Kwiaty z papieru z rąk. Więcej zdjęć wskazówki

Kwiaty z papieru z rąk. Więcej zdjęć wskazówki

Jak zrobić oryginał, ale nie jest trudne do wykonania, nawet dla wyrobów z papieru dziecka. Materiały i narzędzia, których potrzebujemy?

W tym artykule powiemy, jak można zrobić bardzo ładne Kwiaty z papieru własnymi rękami. Pamiętaj, aby zaprosić do swoich współpracowników dziecko – z wieloma problemami w procesie obsłużyć nawet dziecko.

Taki Kwiat papieru może być stosowany jako oddzielny element dekoracji pakowania produktów, dekoracji dar od soli ciasta. do zdobienia kartek papieru. jak i kiedy zrobić album ze zdjęciami (na przykład w scrapbooking). Jeśli się kilkanaście tych kwiatów z papieru, można stworzyć piękną kompozycję, ozdobione naturalnych materiałów zebranych przez nich (na przykład suchych gałęzi, kamieni, a nawet dziwaczne pióra).

Aby dokonać takiego Kwiat papieru ,musimy następujące materiały i narzędzia:

1. Papier kwiat.

Bardzo ważne jest, aby wybrać odpowiedni papier do stworzenia tego rzemiosła. Nie jest konieczne, aby kupić specjalny papier do tworzenia produktów z własnych rąk. Możesz używać non-błyszczący papier gruby, ale nie karton.

W naszych czasach, w każdym sklep oferujący towary dla kreatywności dzieci, można wybrać odpowiedni zestaw papieru dla dzieci – różnych faktur, kolorów i gęstości.

2. Narzędzia do produkcji papieru kolorowego.

2.1 nożyce do cięcia płatków i liści naszego papieru kwiat. Jeśli dziecko chce nie tylko obserwować pracę, ale także brać aktywny udział, dać mu bezpiecznych nożyczek z tępym końcem.

2.2 PVA klej do łączenia poszczególnych elementów i przeszkoleni do tworzenia ogólnego składu kwiat papieru.

2.3 Kolorowe kredki do tonowania papierowe płatki

Nie jest konieczne, aby kupić specjalne narzędzia do tworzenia produktów papierowych. Prawda należy zauważyć, że praca z nimi jest znacznie łatwiejsze, wygodniejsze i bardziej przyjemne (patrz sesja zdjęciowa poniżej-najbardziej podstawowe narzędzia do papieru). Ale każdy z następujących narzędzi łatwo zastąpiony podobnym rzeczy w zakresie funkcjonalności, o które będzie można dać niezbędne elementy formy wycięte z papieru

2.4 Jednym z takich narzędzi – igła do grawerowania Stiles Toole (Stylus narzędzi). Ale podczas pracy, można łatwo zastąpić to narzędzie do igły krawca konwencjonalnej duża – tylko wtedy, gdy stosuje się żyły na płatkach kwiatów z papieru, grupa robocza nie będzie oczko precyzyjnych i wątków (aby nie uszkodzić płatki). Jest to dość uniwersalne narzędzie i to nie jest jeszcze czas, przydatne dla nas, gdy dołożymy kwiaty z papieru własnymi rękami – wyglądają ciekawie Master Class pod tym linkiem (tworzenie kwiatów z papieru origami).

Sama igła krawiectwo, możemy użyć, jeśli chcesz zginać papierowe płatki kwiatu. Do tego celu nadaje się jako ząbki jednorazowe widelce, szaszłyków lub wykałaczki na plasterki.

2.5 Innym bardzo przydatnym narzędziem do wyrobów z papieru, że będziemy być przydatne w pracy – narzędzie formujące (Molding Tool). Narzędzie to jest trzymać się z piłką na końcu. Ale zamiast narzędzia do kształtowania może być używany do obsługi nożyczki do paznokci, pierścień wygięty spinacz do papieru, nie drukowane długopis lub czapka z uchwytu.

Przygotuj wszystkie niezbędne narzędzia i materiały do ​​pracy z, zacząć tworzyć Kwiaty z papieru własnymi rękami. Przygotowaliśmy dla Ciebie Instrukcje zdjęcia ,które pomogą Ci szybko zrobić piękne kwiaty z papieru. Na naszej stronie można również znaleźć schemat a zdjęcia do tworzenia papierowych kwiatów origami lub Prezentowy .Sperva zwrócić na grubych szablonów papierowych wszystkich niezbędnych elementów kwiat papieru, a następnie starannie je wyciąć nożyczkami.

W instrukcji fotograficznych (patrz poniżej). Pokazano już rzeźbione wzory płatki o różnych rozmiarach i liści – będziemy śledzić te wzory na kolorowym papierze i wyciąć części kwiatka z papieru.

Pierwsze kroki z szablonu №1 – podejmuje kolorowy papier i wyciągnąć płatki obwodu, a następnie – w przyszłym. Wszystko, czego potrzebujemy, aby koła i wyciąć 14 duże płatki kwiatów.

Każdy kawałek z kolorowego papieru płatek będzie musiał obsługiwać narzędzia formującego (Molding narzędzia) lub substytut.

Aby to zrobić, należy umieścić nasze papierowe płatki na miękkiej powierzchni (blachy ciężkiej gumy lub podkładki pod mysz) i zrobić narzędzie formowania zwiększyć ulgę, jak w rzemiośle fotograficznych (patrz poniżej).

Następnie wziąć igłę do grawerowania (Stylus Tool) lub jego zastępcę i zrobić żyły na powierzchni papieru płatków. Pierwszy lekko naciśnięty przez żyły na płatki, po czym płatki końcówka lekko skręcone, jak pokazano na fotografii rzemiosła

W przyszłości Kwiat papieru wyglądał bardziej realistyczne, czy cieniowanie papieru płatki. Aby to zrobić, należy zestaw kredek różowe i białe kredki i mielonej ołowiu (na przykład za pomocą temperówki do ołówków), a następnie rozpocznie się o odcień każdy płatek, stosując warstwę po warstwie ołowiu ołówkiem różowy (głównie w centrum), a następnie – biały (dla krawędzie płatków).

Po tym, wycięte z kolorowego papieru małym zielonym kółkiem – to będzie podstawa kwiatu papieru. Na końcu każdego z artykule kroplę kleju płatków i skleić je na podstawie okręgu w kilku rzędach, jak pokazano na fotografii rzemiosła

Po więcej papierowe płatki są klejone, wziąć szablony №2, №3, №4 i prowadzi ich na kolorowym papierze (trzy płatki każdego szablonu), a następnie wyciąć nożyczkami. Zapewnienie niezbędnych kształt i kolor tych wyciętych półfabrykatów oraz w produkcji dużych papierowych płatków. Po tym, wklej je w kręgu na ziemi w centrum kwiatu papieru

Centrum kwiat mogą być wykonane z ciętych pasków z żółtego papieru (14-16 sztuk). Listwę można ciąć pod kątem prostym i środkowy. Wygiąć taśmę na pół i połączył je, a następnie klej w środku kwiat papieru.

Wtedy zaczynają się arkusze papieru na kwiat. Aby to zrobić, należy wycięty z papieru budowlanego i wyciągnąć wzór №5 na nim 4/3 obwodu na papierze zielonym. Starannie wyciąć liści naszego przyszłego kwiat papieru i je ściskając żyły igłą do grawerowania (Stylus Tool) lub podobnego narzędzia.

Następnie lekko zginać każdy liść pod przewodem środkowym.

Ostatni etap – zebranie wszystkich elementów konstrukcyjnych razem.

Wynik był dość Kwiat papieru.

Share →