Kurtki damskie mody. Photo 2014

Kurtki damskie mody. Photo 2014

Damskie kurtki, płaszcze, kurtki, płaszcze i kurtki – płaszcze i peleryny tego okopu darmową wyciąć z pasem; oraz wszelkie Twoje ulubione dżinsy lub stylowe skórzane kurtki; i żakiety lub sport / jednolite marynarki; i każdy inny rodzaj odzieży wierzchniej takim rzucie.

Co byś wybrał dla siebie, elegancki wykończenie na strój jest do was jako kurtka jest w stanie błyskawicznie przekształcać i pomyślnie zakończyć modny wizerunek. Na przykład kurtka dżinsowa ponad sukni w kolorze światła już dawno zostały uznane za klasyczne połączenie w casual, a także skórzaną kurtkę na T-shirt i dżinsy, które nigdy nie wychodzi z mody. Ponadto, odpowiednio dopasowana kurtka może również działać w celu usunięcia braków danych liczbowych, na przykład, krótka kurtka na sylwetkę klepsydry z szerokich bioder lub safari kurtki z pasem na kobiety-box z praktycznie bez talii. W ogóle, to porozmawiajmy o tym, jak:

 • wybierz optymalny Kurtka w stylu. które podkreśli zalety i wady ukryć swój typ figury;
 • tworzyć własne ubrania z kurtki, płaszcze, kurtki, itp i być w pełni przygotowane przez cały rok;
 • odróżniać takie style odzieży i dowiedzieć się, jak nosić każdy rodzaj oddzielnie;
 • dowiedz się dobrą kurtkę siedzi na rysunku;
 • zrozumieć szeroką gamę tych produktów;
 • nie ośmieszyć się w złym stylu, na przykład, gdy spada wspaniałe piersi kurtki lub gdy mała i drobna kobieta kurtka wygląda jak małe dziecko w ubrania matki.

Zdecydowanie, kurtki – Jest głównym składnikiem codziennej garderoby kobiety w zimie i latem, i jesienią, a wiosną. Kto by pomyślał, że ta kurtka jest w stanie zostawić trwały pierwsze wrażenie! Cóż, teraz tylko nauczyć się wybrać taką odzież, zgodnie z rodzaju kształt i styl osobistych preferencji.

Przy okazji, aby mieć dobry krawiec nie boli!

Który lepiej kupić kurtki?

Jeśli chcesz coś proste i gustowne dla wszystkich okazjach, a następnie kupić suknię w neutralnych kolorach i bez skomplikowanych szczegółów (po wpisaniu prostokątny korpus, to nie jest wyjątkiem od tej reguły). W końcu, kurtki i płaszcze noszone na sukienki i podstawowe następnie usuwany (z wyjątkiem blezery, które są częścią zespołu mody); więc najlepiej skupić się na ubrania pod spodem, i, oczywiście, akcesoria.

Jak stworzyć szafę z najlepszych na zewnątrz ubrania w?

Zacznij z uniwersalnym kobiet kurtki. Prosta szata jest jakiś tonik do postrzegania całego zespołu jako całości. Jeśli nie zamierzasz wydawać zbyt dużo, ale chcą łączyć różne style i szybko zebrane w godzinach porannych, a następnie kurtki wynalazł specjalnie dla Ciebie.

Wybierz klasyczne neutralne kolory: czarny, ciemny brąz, ciemny niebieski i beżowy, które są połączone z innymi kolorami, bez kłopotów. Porównaj na przykład klasyczna czarna kurtka lub płaszcz dla żeglarzy z czerwonym płaszczu czerwonym dyktuje modę i często ogranicza to, co zabrać ze sobą lub pod nim. Wyraź swój własny, niepowtarzalny styl!

Istnieją różne kolory i szczegóły. Oto kilka przykładów, aby ułatwić, aby znaleźć się:

Romantyczny charakter

Sympatyczne i zabawne szczegóły dotyczące odzieży doskonale podkreślają romantyczny nastrój. Jednak zaleca się, aby zrównoważyć wygląd takich nowoczesnych i stylowych bielizna obok kurtki, tak aby nie wydawać zbyt słodkie, że tak powiem.

Większość fashionistka

Jeśli kochasz modę i śledzić najnowsze trendy w 2014 roku, a następnie spróbuj przyciągnąć uwagę przez płaszcz i wykazania ich nienaganne wyczucie stylu. Możesz być w stanie eksperymentować z kolorami i akcesoriów, ale nie zbyt rozpraszające ludzie szczegóły odzieży wierzchniej.

Dlaczego nie stworzyć jasny punkt na tle szaro-czarnego tłumu przy użyciu jasnych kolorów, zwłaszcza gdy jest ciemno i ponuro wokół? Wyciągając z szafy jasny czerwony żakiet i wełniane płaszcze kremu, można podnieść siebie i innych na duchu. Dokonaj płaszcz główny punkt kontaktowy, eliminując wszelkie przesadne szczegóły na bucie lub kapelusz.

Jeśli chodzi o kolor, można zrobić kilka jasnych punktów: pomarańczowy lub czerwony płaszcz + spodnie + oliwek zielonych na maksymalnych różowy szal dudes efektów. Dla kobiet, skromniejsza, możesz po prostu stworzyć dwutonowe kroki kolor: czarno-biały / krem, na przykład, beżowy płaszcz z czarnym berecie i jasnym torby sprzęgła dla odrobiną koloru. ?

Zima 2014 mody te kurtki!

Strój według rodzaju fig

To daje lepsze wyobrażenie o tym, jaki rodzaj odzieży ciebie jest idealne.

Pamiętaj, że przede wszystkim w harmonii. Jeśli Twoja sylwetka wygląda nieproporcjonalnie, a następnie jedną z części ciała (górnej, środkowej lub dolnej) będzie wyglądać ciężkie i stać się rozpraszać, nawet najbardziej piękny i stylowy płaszcz. Na przykład, weźmy figurę klepsydry:

 • Cała uwaga powinna być skierowana do pasa; więc szukać kurtek damskich z nieruchomym pasie z taśmy, która jest, lub zapach.
 • Dla równowagi ciała, zaleca się, aby uniknąć linii prostej od biustu w górę ud, ponieważ może to powodować kwadratowych.
 • Spójrz na kurtki z nanoszone tkaniny.
 • Wybierz kurtki, które wykraczają nieco poniżej kości biodrowej.

2014 Jesienne kurtki

Jak uzyskać najwięcej z zakupionego kurtce?

 • Naucz się podstaw, jak prawidłowo ubierać w przypadku typu figury.
 • Wybierz najlepszy dla Ciebie stylów, tkanin i kolorów.
 • Zwracać uwagę na jakość, szczególnie jeśli szukasz nie jest na jeden sezon.

Stosując się do tych prostych zasad, można stać się ikoną stylu tego, oczywiście!

Share →