Lato suknia wieczorowa

Lato suknia wieczorowa

Letnie zmiany wieczór mody – po długim gorący dzień chcą więcej cięć, otwarte ramiona i uwodzicielski dekolt. Nadal w modzie kolor biały, nadruki i godne Perforacja, reinterpretacji dla lekkiej letniej sylwetki. W szczycie sezonu podniósł piękny letni wieczór sukienki.

Feerią barw

Jaśniejsze i oryginalne druki na letnie sukienki w tym sezonie, więc jest to bardziej prawdopodobne jest hitem wieczoru. Od soczyste pąki róż w przepysznych owoców, z fascynujących kształtów geometrycznych w oryginalnych kompozycji artystycznych w stylu Jacksona Pollocka, kolorowe rysunki na sukienki tego lata przekracza wszelkie oczekiwania. Bez konieczności dodatkowych szczegółów, jasne wydruku sukienka z ograniczoną akcesoriów własny kolorowe w stylu minimalistycznym.

Metaliczny

Krótkie letnie suknie wieczorowe, szczególnie szczupłe figury sylwetka, efektowny wygląd w leczeniu metalik – w nocy światła świecą jasno, zwracając uwagę na czarujący wieczór obrazu. Jeszcze popularne sukienki-Line, metal Frinzh z ramiączkami i sexy gangu.

Share →