Kwiaty z papieru z rąk. Warsztaty fotograficzne i video

Kwiaty z papieru z rąk. Warsztaty fotograficzne i video

1. piękno i różnorodność kwiatów z papieru czerpanego

Świeże kwiaty nie przestają robić i zachwyci nasz widok wspaniałości form, kolorowe różnych jasnych płatków. uroda sprytne linie na kawałkach papieru i unikalnym wzorem na pączków. W dziedzinie sztuki i rzemiosła do dnia dzisiejszego nadal rośnie popularność tej zróżnicowane obszary jak florystyka. Codzienne utalentowani rzemieślnicy stworzyć własne ręce piękną kompozycję kwiatów dla pomieszczeń wewnętrznych. niesamowite bukiety dla narzeczonych. Piękna boutonniere dla narzeczonych w imprezach weselnych.

Niestety, piękno świeżych kwiatów nie jest trwały. A więc chcesz niektóre ustalenia opcje kwiatowe i bukiety dotykając zapisać przez wiele lat! I w tym przypadku, możemy przyjść z pomocą różnych technik sztuczne kwiaty wykonane z tkaniny. papieru. foamirana. nylon, szyfon, tworzyw sztucznych i innych materiałów pod ręką.

Doświadczony poręczne tworzyć produkty z rękami w postaci kwiatów – repliki naturalnych tworów przyrody.

Na miejscu bebi.lv umieściliśmy i będzie nadal pisać ciekawe warsztaty na temat zdjęć, schematów, samouczki wideo z instrukcjami krok po kroku dla początkujących na jak sztuczne kwiaty wykonane z różnych materiałów (taśmy foamiran (Kanzashi). Plastikowych butelkach. Krepy papieru.

Koraliki, glina).

W tym artykule chcemy przedstawić Wam różne opcje dokonywania kwiaty własnymi rękami z papieru (falista, kolor wody. Kolor). Prawie każdy papier może oryginalną aplikację z kwiatami i Twoje dziecko chętnie pomaga wykonywać utwór różnych dzieci. I niektórych produktów sypkich w postaci kwiatów origami dość zdolne do podejmowania nawet małe dziecko, gdy przed oczami mają samouczek wideo lub szczegółowe klasę mistrzowską z krok po kroku zdjęcia etapów prac i mama lub tata sugerują, i pomóc dziecku.

Produkcja papieru różnych produktów – bardzo przydatne rozrywką dla małego dziecka! Podczas lekcji dziecko rozwija zdolności sensoryczne, twórczego myślenia, umiejętności ruchowych rąk, uwagi. Dziecko stopniowo uczy się planować pracę, założył smak artystyczny i budzi szacunek dla twórczej pracy w młodym wieku.

Pamiętaj, aby spędzić trochę czasu na badania struktury żywych kwiatów! Niech Twój maluch będzie dokładnie rozważyć kształt i strukturę poszczególnych płatków, pręcików lokalizację, żyły i różne linie na łodygach i liściach. Obserwacje te pomogą swój chłopak (dziewczyna) jest bardziej precyzyjne cięcie lub złożyć papier każdy szczegół produktu.

Skład papierowych kwiatów i bukietów. utworzone z pojedynczych produktów własnymi rękami – unikalny materiał do dekoracji ścian i elementów mebli w przedszkolu.

Zobacz, co ciekawe kwiaty mogą być wykonane z arkusza papieru. Wystarczy, aby kawałki o różnych kształtach na jednej stronie arkusza, a następnie skręcić przedmiotu zostać przesunięta lekko rozchylone płatki:

Kwiaty z papieru – niezbędnym atrybutem imprez weselnych. Ślub bukiet ślubny z kwiatów z papieru, świąteczny stół dekoracji i zasłon sztuczne kwiaty z krepiny stworzy świąteczny nastrój każdy uroczystości uczestnika. Dzięki rodzaju i różnych kolorach gofrofakture papier krepa, można dokonać szerokość swoje ręce kwiat do włosów jest podobna do obecnej. Polecam wybranie tektury falistej o wysokiej gęstości, który jest wielki zakręt i napięcie w odpowiednich miejscach. Poszczególne elementy produkowane dla kwiatów (płatki i liście) Pożądane jest, aby wyciąć wzdłuż fałdy krepiny.

Odcień (kredka, pastel pastel, akwarela) cięcie obrabianego przedmiotu w postaci płatków z przejścia od światła ciemniejszy dać każdy element naturalny wygląd.

Rzemiosło 2. dzieci. Dwa proste warianty produkcji piękne kwiaty z papieru  

Opcja pierwsza: proste kwiaty z kolorowego papieru

Narzędzia i materiały. dwustronny kolorowy papier, linijka, ołówek, nożyczki dla dzieci, klej w sztyfcie, kompas.

Etapy pracy:

• Używanie środka linijki się i znak z linii ołówka na kartce papieru, co pozwoli na ograniczenie wąskie paski. Z tych elementów będzie płatki kwiatów-

• wyciąć każdy pasek złożony na pół i skleić koniec

• na kartce żółtej narysować okrąg z kompasem. Będzie to podstawą kwiatów

• żółte serca na odwrocie klej płatków

• cięcia liści i łodyg z liśćmi zielonej księdze. Wszystkie elementy klejem na podkładzie w kolorze białym.

Opcja druga: Spiral kwiaty z papieru

Te kwiaty szybko i łatwo zrobić nawet przedszkolak. Sprawa wykorzystanie takich produktów – zestaw! Na przykład, te kwiaty będą wyglądać świetnie na domowych karty z pozdrowieniami. Spiral Rose doskonale udekorować pudełka.

Cóż, jeśli wykonane z papieru z rękami waza i bukiet kwiatów, takich, masz piękny wystrój, który będzie pasował do każdego wystroju wnętrza!

Narzędzia i materiały. cienkie dwustronny papier kolorowy, PVA klej, ołówek, nożyczki.

Etapy pracy:

• Po pierwsze, zrobić szablon bud. Na kartce papieru kolorowego i dokładnie narysować spiralę wzdłuż konturu obrabianego przedmiotu wyciąć nożyczkami.

• od zewnętrznych punktach okręgu delikatnie przekręcić pasek papieru spirali na całej długości

• odciąć łodygę i liście zielonej księgi

• Przed przystąpieniem do klejenia poszczególnych elementów, tworząc kwiat, trochę wyprostować spirali – kwiat powinny być otwarte.

3. kursach mistrzowskich. JAK prawej ręce Kwiaty z papierami w danej technologii (origami, Prezentowy, skręcanie, pracy z krepy papieru).

Share →