Kwiaty kasztanowca - wyjątkowa lekarstwem na problemy naczyniowe i nie tylko

Kwiaty kasztanowca – Unikalny lekarstwo na problemy naczyniowe i nie tylko

28 kwietnia 2014

Nie przegap kasztan kwitnienia Zbierz kwiaty z tej wyjątkowej rośliny i gotować, są leki, które pozwoli Ci zaoszczędzić od co najmniej trzech poważnych problemów zdrowotnych.

Unikalne szatyn Kolor, że zawierają one Escyna – Unikalna substancja, która jest tylko bogate kwiaty kasztanowca. Ten materiał – doskonałe narzędzie. statki wsparcia Jak wiadomo, «przez» siedzący tryb życia, «zdrowy» Moc i wsp. Subiektywne i obiektywne (np naturalne starzenie) zdrowie naczyń pewnie idzie do pozycji lidera w rankingu problemów ludzkości.

Estsin stymuluje naczynia mikromishtsy, co kapilary się mniej kruche, a żyły – wiele więcej "silny", Oznacza to, że groźny widmo żylaki i jej zgubnymi konsekwencjami – skrzepliny oddzielenie jest usuwane.

Ponadto, kwiaty kasztanowego nalewki – doskonałe narzędzie wzmacnia system nerwowy, niezwykły środek przeciwzapalny i – lek, który sprzyja wydalaniu wolnych rodników, a tym samym zmniejsza się nie tylko szybkość starzenia się, ale także profilaktiruet raka.

Jak gotować lek z kwiatów kasztanowca

Do wytwarzania leków stosowane są wyłącznie ze świeżych kwiatów kasztanowca. Oni zdzierstwo (drzewa w tym samym czasie nie cierpi, w miejsce połamanych kwiatostany w tym roku w przyszłości na pewno będzie nowa «Świece») Wash, mielone, wycisnąć sok. Ten sok można pić na surowo (może być przechowywana w lodówce), w dawce 30-40 kropli dziennie trzy razy. Sok może pocierać samo nogi w chorobach żył, stawów.

Share →