Leczenie choroby wieńcowej środków ludowych

Leczenie choroby wieńcowej środków ludowych

Leczenie choroby wieńcowej głogu

Choroba niedokrwienna serca wymaga systematycznego leczenia – zarówno tradycyjne, jak i folk. Dobre narzędzie, pomaga anginie wywołanej przez choroby wieńcowej. jest głóg. Gotować go na trzy sposoby: jako infuzji, herbaty i bulionu.

Metoda 1. Wstępnie suszona głogu (1 łyżeczka) przegotowanej wody i w pokrywie (korzystnie termosu) twierdzą, przez dwie godziny, a następnie przesączono przez podwójną warstwę gazy i pić trzy razy dziennie przez kilka łyżek. Lepiej brać leki przed posiłkami – około pół godziny.

Metoda 2. Głóg może być parzona i pijany jak herbata, i jest kluczowym wskaźnikiem jego kolor, podobnie jak nie jest zbyt mocnej czarnej herbaty. Dla smaku można dodać cukier lub miód. Napój ten jest wskazany dla wszystkich chorób serca jako tonik.

Metoda 3. Przygotować wywar z owoców głogu i pospolity zioła. Oba składniki biorą sześć łyżek i zalać wrzącą wodą (7 filiżanek). Pojemnik z lekami zawinięte w koc i zostawić na noc. Następnie tsedyat składu i wyciska przez kilka warstw gazy.

Po ochłodzeniu, środek jest gotowy do użycia. Jego pić trzy filiżanki dziennie przed posiłkami. Można mieszać bulion z wlewem biodrach róż. wytwarza się w podobny sposób.

Leczenie choroby wieńcowej spotkania

Spotkanie, Składniki, które są zioła, które mogą pomóc w leczeniu choroby niedokrwiennej serca, dusznica sprostać i zapobiec pojawieniu się blaszek miażdżycowych.

Kolekcja 1. Połącz kwiatów gryki (2 łyżki) z liści jemioły (1 łyżka) i wymieszać. W szklance wrzącej wody, dodać łyżeczkę zbierania, folią i pozostawić do zaparzenia na noc. Przed podjęciem przecedzić napar.

Trzy razy dziennie należy pić kilka łyżek leku.

Zdobądź 2. Dwie łyżki nasion kopru, zioła i kwiaty ray słonecznik zheltushnik zmieszane z łyżką liści matki i macochy. Zbieranie mieszane i sproszkowany. W filiżanką wrzącej wody dodać łyżkę mieszanki i pozostawić na godzinę. Następnie tsedyat leków i wycisnąć z gazą. Przebieg leczenia wynosi jeden miesiąc.

Należy pić pół szklanki do sześciu razy dziennie.

Zbierz 3. Korzeń Grind kukurydza (40 g) i wymieszać z trawy smellage (40 g). Pokrywa mieszaniny z wodą i gotować przez około osiem minut, a następnie wlać do termosu, lub przykryć i zawinąć. W 40 minucie, po tsedyat narkotyków, materiałów prasowych i pić pół szklanki trzy razy dziennie.

Wziąć wywar powinien następować po posiłku w tygodniu.

Kolekcja 4. Chaber niebieskie kwiaty i pąki brzozy zmieszane z kłącza liści mącznicy lekarskiej, wprowadzającej w błąd, kwiaty, gryka i kukurydza jedwabiu. Wszystkie składniki są biorąc łyżkę. Muszą być dobrze szlifować i kubek wrzątku, aby wypełnić dwie łyżki powstałej mieszaniny. Na łaźni wodnej ogrzewa się lek, a następnie usunięto od źródła ciepła i ochładza. Po ostygnięciu bulion, przecedzić i dodać chłodną przegotowaną wodę, aby dopasować do oryginalnej głośności.

Na pół godziny przed posiłkiem wziąć pół szklanki naparu. Zaleca się, aby wziąć rano środkiem i po południu.

Zbierz 5. U podstaw Hedysarum równych ilości herbaty w połączeniu z kwiatów lipy, owoców maliny i mielone siemię lniane. Elementy do odbioru i miesza się i proszkuje. Następnie, 4 łyżki mieszanki jest umieszczona w kubku szkliwa i wlać wrzącej wody. Woda przez około pół godziny przygotowujących leków, a następnie pozostawiono do ochłodzenia. Następnie filtr rosół, wycisnąć i dodać wrzącej wody do objętości 250 ml. Rano i po południu na 10 minut przed posiłkiem wypij szklankę medycyny.

Przebieg leczenia wynosi jeden miesiąc, a następnie zrobić przerwę na kilka tygodni.

Zbierz 6. Dwie łyżki posiekanej mieszanki ziół skrzyp (20 g), Knotweed (30 g) i głogu kwiatów (50 g), wlać wrzącej wodzie (250 ml) i odstawiono na kilka godzin. Po schłodzeniu do infuzji, odcedzić i naciśnij trawę. Oznacza, że ​​musisz wypić łyk przez cały dzień.

Zbierz 7. Pospolity trawa, głóg i rumianku (100 g) zmieszano z liści brzozy, kwiaty, kasztanowca, kłącza perzu i trawy wrzosu (50 g). Wszystko dokładnie wymieszać i zmielić w moździerzu. Po tym, dodać łyżeczkę mieszanki do szklanki wrzącej wody, przykryć i owinąć ręcznikiem. Po pół godziny, odcedzić leku.

Wypij to ciepłe dwa razy dziennie – rano i wieczorem.

Zbierz 8. Musisz mix liści melisy, kminek nasiona, korzeń kozłka trawy i Barwinek (1 łyżka) z głogu kwiatów i liści jemioły (2 łyżki). Wszystko powinno być dobrze posiekać i zalać jedną łyżkę wrzącej wody kolekcji (200 ml). Po kilka godzin, odcedzić i pić napar rano i wieczorem.

Leczenie choroby wieńcowej chrzanem

Chrzan jest skuteczny środek ludowej do leczenia choroby wieńcowej i innych chorób serca.

Zaleca się trzeć chrzan 5 g wrzącej wody i wlać (250 ml). W termosie narkotyki nalegać kilka godzin i zrobić inhalację.

Można wymieszać łyżeczkę startego chrzanu i miodu i jeść codziennie z wody. Przebieg leczenia jest sześć tygodni.

Uzdrowicieli ludowych również polecam pić napar wykonane z dwóch łyżek startego chrzanu, filiżanki miodu i szklankę świeżo wyciśniętego soku z marchwi. Przed chrzanowym mieszanki z innymi składnikami, wypełnić go wrzątkiem i zostawić na cały dzień. Leki napój powinien łyżka przed posiłkami (do 01:00).

Share →