Ładne miasto z rąk.

Ładne miasto z rąk.

Wielu z nas ma domek, a jeśli nie jest domek, to nie bramkowe. I każdy chce mieć ich miasto było piękne i niezwykłe, a nie jak inni. Różni ludzie, różne gusta, możliwości, potrzeby i cele ogrodzie jest również inna. Niektórzy planują zebrać wielkie żniwo różnych owoców i jagód z różnych przedmiotów, a także kilka innych wystarczająco łóżek dla ziół.

Łóżka, szklarnie, krzewy. Wszystko to jest banalne, nudne i dość całun. Powiedzmy, wziąć trochę mieszać mieszaninę naszą wyobraźnię i spróbuj włączyć nasz kraj na dekoracyjny, piękne miasto.

Generalnie, miasta, i to będzie miasto, a wykonuje swoje funkcje, poza tym, że wciąż może być i cieszyć się.

Przed udaniem się na praktyczne działania, należy najpierw przygotować plan na papierze. Gdzie i wymienić jako substytut. Być może utwór, gdzie jest to konieczne, aby położyć płytki lub żwiru, można użyć dekoracyjne drewno rzazu do układania ścieżek. I łóżka na pewno będzie inny w długości, kształtu, wysokości. Krawędzie łóżek można również umieścić coś miłego do gustu i smaku, ale na ich kadrowanie wyląduje na krawędziach nisko rosnących warzyw (pietruszka, sałata, marchew).

Ale najbardziej imponujące patrząc kwiaty, zwłaszcza nagietki, które również chronią przed szkodnikami. Tak, że można sadzić wszędzie, również w mieście.

Piękne i spektakularne spojrzenie wejście, ozdobione w kształcie łuku, która otacza jakieś jadalne winorośli. Innej strony można ozdobić swój splot, wysokie lub odwrotnie, nie jest bardzo wysoki (o ile oczywiście jest mnóstwo do splotu). Kołki umieścić na kilku doniczkach lub słoików o różnych rozmiarach, kutych w doniczkach.

Malować je lakierem, farbą.

Ogród ozdobny musi spełniać swoje walory dekoracyjne, a efekt potęguje odpowiednim środowisku. Prostsze funkcje wykonuje samodzielnie, przynosi owoce, ale nadal wygląda ładnie. Możesz, na przykład, i nie potrzebują żadnych warzyw, ale umieszczenie go, tylko wygrać, to wzmacnia efekt dekoracyjny, i patrzeć, jak rośnie z dnia na dzień.

A potem, że nie stracił na próżno, dać go do swoich sąsiadów i przyjaciół, którzy go uwielbiają, ale nie ma miejsca do siedzenia lub słabe zbiory tego warzywa.

Prawie zapomniałem, jak ziemia może okazać różne uprawy kolory warzyw. Po tym wszystkim, wiele roślin, szczególnie sałatki, są w różnych kolorach, a jeśli dodamy łóżka lub różne formy obsianych zielone kółka o różnej wielkości.

A teraz ważny punkt, i to, co można sadzić w pobliżu. Jakie rośliny zwiększa wzrost innych, a niektóre odwrotnie. Po tym wszystkim, głównym celem dekoracyjne, piękny ogród, wciąż przynieść plon. Niepożądane czosnku i cebuli siedzenia między krzaki truskawek, zmniejsza wydajność, chociaż jagody pozostaje zdrowy.

Ogórki, marchew, buraki mogą odzwierciedlać na wzrost innych roślin i sałatki szpinak i przynieść dobry efekt. Stwórz piękny kwiat łóżko może, na przemian serii marchwi i cebuli, zarówno dobre. Koper odłożył oddzielnie, tłumi jej sąsiadów. Koperek, pietruszka, seler i innych przedstawicieli upraw parasolowych również siedzą oddzielnie od siebie. Warzywa odpowiednie do odporności nagietek, nagietka, nasturcji.

Pomaga pozbyć się seler, pietruszka, szkodników melisy, fasola, bazylia, majeranek. Dystrybutor mączlika, to jaskółcze ziele, tak, że pozbywa się go w jego pokoju hotelowym.

Obecnie parametry dekoracyjne są często układane w wyborze owoców, takich jak warzywa. Więc teraz wielu karłowate i małe odmiany różnych warzyw w różnych kolorach. Na przykład, spray cukinia, papryka i inne.

Trochę o podlewaniu. Najlepiej jest używać ciepłej wody ze zbiorników. Wąż do nawadniania nie jest pożądane, krople, które są na liściach roślin powodować różne choroby. Jeszcze lepiej kapać ze specjalnego węża. Wąż jest umieszczone na ziemi, a poza strużki wody.

Wąż można kupić, ale można zrobić samemu: wziąć wąż zwykły i zrobić otwory co 10 – 20 cm.

Dołącz wyobraźnię, a Twój ogród będzie sobie równych. Inne, niż zbierać!

Share →