Leczenie bielactwa i łagodnego rozrostu gruczołu krokowego

Leczenie bielactwa i łagodnego rozrostu gruczołu krokowego

Kijów Władimir K. Kupchin zielarza opowiada o swoim doświadczeniu w leczeniu bielactwa i łagodnego rozrostu gruczołu krokowego. Jego doświadczenie tym bardziej interesujące, że autor użył tej techniki dla siebie.

Pytanie: Panie K., i od których nie są białe plamy na skórze?

Władimir Kupcino: przyczyną nie została jeszcze ustalona. Korzystne są neuroendokrynnych obserwowano zmniejszenie krwi pierwiastków śladowych takich jak miedź i żelazo, oraz niedoborów cynku. Inne powody – zmniejszenie lub zahamowanie aktywności enzymów uczestniczących w tworzeniu pigmentu melaniny; naruszenie regulacji nerwowo-naczyniowych w dziedzinie odbarwień, co z kolei prowadzi do naruszenia komórek troficznych, które produkują melaninę melanocytów. Niektórzy autorzy wskazują na zmiany w zakresie zakończeń nerwowych bielactwo zmniejszaniu pocenia, łój, a także obniżenie temperatury ciała w tych komórkach. Po transplantacji skóry u zdrowej osoby dotkniętej skóry staje się normalny wygląd i pacjent zdrowy odbarwień bielactwo.

Wskazują również zaburzenia czynności wątroby i równowagę hormonalną, słabe wchłanianie witaminy C przypisania Niektórzy eksperci rozwój bielactwa ze stanu odpornościowego i nerwowego; Heredity odgrywa ważną rolę: około 30% cierpi bielactwo krewnych z chorobą. Pacjenci często mają zaburzenia tarczycy, niedokrwistość złośliwą, aseptyczne zapalenie opon mózgowych, zwiększoną wrażliwość oczu, wady słuchu, łysienie plackowate.

P: Wszystko to jest ciekawe, oczywiście. I wziąć pod uwagę wszystkie te czynniki w swojej metody leczenia?

VK Oczywiście, ale niech nie spieszyć – Powiem ci wszystko szczegółowo. Zazwyczaj bielactwo plamy są jasno określone i rozmieszczone symetrycznie. Najczęściej występują one w tych obszarach, gdzie skóra przylega do wyniosłości kostnych wokół oczu i ust, fałdów skórnych i obszary zniszczenia.

Włosy na odbarwień obszarach stać również białe.

Choroba może być pogarsza fizyczny lub emocjonalny stres, oparzenie słoneczne, chirurgii, po stracie bliskiej osoby. W wyglądzie bielactwo może odgrywać rolę narażenia na działanie substancji chemicznych. Należy zauważyć, bliskość bielactwo były chore, gdy łuszczyca.

P: Co oznacza „bliskość rozwoju” – to jakiś nowy termin?

VK Powiem ci. Jako nastolatka miałam łuszczycę, które pomyślnie pozbył. A nie tak dawno temu miałem białą łatę na prawej skroni, na obie ręce, lewą stopę, ja emphasis, że nie zapłacić, ale gdy te plamy zaczęły się rozwijać – rozprzestrzeniać, a nawet pojawiły się w okolicach oczu i zaczął się zauważyć od Zacząłem na leczenie. Mam bielactwo na czas pracy był. U niektórych pacjentów, którzy byli leczeni mnie na łuszczycę, 10-15 lat w leczeniu bielactwa przyszedł, ale częściej – ich krewni przez braci krwi, siostry, dzieci, łuszczyca nie jest chory.

To, co mam na myśli przez bliskość rozwoju.

P: Widzę. Przejdźmy teraz do leczenia.

VK Wybrałem te leki, które dały dobre wyniki, i, w moim doświadczeniu, efekt leczenia był silniejszy wśród tych, którzy są szersze rozpowszechnianie odbarwień.

1. Lemna minor:

wytwarzania proszku z suszonej rzęsy pół Mix (objętościowo) miodu, z 1 godziny. między posiłkami łyżka 3-4 razy dziennie.

2. Aralia + Waleriana:

Nalewka (zazwyczaj korzenie 1:10) sprzedawane w aptekach. Mieszanka Nalewka równomiernie i wziąć 1 łyżeczka. 3 razy dziennie przed posiłkami. Oczywiście – 20 dni, 10 dni przerwy i powtórzyć kurs 2-3 z przerwami od 10 dni po każdym kursie.

3. Indywidualnie, że powołany zbiór ziół związanych z chorobami przewlekłymi, które często mogą być przyczyną bielactwa. Te herbatki ziołowe i nalewki z naruszeniem przewodu pokarmowego, układu moczowo-płciowego i układu krążenia systemowego, układu oddechowego, wątroby, tarczycy, metabolizm, itp Co do zasady, wszędzie jest ziele dziurawca.

Podejście – traktowanie całego ciała z zastosowaniem powyższych leków dał dobre wyniki.

P: Cóż, po prostu nie można powiedzieć, w jaki sposób do zbioru roślin rzęsy, że biorąc do zbierania – interesuje nas wszystkich wstępnego leczenia chorób oportunistycznych. Który, nawiasem mówiąc, nie miałeś?

VK Jak powiedziałem, bielactwo choroby i wyprzedził mnie. Poza tym, około 5 lat temu opracowałem objawy BPH i gruczołu krokowego: trudnej oddawania moczu, częste parcia, zwłaszcza w nocy, w błotnistych osadów płatków moczu, zaburzenia pH o wartości Ph.

Byłem traktowany przez ziołowych kolekcji 3 miesiące – i bardzo dobrze. Ale ostatnio, te same objawy, nie, nie, tak, i zgłosili się czuł, a tu i bielactwo! Dlatego też powołał sobie następujące leczenie:

Kolekcja 1. Lek:

ziele dziurawca, kwiaty nagietka, skrzyp trawy, rdest trawy, kukurydza jedwabiu, róży.

Posiekane sucha trawa jest zrobione w równych częściach objętościowych jest mieszana. 5-7 sztuk biodra gotować 20-30 minut w 0,5 litra wody na małym ogniu, a późną jesienią śpi wrzącej 1 łyżka. Mieszanina łyżka z tych ziół, gotować przez 3 minuty, aby nalegać 01:00 szczepu.

Rano na czczo wypić 100 ml, w godzinach wieczornych na godzinę lub dwie przed snem – również 100 ml i 100 ml, 3 razy dziennie 30 minut przed posiłkiem. Wziąłem go 2,5 miesięcy. Opłata jest dobre w przypadku wątroby, nerek, przewodu pokarmowego, płuc, zaburzeń metabolicznych, a zwłaszcza w przypadku raka prostaty i gruczołu krokowego.

Prawie wszystkie z nich mogą być używane w bielactwo do odzyskiwania powyższych organów.

Leczenie zapalenia gruczołu krokowego i gruczolaka i bielactwo, będą jeszcze bardziej skuteczne, jeśli weźmiemy 2-3 kursy mumii narkotyków, który jest dostępny w aptekach:

tabletki na pusty żołądek rano i przed snem przez 20 dni, przerwy przez 10 dni i powtórzyć kurs. Każdego dnia, w każdej chwili, aby jeść małe żarówki.

2. Lemna minor:

przez 1 h. łyżka 3-4 razy dziennie 1,5-2 godzin po spożyciu trwało rzęsa miodu, do którego dodano 15 kropli 1% roztworu siarczanu miedzi.

3. Leczenie zewnętrzne.

I otarł 2-3 razy dziennie w miejscu bielactwa:

odłowu oleju + alkohol + Hypericum nalewki skóry lub orzech jodyną – składniki miesza się w równych objętości i przed otarciem mieszaninę wstrząsa. Potem przetarł jeden z zalecanym olejem w bielactwo:

anyż, bergamotka, ząbek lub (sprzedawany w aptekach). I otarł anyż. Możliwe jest, że bez nich jest to możliwe i konieczne. Po pocieranie zalecane promieniowania ultrafioletowego sesje z miesięcy.

Osobiście czasami po tarcie (nie celowo) wyjść na zewnątrz przy słonecznej pogodzie, a nie inne procedury nie są podejmowane. Ponadto, wziąłem (nieregularne) sałatka z posiekanego marchew, kapusta, seler i pasternaku. Żadna dieta nie przestrzega.

Pytanie: Jak długo zamierza leczenie?

VK Po 1,5 miesiącach dostał mile zaskakujący wynik: wokół oczu, świątyń i na kolor skóry stóp wrócił do normy po lewej okazało różowe plamy, a miesiąc później białe plamy nie było. Kolor moczu stał słoma-żółty, przezroczysty, bez osadu po rozliczeniu, noc chęć zatrzymał, wrócił do normalnej wartości pH, Ph znormalizowanej oddawania moczu; lepiej zaczął funkcjonować przewodu pokarmowego.

Pytanie: Panie K., być wciąż niby ujawnić subtelności przygotowania i gotowania rzęsy i innych składników swojej techniki. Wiem, że jesteś bardzo ciekawski phytotherapist.

VK Cóż, po prostu nie wiem, który z nas był bardziej ciekawy. A więc:

Niektóre subtelności przygotowań do gotowania

Lemna minor złowione w stojących stawów na durszlak, wycisnąć, 3-4 razy umyte w czystej wodzie (można w wannie), znów przycisnął dłonie, rozciąga się na długości kilku pochylonej płyty, tak aby woda pobiegł. Należy mieszać 3-4 razy dziennie. Po 2-3 dniach, rozłożone na czystej kartce papieru i suszone lub w przewiewnym miejscu lub w cieniu.

Można suszyć w otwartym piecu. Szkło mielona w młynek do kawy rzęsy mieszanki z kieliszkiem miodu, Przechowywać w temperaturze pokojowej.

Bluestone – niebieski proszek, boisko do filiżanki porcelanowe. 1 łyżeczka proszku rozcieńczonego w 0,5 litrach gorącej wody. – Uzyskać 1% roztwór siarczanu miedzi.

Olej odłowu Dziurawiec zwyczajny jest przygotowany ze świeżych podczas kwitnienia: trawa i kwiaty są mielone z nożem, stosowanej w banku nie jest dość napięty i wypełniony od góry do dołu z oleju słonecznikowego, a jeszcze lepiej – z oliwek. W świecie, słońce nalegać 14 dni przecisnąć się przez filtr gazę. Ten olej – idealny środek na oparzenia, rany, złamania oraz w leczeniu bielactwa.

Dziurawiec. posiekane świeże zioła jest umieszczony w szklanym słoju. Wypełniony 70% alkoholu infuzji w ciemnym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej przez 2-3 tygodnie, przesączyć prasowanego trawy.

Odłowu oleju i dziurawiec muszą być przygotowane wyłącznie ze świeżych roślin jak bioaktywny czerwoną substancję żywiczną hiperycyny zawartych w trawy i kwiaty, trawa schnie utracone. Ten materiał jest głównie rozpoczęciu leczenia. Podczas pocierania rozprzestrzenia się poprzez krew, stymulowanie komórek melanocytów do syntezy melaniny skóry zabarwienie.

Wyciąg z orzecha włoskiego skórką. skórki orzechów mogą być stosowane, począwszy od mleka (na początku lipca) do jesieni, gdy nakrętka upada, posiekać. Nałożony nieco niekompletna banku wypełniony na górę z alkoholu 70%. Domagaj 2 tygodnie, filtr, wycisnąć.

Do oleju dodaje się, St. John w ekstrakcie brzeczki na ścieranie.

Share →