Kursy plecionki

Kursy plecionki

Rabat ten program szkolenia

Streszczenie:

Włosy – prawdziwą ozdobą płci pięknej. Stylizacja, strzyżenie i pielęgnacja włosów może je po prostu oprzeć. Ale to nie wszystko – dziś szczególnie popularne we fryzjerstwie jest oplot.

Znając swoje sposoby, włosy mogą być przekształcone w dzieło sztuki. Gdzie można nauczyć się tej umiejętności? Zapraszamy na kursy plecionki, które odwiedzają, można szybko i łatwo nauczyć się jak robić cuda włosów. Lekcje plecionki będą przydatne i interesujące dla wszystkich.

Czy masz córkę lub siostrę, matkę, dziewczyna długie piękne włosy – to szkolenia oplatania będą bardzo mile widziane. Rosyjski długo plwocina był zawsze w modzie, ale teraz mistrzem fryzjerstwa mógł wymyślić wiele innych sposobów sztuki, że każdy może się nauczyć. Więcej .. Master Class nauczy koronki plecionki, tkactwo głośność, a także pokazać, jak zrobić „kosz”, „wici”, „spirala” i inne ciekawe rzeczy z włosami.

Ale to nie wszystko. Nasze kursy z plecionki to dwa bardzo modne teraz kierunki – uczy francuskie warkocze oplatania i szkolenia warkocze. W klasie uczniowie otrzymują zarówno wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne. Wykształceni specjaliści – nauczyciele pomogą Ci opanować sztukę oplatania perfekcji. Lekcje odbywają się w miłej środowiska łatwe oplatania twórczej gdzie nauczyciel i uczniowie – pracowników, współpracowników.

W ten sposób, po zakończeniu kursów plecionki, będziesz wiedzieć i być biegły w ponad dwudziestu sposobów tkania włosy – to fryzury, które są godne prawdziwego podziwu. Po ukończeniu plecionki master class, można tworzyć niesamowite piękno na głowie córki, siostry, przyjaciela z jego własnymi rękami. Przechodząc plecionki szkolenia włosów, będziesz w stanie znaleźć pracę w salonach fryzjerskich, studiach i salonów piękności.

Jest to obiecująca dziedzina badań Afropletenie zawsze będzie prawdziwy, bo zawsze znajdzie się mnóstwo kobiet, dziewcząt, dziewcząt, którzy chcą mieć ich głowy ozdobione francuskim lub afrokosichki, wzór tkania włosów. Plecionki włosów – prawdziwe mistrzostwo w reinkarnację, sposobem na znalezienie własnego stylu, który podkreśli Twoje zdjęcie, styl i nastrój.

Program obejmuje lekcje oplotu:

Stawki konsultacji oplatania: (495) 725-43-96.

Share →