Kwiaty tkaniny na zasłony

Kwiaty tkaniny na zasłony

Majsterkowanie w domu

Kwiaty z tkaniny zasłonowe może ozdobić żadnych zasłon i zapewnienie im niezbędnej zapałem. W sprzedaży można znaleźć gotowe kwiaty i uchwyty do zasłon, ale mogą być wykonane jako zasłony. i kwiaty tkaniny ręcznie. Mogą być wykonane z innego lekkiego materiału – welony, organzy i szyfonu. Warianty kolorów tkanin i jest kilka w tym artykule kilka Metody dokonywania piękną biżuterię na zasłony.

Dla pierwszego rodzaju kolorach dla kurtyn potrzebują lekkiego materiału, który kolor. Z niego wyciąć pasek szerokości 10-12 cm na ukos. Te taśmy materiału są zagięte na pół i potraktowano ze wszystkich stron, z wytworzeniem podwójnej taśmy.

Od połowy przyszłości płatków kwiatowych zaczynają wchodzić. Dla każdej patki jest złożona jak pokazano na rysunku i stałej tkanki kilka szwów. Płatki wewnętrzne powinny być małe, i stopniowo zwiększać do zewnętrznej granicy. W rezultacie, powinien dostać coś takiego wzrosła, jak pokazano. Możesz zrobić jeden duży kwiat i ozdobić je lambrekin zasłony, i można zrobić wiele małych kwiatów, uszyć je na organzy i koronki się oryginał.

Po wybraniu tej opcji, aplikacje gęstości musi być zmniejszona nawet tiulu.

Jest jeszcze inny, bardziej skomplikowany sposób, aby kwiaty z tkaniny na zasłony. W tym przypadku należy również welon lub mikrovual tkaniny) (cienka dwa lub trzy kolory, a nawet bardziej piękny koralik lub przycisk i kawałek grubej tkaniny lub skóry. Z lekkich tkanin ciętych kręgach – dla każdego rzędu płatków jego wielkości.

Każde z tych kół jest złożone na pół, jak pokazano na rysunku.

Otrzymane płatki szyte na okrągłej podstawie (wycięte z gęstej tkaniny, leczonych okręgu przy krawędzi). W środku kwiatu kulki lub przyszyć guzik i uzyskać piękny kwiat, jak dalia lub aster.

Aby uzupełnić kolor tkaniny można pąki kwiatowe. Oprócz lekkiego materiału (odpowiedni nawet lekkie satynowe) wciąż potrzebują cienki, elastyczny przewód, skosy i piękne korale. Może być również stosowany ogniskowej oplot z koralikami. Z tkaniny cięcia kółko o promieniu równym długości płatków pąków kwiatowych.

Płatki dokonać w sposób opisany powyżej (dla kwiatów-dalia), ale teraz z nimi tworzą bud. W środku zarodku umieścić każdy ornament z perełek. Następnie traktuje ukośnym Bakey i włóż ją do drutu – to znaczy kwiat łodygi.

Jego przyszyty na pokrycie bud i miejsce szmatką mocującą.

Share →