szkle

Jednym z najbardziej popularnych klubów w małych dzieci. Tutaj chłopaki rozwijać swoje zdolności artystyczne z wykorzystaniem nowych materiałów i w tym samym czasie ich szkolenia ruchliwości długopisy.

To jest bardzo ekscytujące proces: najpierw trzeba wybrać zdjęcie przerysować go atramentem na szybie, a następnie pomalować powstały wzór z jaskrawymi kolorami, wymaga dokładności i koncentracji. Tak, spodziewa się dziecka z obozu, nie zapomnij, aby przygotować miejsce dla jego dzieła, a może nawet więcej niż jeden.

Rzeźbiarz

W tej grupie są stosowane formy z gipsu i farby w proszku. Formy są bardzo różne (dla wszystkich): zdjęcia ramki, zwierzęta, owoce, warzywa, kwiaty, samochody, magnesy, medaliony, świeczniki i wiele więcej!

Chłopaki wybrane formy, wlać go z gipsu, i cieszymy się, gdy tynk utwardza. Po tej operacji chcesz malować! Opieka nauczyciela rzemiosło pokrywa lakier do pozostają długo pamięci niezapomniane wakacje w Orlenko.

Miniatury wojskowe

Jest to krąg ludzi w obozie Orlik! Chłopcy wszystkich wieków i pokoleń, jak żołnierzy! A kiedy można dokonać żołnierza własnymi rękami – to jest ciekawe!

Dzieci nauczą się rozumieć jednolite i regalia z różnych epok, będą malować figurki i będzie mógł wystawić historyczną bitwę!

Kwiaty tkaniny

Nie będę się spierał, nie ma nic piękniejszego, świeże kwiaty, ale kwiat wykonany własnymi rękami i prezentowane dzieci z czystym sercem do ukochanej osoby, to nie mniej piękne jest.

Obóz Kruzhkovod będą uczyć dzieci, jak zrobić różne kolory i zapewnia wszystkie niezbędne materiały. Dowiedz się, jak zrobić kilka rodzajów kolorów, dzieci mogą zrobić wspaniałe bukiety.

Kwiaty długo będą cieszyć oko, nigdy nie znikną i będzie przypominać o wakacjach w Orlenko.

Share →