Kwiaty z krepiny z własnymi rękami

Kwiaty z krepiny z własnymi rękami

Kwiaty z papieru falistego może być doskonałym produktem na wakacje z dziećmi. Znajdź dostępne papier falisty w każdym sklepie papeterii, a szeroka gama kolorów pozwala na wykonywanie wyrobów z papieru, róże i inne kwiaty, prawie jak oryginał.

Aby to zrobić, że tak piękne róże kwiaty z krepiny z własnymi rękami. potrzebne będą:

– tekturę różowe i blado różowe i zielone

– trzymać drewniane szpikulce do szaszłyków lub kawałek drutu do pnia kwiat

– PVA klej, nożyczki

Weź rolki różowego papieru, zamocować końcówkę spinacza dla wygody i wyciąć z niego przez 5 zestawów płatków róż o różnych rozmiarach od największego do najmniejszego. Płatki na szczycie małym odcinku stać faliste, jak na zdjęciu:

Następnie odciąć taśmę gofrobumaga jasnoróżowego około 5 cm, promazhte kleju z jednej strony i delikatnie Naota na jednym końcu yków lub prooloki tworzy na rdzeń uzwojenia ka, jak na zdjęciu:

Po tym, trzeba być przyklejona do każdego płatka bud równomiernie w kręgu, aby uzyskać wygląd róży.

Ostatni krok: przeciąć wstęgę z zielonej księgi, o szerokości około 3-5 cm, promazhte kleju jednym końcu, trzymać podstawy kwiat i delikatnie owinąć szpikulec przewodu lub zieloną księgę, zabezpieczając koniec kleju.

Wytnij pasek zielonej gofrobumaga szerokości 10,7 cm, 15 cm i nożyczek, z jednej strony, aby zagzagoobraznie liści, jak na zdjęciu powyżej. promazhte klej i dokładnie owinąć podstawy kwiatka, więc dostać kubek z zielonym płatków róż. Więc można stworzyć bukiet róż, który będzie doskonałym prezentem lub babcia mama na każdą okazję.

Z gofrobumaga użyciu podobnych technik mogą być wykonane i tego rodzaju kwiatu jest bardzo podobny do Gerber, z płaską podstawą:

Ten kwiat może być stosowany do wszelkich elementów dekoracyjnych, w tym odzieży, kapelusze lub jakichkolwiek kart.

Musisz gofrobumaga złoty serdtsevinki, czerwone, różowe i inne gofrobumaga dla większości z kwiatem, nożyczek, kleju PVA i kręgu tektury dla podstawy. Przede wszystkim konieczne jest, aby wyciąć następujące płatków kwiatów o jednakowej wielkości:

Korzystanie każdą klapę trzymać klej w okręgu kartonowych, począwszy od zewnętrznej krawędzi i poruszającego kierunku środka:

Aby wyciąć pasek złoty serdtsevinki papieru wycięcia na jednej stronie, co rodzaj grzywki, zwinąć się w kłębek i trzymać się na środku kwiat:

W zależności od tego, jaki kształt wyciąć płatki kwiatów, wygląd będzie zupełnie inaczej:

Kwiaty z papieru falisty może być wykonana w inny sposób, bez przecinania każdy płatek indywidualnie i wycięte z jednej strony postać płata, jak pokazano poniżej:

Do tego potrzebny jest długi pasek papieru falistego, który z jednej strony jest niezbędny w celu wykonania nacięcia, na przykład lyutka następujące:

Goździka płatków dopasować bardziej kwadratowy i lekko falisty kształt:

Aby być cięte płatki piwonii tej postaci:

I przez długi zaokrąglone płatki stokrotki:

Następnie wstępnie przygotowaną serdtsevinku na patyku i owinąć go vokru paski płatki:

Rozłożone taśmy przed nawinięciem na dolnej stronie klejem do kwitnienia i zamocowane. Na koniec delikatnie palcami, spłaszczyć płatki kwiatów.

Share →