Kwiaty i drzewa z koralików. Schematy i klasy mistrzowskie

Kwiaty i drzewa z koralików. Schematy i klasy mistrzowskie

O Kwiaty

Gdy opanujesz kolory koralików, można rozpocząć, aby zobaczyć kolejne świeże kwiaty. należy zwrócić uwagę na to, co jest inny, i zauważyć niewielkie różnice między poszczególnymi kwiatów samej rośliny. Możesz również zwrócić uwagę na liczbę i kształt płatków i liści, poszukaj w kwiat, aby zobaczyć szczegóły kubka i działkami, porównaj niesamowite serdtsevinki. Twoje oczy są bardziej wrażliwe na blasku barwienia kolorów przyciąga pszczoły i innych zapylaczy.

Wykorzystuje wiele terminów botanicznych, opisujący strukturę kwiat. Ich znajomość pozwala nam nie tylko podziwiać niesamowitą strukturę kwiatów, ale także porównać kolory koralików, które tworzymy. Dowiedz się więcej o podstawach struktury kwiat

Kwiaty z koralików można łatwo zrobić samemu, aby uzupełnić swoje własne fantazje, zmienić nie tylko kolor, ale również w postaci kompozycji.

Kompozycje kwiatowe, można bezpiecznie używać jako odzież, na przykład dołączając kilka jego kapelusz, a umieszczenie w każdym wazonie lub koszyka, ozdobione ulubionym kącie w swoim mieszkaniu. I od poszczególnych elementów można stworzyć swój skład do wykonywania wyjątkową broszkę lub szpilki.

Historii linkę

Praca z koralików: Materiały, narzędzia

Niewątpliwie główne materiały są koraliki linkę i kuleczki. jak również niektórych elementów dekoracyjnych, takich jak kryształy, kamienie, a nawet biżuteria cekinami.

Koraliki – Te małe kulki z otworem przelotowym z lekko spłaszczone krawędzie kształtów. Kolory koralików ma dostępnych wiele wspaniałych kolorach – od jasnego do pastelowych; Kompozycja jest różne koraliki na szkle i metalu, metody leczenia – na tselnookrashenny lub rozpylany na matowy lub perły.

Kulki lub kulki Kulki są różnych rozmiarów, najczęściej idealnie okrągły kształt, ale jest też łzy lub „beczka”. Według typu różnią się od gładkiej powierzchni i płaszczyznach, matowym i błyszczącym, skład -. Szkła, tworzyw sztucznych, drewna, i tak dalej D

Dąbrówka – Te małe kawałki rury szklane 5,10 mm długości, cięte lub cylindrycznym kształcie. Ponadto wyróżnia się jeszcze posiekane koraliki („cięcie”) – małe kawałki 2-3 mm długości.

Sznurowanie koraliki w użyciu cienkiej nici nylonowych (jedwab, mylarowej), żyłki lub drutu miedzianego.

Żyłka używana do produkcji przewodów masowych, drut zazwyczaj tworzą kwiaty, broszki i wiele elementów dekoracyjnych – i proszę pamiętać, że wyroby z drutu są bardzo delikatne i wymagają uważnej obsługi.

Nie zapomnij kupić nożyczki do cięcia wątki, a także wiele najlepszych igieł (№ 0-1). Jeśli nagle zepsuł ostatnią igłę, a praca musi być kontynuowana, to nie ma znaczenia: smarować koniec nici z lakieru lub kleju, aby stało się trudne – może nadal koralików smyczkowych na igłę. Czytaj więcej

Trochę teorii

Przydatne wskazówki przy pracy z koralikami

Dla dużych kwiatów i drzew, trzeba będzie zabezpieczyć takich materiałów jak glina, który używany jest przez florystów, piasku, żwiru lub mchu i różne wazony, garnki, koszy i innych pojemników.

Share →